Mamici cu 2 pitici (8)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sanziana27 spune:

salutare

Nu stiu ce fac, dar tot mai rar ajung la calculator, citesc, formulez in gand mesaje pentru toata lumea si cand sa raspund ma intrerupe cineva si de multe ori nici nu deschid calculatorul.
Acum stam mult pe afara, iar cand intram in casa mancare, ordine, calcat, ma joc cu ei, stiti cum e cand esti singura cu copii!

Noi suntem foarte bine, multumesc lui DD ca amandoi copii sunt sanatosi tun, David nu a fost niciodata bolnav! In curand face 8 luni, nu-mi vine sa cred, iar de mancat nu mai zic nimic ca mor cand vad ca el saliveaza pe langa toate castroanele si canile, iar de Dragos ma rog ca la sfintele moaste sa manance cate ceva! Si sigur au aceeasi mama si tata


Mamica fericita de boboci de toamna:
Dragos Mihai (26 septembrie 2006) si David Gabriel (8 octombrie 2008)
Dragos Mihai - povestea iubirii noastre mici
David Gabriel - povestea celui de-al 2 lea nazdravan
www.eu-si-bebe.com/jurnalul-copilului-f22/jurnalul-celor-doua-minuni-din-viata-noastra-t48.htm" target="_blank"> Jurnalul celor doua minuni din viata mea
poze noi cu David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Si eu cu greu reusesc sa raspund,de citit mai usor.
Am cautat cazare ,in graba,pentru luna asta,am vrea sa mergem la mare cateva zile.N-am mai vrut Eforie ca ne termina catre plaja si am gasit ceva convenabil la Saturn,dar 5 zile.Bun si asa,macar sa raspiram aer de mare.Apropos,azi am tremurat mai toata ziua,o vreme ca de toamna cu soare cu dinti.
Am vazut pozele,Gabi,super zi de 1 iunie,iar Raducu de gasca,a tras pe dreapta cand a obosit
Claudia,v-am admirat si pe voi,in special pe tine de data asta,am remarcat ceva kg in minus
Oana,ma bucur ca nu le-ai dat antibiotic si totul e bine
Ana,hmm,n-as zice ca uita pana la toamna,dar zic ca se va acomoda
Sanziana,cum te descurci cu mancarea cu cel mare,daca zici ca nu papa,il mai pacalesti cumva sau mananca cat vrea si asta e?
Crengu,nu mai stiu ce vroiam sa-ti spunUite ca Ioana maraie,m-as culca,dar mi-e ca se trezeste fix cand adorm si...
Acum legan patutul cu un picior si scriu.
Intrebare:Ioana se trezeste palngand si ma gandesc c-o fi din cauza dintilor,dar ridica fundul sau da din picioare,oare n-ar putea fi burtica?De cand tot zic ca dintii si tit nikSe linisteste totusi la san.
Somn usor mamicilor si piticilor!
Iulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

buna fetele!
Ieri am fost cu Stefan la grupa waldrof, au avut serbare si o sceneta "frumoasa din padure adormita" iar Stefan a fost fascinat!!! de costume, de actiune...de MUZICA! Copii au avut o bucatica de vals...ma rog...au valsat ei legananduse normal insa muzica ia gadilat urechile copilului...in ultima vreme il atrage tot felul de sunete de genul asta In masina vrea sa asculte numai Vanghelis. Si eu sunt foarte incantata si abia astept sa inceapa de la toamna in noua grupa...incep sa regret cei doi ani petrecuti cu frustrari la grupa traditionala....

edit:claudia, am vazut pozele voastre!

O sa va dau si eu un link astazi, sa ne mai vedeti si pe noi.aici




proud mammy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns julax spune:

Ana,ce a crescut Matei si ce privire!Efoarte bine ca i-a placut lui la viitoarea gradi.Iulia,mamica de Ioana(24.09.2008)@ Alex(24.08.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=16a7ba4b14da74203c245e&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">
Miniclipuri
Poze si filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

va poftesc la un nou capitol!

proud mammy

Mergi la inceput