FIV in Ungaria - 61

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

multumesc pupy76,bine te-am gasit

eu am hotarat sa stau la Budapesta o luna intraga cand voi face stimularea,monitorizarea,punctia si ET si dupa aceea cateva zile si in ideea asta am cautat apartamente de inchiriat si am gasit destul de aproape de clinica-la 3,5 km ......chiria pentru o luna intraga este in jur de 650 euro,totul este mobilat modern,sunt incluse si utilitatile in aceasta chirie,bucataria este si ea complet mobilata si utilata
cand merg la consultatie in Septembrie intentionez sa merg sa vad cum arata locul si "pe viu"

adica banii cam tot aia mi se par....ori 10-12 zile la un hotel ori o luna intreaga intr-un apartament inchiriat...cam tot acolo ajungem cu cheltuiala

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza20 spune:

tamaryllis multumesc tare mult de raspuns, sincer ma asteptam la mai mult. Tu de unde esti, pe mine m-ar manca drumul asta cel putin drumul din Romania e ingrozitor de la Suceava pana la Oradea, dar daca va fi nevoie si voi simti ca va fi cu folos am sa prind si aripi ca sa ajung acolo
Pupici la toate felete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balanta_tm spune:

Samira33, bine ai venit printre noi si bafta la Budapesta!
Ti-as fi scris mesaj privat cu traducerea, dar cred ca inca nu iti e activat.
Din cate stiu eu, traducerea este: 'ostia of the fallopian tubes have permeability'.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

KiraClara, poti sa mi spui prin cine ai facut rezervarea la Hotel Mediterran, pentru ca pretul afisat pe site ul lor precum si pe celelalate site uri de booking on line este in jur de 70 eur.De fapt constat ca toata lumea spune ca a platit preturi mult mai mici decit cele oficiale afisate si vreau sa mi dau seama cum .Poate e o greseala sa rezerv direct on line si trebuie sa rezerv printr o agentie.
Multumesc.

sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

balanta_tmmultumesc pentru raspuns
sa ne ajute DD pe toate sa ne vedem cu bebelusi in brate cat mai repede

mesageria mi-o pot activa in orice moment sau trebuie sa adun un anumit nr. de mesaje mai intai???ca nu mai tin minte

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

chiar interesant subiect.cazarea in budapesta....

..ce e mai convenabil si mai ieftin.. sa fcem rezervare direct la hotel prin card bancar sau sa ne luam prin agentie????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KiraClara spune:

sophie am rezervat online pe www.booking.com. Arata ca e la oferta (cu mentiunea ca e nerambursabil - adica daca nu te duci si anulezi rezervarea te taxeaza totusi pentru prima noapte). Mie mi-a convenit chiar si asa pentru ca am hotarat cu sotul ca mergem oricum chiar daca o fi doar in plimbare (in conditiile in care o punem de bebe pana atunci ).

Clara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sophie76 spune:

Clara, multumesc pentru precizari!

sophie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

Avalon, multumesc mult pt incurajari! Ne-ar prinde bine bancul, intr-adevar, sa mai radem un pic! In privinta programarii, din pacate s-au incurcat lucrurile tare la job si nu pot pleca in sept., asa ca voi ajunge la Budapesta la inceputul lui oct. E destul de mult pana atunci, dar sper sa fie bine (voi avea suficient timp sa-mi fac toaaaate analizele). Iti urez sa ai o sarcina usoara si sa stea bebeii cuminti in burtica la mami pana la termen!
Va imbratisez pe toate si Doamne Doamne sa aiba grija de fiecare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

rubia, mi-ar fi placut sa ne intalnim in sept la Budapesta, mai ales ca urma sa avem acelasi doctor. Asa cum scriam mai sus, din pacat nu mai pot lipsi de la job in sept. Am programare la inceputul lui oct. Iti urez mult, mult succes si sa-ti dea DD bebeul mult asteptat!
rubia, Bine ai venit printre noi! Bafta maxima si sa ajungem cu toate cat mai repede la Odisee!

Mergi la inceput