Vitamine romanesti in Germania (17)

Vitamine romanesti in Germania (17) | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj


ROMANCE DIN GERMANIA,HAIDETI CU NOI


www.youtube.com/watch?v=ns0lwvmpU58&feature=related" target="_blank">WAS WIR ALLEINE NICHT SCHAFFEN,SCHAFFEN WIR DANN ZUSAMMEN

Noi suntem :

- CLAUDIA74 - nume real Claudia-Maria Timisoara- 02 decembrie 1974, mamica de :

Denisa Timisoara - 17 iunie 1995 si
Andreas Heidelberg - 17 martie 2004

- RAMONAIANI - nume real Mariana Bucuresti - 25 februarie 1978 mamica de :

Eliza Darmstadt - 06 septembrie 2007

- CESCKA777 - nume real Franceska Timisoara - 07 ianuarie 1977,mamica de :

Benjamin Muhlacker - 23 decembrie 2007

- TRISCHA - nume real Adina Brasov - 24 ianuarie 1973,mamica de :

Patrizia München - 04 octombrie 2006


- MIRILUTA - nume real Cristina Targoviste - 28 iulie 1977,mamica de :


Miruna Bucuresti - 19 decembrie 2002 si
William Henrik Hamburg - 30 august 2007

- MIKIRIKI - nume real Mihaela-Mirela Zalau - 19 iulie 1979


- I_ULIA - nume real Iulia Bucuresti - 21 august 1984 mamica de :

Iris Bucuresti - 7 august 2007

- ANGIUTA - nume real Angelica Focsani - 24 octombrie 1982 mamica de :

Vlad Lukas Berlin - 8 iunie 2007

- CLAUDI@ - nume real Claudia Constanta - 16 martie 1983 mamica de :

Tony Leon Weiblingen -7 aprilie 2007 si
Nico Louis Weiblingen - 23 februarie 2009

- DIDIALEX - nume real Alex Focsani - 04 aprilie 1976 mamica de :

Robert Bucuresti - 12 septembrie 2004 si
David Mannheim - 31 mai 2007

- ANANGELEXI - nume real Alexandra Bucuresti - 17 mai 1979 mamica de :

Maria Cornelia Bucuresti - 20 septembrie 2006

- RICEA - nume real Teodora Carla Piatra Neamt - 02 august 1978,mamica de :

Roberto Alexandru Lupeni - 28 iunie 1999 si
Angelik Melany Calw - 28 octombrie 2007


- MIHAELAAA - nume real Mihaela Sibiu - 05 martie 1982,mamica de:

DAVID Dinkelsbühl - 29 martie 2007


- dinora77 - nume real Liliana Drochia (Rep.Moldova) - 02 martie 1982 isi doreste mult



- mOoniik - nume real Monika Oradea - 03 februarie 1978


- miraklucker - nume real Mirabella Timisoara - 24 octombrie 1973,mamica de :

DAVID - 15 august 2002 Arbon - Elvetia
DARIA - 20 noiembrie 2004 Arbon - Elvetia
SELINE - 07 februarie 2006 Arbon - Elvetia


- AdinaF - nume real Adina Cluj - 20 septembrie 1978, mamica de :

Fabian si Alexander - 6 octombrie 2006 Ludwigsburg


- noiembrie - nume real Codruta-Maria Bucuresti - 25 noiembrie 1968, mamica de :

Matei - 28 octombrie 2004 Schorndorf


- zuzi.simona - nume real Simona Galati - 11 ianuarie 1971,mamica de :

Antonia - 27 iunie 1998 Galati

- mihaela_specht - nume real Mihaela Simleul Silvaniei - 28 ianuarie 1979,mamica de :

Dennis Wesseling - 20 septembrie 2005


- puiul11 - nume real Ioana Sibiu - 4 mai 1977,mamica de :

Irina Maria Erlenbach - 15 decembrie 2004 si
Alexandru Matei Erlenbach - 30 iunie 2006

- tumpi - nume real Ioana Bucuresti - 24 octombrie 1976

- osna - nume real Mihaela Resita - 28 ianuarie 1979,mamica de :

Matei Braunschweig - 12 septembrie 2006


INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

vitamine na toollll

mihaela si Dennis 20.09.2005
www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl" target="_blank">dennis

Dennis-puiu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9" target="_blank">simleu silvaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Miki am luat ce a fost mai wichtig : Martini,liege not yet.
Codruta bravo harnicuta ca de obicei,eu am luat azi niste plante ce le pun acusi afra,am luat si scoarta de pom sa pun in gradinutza sa numai dea iarba atata,vreau sa spal si masina si numai stiu iara ce am de facut,aaaaaaaaaaaa mai merg si la lucru azi,varza fierbe in oala,ieri am facut chiftele,piuree si sos de rosii,nu dati cu rosii ca nu tin post .
Miha ce zici,e toll sau doll .
Na fetele va place subectu.
Trischa damigene,damigene ,facem o intalneala si in Ro ce ziceti,la castelul Bran sa fie cam la mijloc ptr toate.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m0oniik spune:

Vitamine .
Codruta - uite pe acasa ,imi fac temele de casa , da sunt in vacanta ca copii si mai am si teme , iar mai tarziu vreau sa merg la cump . In rest suntem bine ,burtica creste ,iar de doua zile am observat ca la un san iese deja ceva alb .


Monik 27+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

,am dus potol la gradi.acolo ma astepta o punga ermetic inchisa in care era...cacaaaaa,copila mea a facut in chilotei.pana acum a mers figura si zicea ca face,cred ca azi a uitat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Aleluia,deci ti s-a returnat ce iti apartine la pachet ,Doamne!!!!!! nu le-ai luat de gat,pai si care-i faza daca o curatau ele pe Patrizia,o stergeau,schimbau chilotelul (ca aveti sacsor cu hainutze de schimb nu?) si gata,eventual te anuntau,dar asa ceva de neconceput,sa incep iarasi pledoaria despre nemtoaice si neamul lor,nu ma abtim mai bine ca suntem in saptamana mare.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Monik vine lapticul ar fi bine sa te mulgi putin sa se deschida canalele sa nu se chinuie bebe dupa ce nasti si sa iti faca rana .

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Claudia,ai inteles gresit,in punga era caca pe chilotei,strampi si rochie.copila era schimbata si spalata,eu m-am necajit ca in loc sa zica a facut pe ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Mama ,da ce logoree aveti, ia treceti sa ma ajutati la curatenie.

Eu am inceput cu partea exterioara si inca odata ma apuca toate cele ca numai eu fac curatenie afara.E adevarat ca propietara a spus cand am semnat ca nu exista un plan de curatenie, ca ni-l facem singuri,da pana mea, daca eu nu zic nimic, nici celelalte ia o pauzari nu se sinchisesc sa zica,da nici sa faca curatenie.Ok, fiecare isi spala palierul, da pana mea, ei trec pe la mine prin fata, ca doar sunt la parter,dar ele nici la ele nu cred ca spala, fiinca eu de fiecare data matur si spal inepand de la primul etaj, dar numai treptele si se vede mizeria acumulata.

Am strans toate cele in mijlocul casei si cred ca ma duc la cumparaturi ca nu am detergent pt covoare si pana atunci se mai duce soarele din tereasa si asa pot sa spal geamurile,desi le-am spalat acum 2 sapatamani.

Trischa, se mai intampla, asta e, dar cum zicea si Claudia, chiar era necesar sa ti-l returneze?

Mai stau doua lecute sa-mi trag sufletul si sa arunc un ochi la emisunea de pe euforia cu shooping-ul.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput