Craciunite sexy (187)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor
Olga, lasa draga chiar daca esti grasuta(desi nu prea cred) esti pentru o cauza nobila sa fiti sanatoase si tu si bebelina si asta-i cel mai important...sanatate multa si lui Tony... pe toti...cat despre mosh...ia pune tu manuta si baga in cosh la cumparaturi si o sa fie asa de "bogat" cat iti doresti tu nu lasa lucrurile astea sa te intristeze...

Miha si sanatate amirutei...sper sa-si revina repejor

Doina dar de ce nu-i soliciti ajutorul haide draga mea sa facem amandoua asta, uite-asa...tu imi dai rufele eu le pun in masina...nu mi le dai nu ai cu ce te imbraca tu si barbatul tau...la fel si cu mancarea...haide fata draga sa curatam pentru mancare cs altfel n-avem ce manca...

Mirela
Briosele pe care le-am facut eu cu fructe erau de post insa au fost asa de pufoase si bune ca parca erau mai bune ca celelalte :)
uite-le AICI
iar bahgete cu ascaval gasesti AICI insa nu-s de lasat nici bulgarashii astia de Aici

alinutza, numai danelutza o poate schimba, cand isi revine dupa funditza ce-a primit-o sigur o reface si pe tine si pe ea

si va pe toate

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica-elizabet
alinutza, numai danelutza o poate schimba, cand isi revine dupa funditza ce-a primit-o sigur o reface si pe tine si pe ea





invidioaso

Olga ai grija de tine si de burtica si cred ca ar trebui sa discuti cu sotul tau, ai citit poate ca Lili vrea sa se separe de sot pentru ca el nu se uita la fetita cu zilele . Fruntea sus si fa-ti curaj, vorbeste cu el si totul se va rezolva

Doina eu nu zic ca Monica , macar cu rufele as lasa-o sa se descurce, as pune hainele lor, lenjerie, tot intr-un colt, iar cind e masina libera, as trimite-o sa le puna la spalat. Si fa si tu zgomot sa se trezeasca mai dimineata, iar cum se spala pe fata, ia-o pe linga tine sa te ajute, mai cu zimbetul pe buze si cu ... ascuns, pune-o sa faca treaba cot la cot cu tine. I-am povestit sotului, iar el spune ca, Catalin ar trebui sa vorbeasca cu ea si sa-i explice care-i situatia si ca ar trebui sa-si miste o tira fundul la treburi.
Aaa, pot sa ma laud ca Isabella in fiecare seara pregateste masa, aseaza farfurii, tacimuri, pahare, tot ce trebuie, unde nu se descurca cere ajutorul tatalui , asa ca soacra'sa poate sta linistita

Mirela si tu cu ce l-ai catodorisit pe mos dupa ce ti-a dat trandafirul ?

Cuscra sanatate multa Amirei

Alina ai vazut ca nanuta statea la cotitura, astepta doar momentul sa boteze finutul . Dar soacra ce face, va mai viziteaza, a venit sa-l vada pe nepotel sau e infierbintata rau ca trebuie sa-i nasca fata

Bianco ce faci soro, pe unde bintui ca pe la alte subiecte te vad

Liana ai aflat ce e sau inca nu, ca normal luna asta ar trebui sa-ti spuna

eu bintui pe forum, Isabella i-a dat o carte lui tat'su sa-i citeasca povesti in italiana , apoi a inceput sa-i explice ca in romana se spune sanatate cind stranuta mami, nu salute

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

nu-s dreaga nu-s ca am si eu "fundita" mea
si ma mandresc cu ea
sunt pionier

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Hahahaha,MONICA si DANELUTZA,nebunatice ce sunteti..


MONI,mersi mult de retete...aia cu baghetele nu o vazusem deloc,ce bine arata..iar cea cu bulgarasii o cautam..eu le zic crochete,ca asa le zicea mama

OLGA,sarcina usoara!

DOINA,zic si eu ca sotul DANELUTZEI,Catalin ar trebui sa vorbeasca si sa-i spuna,sa-si miste si ea fundul,macar treaba pt ei doi sa o faca ea,doar ea...nu sa o ajuti tu absolut deloc...ca doar tu ai destula treaba de facut...offffff,viata grea cu norele,mai ales daca stau in casa cu tine...eu sincer va zic ca nu as putea sta in casa nici cu mama nici cu soacra...cred ca as inebunii,dupa ce m-am invatat singura ...imi place sa-mi fac treaba si orice cand am chef, cum am chef,fara sa ma urmareasca nimeni si fara sa-mi zica cand si cum


Va pe toate,plecam la un parc ,Parcul lui Mos Craciun...sunt 3000 de lumini si 100 de ride-uri





Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bimilit spune:

va astept aici cu colindul.

Ajutati-l pe DAN sa mearga din nou!Putin cate putin se aduna marea...


www.helpsonia.com/" target="_blank">SONIA, are nevoie de noi

Mergi la inceput