Acum, online, in direct

Acum, online, in direct | Autor: LucaLuca

Link direct la acest mesaj

Colega noastra Mirimir va participa luni, 25 mai, pe postul ArgesTV, la o emisiune unde va aborda subietul infertilitatii si va vorbi despre campania initiata de noi.

Emisiunea incepe la 20h00, dureaza 25 min si este vizionabila si online in direct, deci o poate vedea toata lumea!

In plus, dupa cum a spus aici: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?whichpage=-1&TOPIC_ID=137476&REPLY_ID=4860708 , Mirimir este acum cu puiuti la purtatori, in asteptarea beta. Sa-i uram deci succes lui Mirimir pe toate planurile!



---------------------------

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Raspunsuri

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANITA75 spune:

daca nu prindem acest post poate fi inregistrat si postat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

ne rugam ptr resiuat atat a emisiunei cat a aunui beta cu cifre mariiiiiiiiiiiiiiiiii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALRAK spune:

Suntem pe faza, o sa urmarim emisiunea, asteptam si un beta mare de la Mirimir.
Succes si Doamne Ajuta-ne pe toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirimir spune:

Buna seara si mii de multumiri pentru urari si pumnii stransi.
Multumiri grupului de initiativa SOS Infertilitatea fara ajutorul caruia nu ar fi fost posibila emisiunea.
Am emotii dar gandul la cauza sper sa le atenueze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gudinde spune:

mirimir,

Tin pumnii stransi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_p76 spune:

Multe multumiri MIRIMIR!
In ceea ce priveste emisiunea, sunt convinsa ce te vei descurca de minune, o sa treci de emotii!
Suntem toate cu gandul la tine, sa ne dai in curand vestea cea buna! Eu sunt convinsa ca va fi bine si vei fii
Dar de fapt, ESTI DEJA!!

Doamne Ajuta!

Ref la emisiune, va fi vizionabila on line pe site-ul www.argestv.ro si incercam sa facem rost si de inregistrarea ei.

Ioana
animalutele mele iubite Noua generatie de pisicuti

CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Infertilitatea este o boala

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Mirimir mult mult noroc iti doresc. Sa vii cu un beta mare si sa ai o sarcina usoara si la termen.

Bafta multa la emisiune. Cu siguranta te vei descurca. Nu e chiar asa greu pe cat pare.

Iti tin pumnii stransi sa vii numai cu vesti bune.

Multumim mult petru efort si ajutor.

elena +29 Ana Maria & Matei Stefan AMR 9 sapt
Burtica mea la 28 sapt
Lucrusoare bebelusi
Camera piticilor


***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Beatriz spune:

Mirimir - te asteptam cu vestea cea mare!!!


Multumim mult pentru ca participi la emisiune, sunt convinsa ca te vei descurca excelent, esti deja experimentata de la emisiunea trecuta

Mergi la inceput