Vitamine romanesti in Germania (17)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mikiriki spune:

Trischa, offf. se mai intampla. las ca se face ea mare.
Ioana, shopping . eu nu vin la curatenie nah merg la munca. nu am nici un chef pe caldura asta. as sta toata ziua cu burta la soare



Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Pana va citesc eu pe voi din urma, si mai si raspund, voi ati trecut deja la alt topic Asa ca sorry, dar nu am vazut si am scris vreo 3 mesaje dupa ce s-a declarat inchis, iertaciune Claudia

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Miki, dada, ma distreaza emisiunea asta, si mai invat si una alta.
Si apropo de moda si alte alea.Azi mi-am mai scos la inaintare din keller niste papucei grena

Gata s-a terminat emiune, ma intorc la treaba ca vad ca nu se ofera nimeni sa ma ajute

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Celesta noi ne miscam repede ,nu-i bai ca uite am devenit..........vitamine,spre disperarea nemtoaicelor .
Haideti la treaba numai trageti chiului,eu mi-am pus si plantele si am imprastiat si scoarta de brad printre flori,am terminat si de aspirat,merg sa manc ceva si apoi ma apuc de calcat,spal masina si plec la lucru.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m0oniik spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudia74

Monik vine lapticul ar fi bine sa te mulgi putin sa se deschida canalele sa nu se chinuie bebe dupa ce nasti si sa iti faca rana .


Si aia cum se mai face ? , eiii ce mai am eu de invatat.
Iar tu nu mai fa atatea , dar cine vb , ma pus dracusorul din mine si am curatat si frigiderul , acuma curat cuptorul si alea , ieri am vazut o emisiune cu cateva trucuri cum si cu ce sa curati asa ceva , iar eu acuma experimentez , dupa aia merg la cump

Monik 27+ www.onetruemedia.com/my_shared?z=36bbff5725b03576dc3f95&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poze Monik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela_specht spune:

Aspirina aveti?



mihaela si Dennis 20.09.2005
www.onetruemedia.com/shared?p=23f95f74bca9bef4cfc0fa&skin_id=5&&utm_source=otm&utm_medium=text_urlurl" target="_blank">dennis

Dennis-puiu

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=243eebabe6e91c82714dd9" target="_blank">simleu silvaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns i_ulia spune:

halli hallo!!!

clau, super titlu! multumesc si fetelor care ati aprobat asa un titlu smecher si anangel, pt idee!

eu plec repede, ca vad ca iar faceti treaba multa, ma duc pe terasa sa citesc la soare. la 3.30 avem termin sa vizitam o locuinta, sper sa nu ne placa prea tare, ca e cam scumpa .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Zi si la mine trucuri ca eu asa hechtig lucru ca is toata zgariata si vanata pe maini,pe brate ,aia cu mulsul aoleo nu stiu cum sa-ti explic, auzi ma dar tu nu te inscrii la cursuri prenatale ia spune la nenea gigi (ginecologu tau) sa iti dea nr de tel a lui Hebamme ce aveti voi pe acolo si sa te inscrii la schwangergimmastic si ceva cursuri ce se fac,acolo inveti ce si cum si e totul platit de krankenkasse.

INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns celesta spune:

Claudia tie cred ca ti-o montat barbatul in somn baterii din alea Duracel si de aia de agiti atat cu treaba prin casa si prin jur

Monik ia-o mai usor cu treaba ca nasti inainte de termen. Vezi nu sta asa mult cu nasul prin solutii din astea chimice

„Desparti drumurile, dar nu poti sa desparti si sufletele”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Miha aia gasesti la Apotheke aici is numai vitaminele,care-i baiu la tine?
Iulia da ce fac le-am lasat de capul lor,ma bucur ca va place titlul,nu asi fi schimbat nimic fara acordul si unanimitatea voastra na cica eu plec la treaba, mess-ul l-am inchis dar forumul nu .
AAAAAAAAA Iulia vreti sa inchiriati sau va cumparati?
INGERASUL EMMA AIDA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna
'Roaga-te lui Dumnezeu,ca si cum totul ar depinde numai de Dumnezeu.Munceste in viata,ca si cum totul ar depinde de tine'

Mergi la inceput