FIV in Ungaria - 61

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

samira33 pt tine era mesajul anterior! Tu ai programare la dr. Krisza pe 4 sept! Multa, multa bafta iti urez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KLU1973 spune:

Bun venit noilor fete, bafta multa si numai reusite !!!

Azi am implinit 38 de saptamani am eliminat tot dopul gelatinos si astept din moment in moment sa se intample minunea !!!


Klu 38+ Theodora...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

KLU
FELICITARI!!!!!!
BAFTA, BAFTA, BAFTA!
ITI TIN PUMNII!

Nastere usoara si refacere cat mai repede ca sa te poti bucura pe deplin de mogaldeata! Superb numele THEODORA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tveety spune:

Klu nastere usoara si sa revii cat mai curand cu povestea nasterii fetitei printre noi

Dariada noi atunci vom incepe impreuna in octombrie, noi in 7 ne ducem, la Szeged (de la TM e ff aproape mai mult vom face naveta daca vom incepe)

http://lt2f.lilypie.com/bYtnp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dariada,bine te-am gasit
am banuit ca pentru mine era mesajul de intampinare
asa este,eu am programare pe 30 Septembrie insa la dr Kovacs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

fetelor sa ne rugam bunului dezu ca sai lumineze mintea dct nostru KOVACS ..dzeu lucreaza si prin mana doctorilor

sa ne vedem pana la craciun toate cu bb la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

samira 33, o sa fim colege de clinica, de doctor si, daca ne ajuta DD, de burtici!!!! Noi pe 1 oct. vom fi la Budapesta.
Spune-mi, te rog, unde ai gasit tu apartament la 650/luna? Si noi tot o luna vrem sa stam in perioada stimularii+ET.
tveety, da, vom fi cam in aceeasi perioada la consultatie, noi la Budapesta, tu la Szeged. Eiiii, si vom putea schimba impresii la cald!
Va imbratisez pe toate si sa avem printre noi cat mai multe burtici!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Samira, bun venit si multa bafta la Budapesta! Felicitari pentru alegerea facuta!



Laura 25+ baby Nicholas James
www.toysrus.com/ControllerServlet?searchBy=registrant&defLName=garner&defFName=laura&defCity=&defState=MI&maidenName=&maidFName=&maidCity=&maidState=®istryNumber=&target=search&userType=giftGiver&searchForPerson=primReg&whereTo=viewRegistry&firstName=laura&lastName=garner&city=&state=MI&submit.x=57&submit.y=15" target="_blank">Our Registry (lucruri pt bebe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

dariada,am gasit pe acest site cazare

http://www.only-apartments.com/apartments-budapest.html?gclid=CKnlj-HBgJwCFRAeZwodFFcLAA

am introdus criteriile de cautare si mi-a afisat o lista intreaga de apartamente de inchiriat
eu voi sta cu o prietena care are programare in aceeasi zi cu mine,imediat dupa mine,daca ne vom nimeri cu menstra in aceeasi perioada....iar daca nu,voi sta singura o luna in Ungaria,sotiorul doar vine sa ma aduca,vine in ziua punctiei si apoi cand plecam spre casa

Laura Garner,bine te-am gasit
hai sa-ti spun un secret:tu esti una din cele care m-au ajutat sa iau decizia de a ma indrepta catre Budapesta si dr. Kovacs

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:


hmmmm?????.....eu am mai scris un mesaj mai devreme....si nu-l mai gasesc....oare unde o fi????

in fine...

dariada,tveety,ma bucur ca vom fi "colege"
se dea DD sa fie cu reusita pentru noi toate cele care ne luptam pentru a aduce in vietile noastre unu,doi,trei...bebelusi

dariada,uite,de aici m-am inspirat eu la inchirierea de apartament
http://www.travel-library.com/apartments/europe/hungary/budapest/

introduci in caseta criteriile de cautare si-ti va afisa lista cu apartamente..... apoi trimiti cerere de oferta direct proprietarului

mai am si alte linkuri.....mai pun si maine....si daca fetele care se ocupa de prima pagina considera utile aceste informatii....le rog sa le aseze pe prima pagina

Laura Garner,bine te-am gasit
hai sa-ti spun un secret:tu esti una dintre cele a caror poveste am urmarit-o si care m-a ajutat sa decid in favoarea Budapestei si a lui dr. K

fetelor,sa ma iertati...da' eu vorbesc mult...sa nu va suparati pe mine...dar....pe langa informatiile de aur pe care le-am gasit aici....m-a mai atras si faptul ca sunteti gurese,vesele si foarte active pe forum....asa ca dupa atata amar de vreme in care doar v-am citit.....acum, va rog sa ma intelegeti ca trebuie sa recuperez

gata!...atat pentru azi
va sarut si va imbratisez cu drag
sa auzim numai de bine

Mergi la inceput