PRIETENE FARA TITLU (47)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ASTERY habar nu am reteta,dar o sa o intreb pe mami.Mai aminteste-mi daca uit.

Diana are febra 37,8 ( luat la subsoara) si banuiesc un suc Sprite de la chef,dupa sucuri d-astea chimicale mai facea febra ... Cand am plecat de-acolo s-a plans ca o doare burtica si acasa a facut odata kk cam moale.De-aia era ea cam matzaita Sper sa fie doar de la stomac.

Sunt gata si analizele pentru gradi: au iesit ok si copro si exudatul.

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

AU ajuns OK, dar greu si cu Emma care a vomat pe avion,stim de la ce, a trecut speram..is stoarsa si nedormita si abia i-am culcat dupa 2h de chin, treb neaparat sa merg sa stau 1h sa pot face tonele de rufe,bagaje,plus ei ca Dragos e la munca...asa ca probabil duminica sau luni mai apuc sa intru..Va pup si weekend fain ca la noi se anunta destul de plin

Denisa cu Emma Andrea 3,5 ani si Mark Alex 2 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

DENISA ma bucur ca au ajuns cu bine.Spor la treaba

Bine ca merge iar ok forumul.Dar cred ca au luat-o pe ulei contoarele ... Pai aseara tin minte perfect ca la un moment dat aveam 2009 vizualizari - ca am remarcat numarul Si acum peste 2600 ??? Cum naiba ??? Mai ales ca nu prea a putut intra lumea cel putin multi din cei ce folosesc explorerul.

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

neatza! hai la cafea!

Cristina si Razvan (31.01.2006)
"Viata e ca carosabilu': unii vine, altii trece..." (adusca, membru DC)

(1),(2),(3),(4)
(5)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

SUBIECT NOU:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=142273

MONI cu www.dropshots.com/DIA1" target="_blank">DIANA (01.01.2006) si www.dropshots.com/TUDOR1" target="_blank"> TUDOR (14.08.2009)
"Cainii latra,caravana trece."

Mergi la inceput