Craciunite sexy (187)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Cuscra multumesc, au trecut aproape 13 ani de atunci, dar de multe ori ma apuca dorul si plinsul .
Nu spui ce fundita ti-a adus mosul ?

Doina adica nu are nici serviciu =? Pai inseamna ca parintii isi fac cruce ca a gasit un adapost, ca daca-i lenesa si tinara pe deasupra, nu-i usor de dus in spate . Las-o pe Dana sa vorbeasca cu ea, dar sa-i spuna intii lui Catalin, apoi usurel ca sa nu doara, sa intre puternic in ea
Nu eram acasa cind ai intrat de pe mess, am fost la intilnire cu mosul Nicolae si magarusii, apoi la cumparaturi, abia am aterizat acasa

Alina ai vazut ca fiecare finut are nanuti ?! Doamne, doamne, are grija de ingerasii lui. Si nu ne spui cine-s nanutii si cum si-au gasit finutul ?

Monica ce ti-a adus mosul ? Sau ai plecat in cautarea funditei

Daniela, mami de capsunica
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmulete
Elvetia in miniatura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

ba da danelutza va zic ca e ceva ce pe mine m-a "miscat". duminica trecuta, mama era la noi si o suna o verisoara de'a mea sa intrebe una alta, ce mai facem, cind facem botezul. mama i-a zis ca nu e fixat si ii soptesc eu ca facem atunci cind gasim nasi si atit a fost ca s-a si oferit f bucuroasa. ei sunt din slatina, iar seara pe la 5 au si venit sa vb detalii. am uitat sa zic, ea e fata nasului meu de botez, deci totul se leaga.

alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Miha, nu e vorba de :"sa tina pasul cu mine"eu le am ale mele cu Dan...nu sunt tampita sa cer aberatii...dar vorba lui Danelutza...macar sa aiba grija de barbatul ei mai bine decat am avut eu....(fiul meu)Eu merg dupa un program bine stabilit sa fac fata....daca ma abat...caci nu sunt robot...asta este...
Danelutza, nu are serviciu, a avut cat au stat in Bucuresti, dar aici e mai problematic caci pot sa ii gasesc ...poate...in comert...dar nu a lucrat asa ceva si ....nu cred ca ii place...dar de la asta la lene....e drum lung...Dana a sunat-o azi...nu stiu ce i-a zis caci are un botisor lasat...eu am dormit in dupa-amiaza asta si cand m-am trezit mi-a zis ca a sunat-o Dana si nu poate sa imi zica ce i-a zis...dar atat ...cum am lasat prin bucatarie...nu am gasit la fel...oi vedea eu cum o scot cu ea la capat....chiar nu stiu...caci e greu...am fost draguta...delicata...dar am ajuns mai rau decat o menajera...si aia are timp de respiro...

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna noaptea sexoaselor,
noi am fost azi plecati la o cascada am prins o vreme superba desi suntem in anotimpul ploios...s-au jucat astia mici au intrat doar cu piciorushele in apa...am papat si am venit acasa...n-am stat prea mult acasa ca au vrut in orash sa pape ceva dulce am avut o zi plina...aseara au primit si cadourile de la mosh...au fost tare bucurosi...dar au primit si nuielushe cu fundite rosii sper sa nu le folosim

Doina, am gasit mesaj de la tine...of...imi pare rau ca nu-i prea ok cu nora...ar cam trebui sa stea singurei ca sa se invete sa faca cate ceva si sa nu se mai bazeze pe tine... si ai grija de tine

Miha, cum mai este amira?
Daneluta, ma bucur ca va distrati? cum se mai simte tati?
Liano, ma da si tu un semn
alinuta, ma bucur ca ati gasit nasi Doamne ajuta
pe toate si fug in pat

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

DOINA,offfff,nasol cu nora...cred si eu ca ar trebui sa stea singuri copii...asa ar afce poate si ea mai multe...si si-ar spala rufele in familie,cum se spune,ei doi si atata...macar pana se mai "maturizeaza" si ea... tie , putere si nervi de otel!!!


MONICUTZA,am o problema si nevoie de ajutorul tau...te rog frumos da-mi o reteta usoara si rapida si buna de briose dar cu fructe...stiu ca ai facut tu si parca ai pus si reteta dar...nu o mai gasesc... si multumesc anticipat...a,si inca ceva,unde gasesc reteta ai de "crochete din cascaval " ?!...am vazut-o undeva si nu mai stiu unde...tu le-ai facut?

Eu de la Mosu' am primit un trandafir rosu,frumos....sper ca Mos Craciun sa fie mai bogat,hihihih,

la toata gasca,sa auzim numai de bine!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001
http://community.webshots.com/user/CRISMIR100

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Amira mea e bolnavioara...Face febra,tuseste si e ragusita... De mancat nu mananca si sta agatata de mine ca o maimutica. Mai accepta din cand in cand sanul...macar atat...




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Salutare fete dragi si frumoase! MI-a fost un dor cumplit de voi. Dar ma simt ca un strain ca nu mai prea stiu ce este in vietile voastre.

Liana felicitari!!!!!!!!!!!!!! Eu de abia am aflat. Doamne ajuta si ma rog pentru voi.

DANELUTZA cum se simte tati?

La noi toate-s vechi si noua toate Am 23 saptamani, bebelitza e aparent fetita. Nu stiu pt cata vreme...Ca parca vad ca ma trezesc cu un alt baietoi. A inceput sa miste la 16 saptamani, acum la 23 ma muta cu burta cu tot. Tony a trecut printr-o raceala cumplita urmata de otita. La serviciu e teroare si abia astept sa intru in maternitate. Dar mai e multtttttttttttttt. Sotul ma "neglijeaza" masiv de cand sunt insarcinata si asta ma doare cumplit. Parca vad cata atentie o sa-i dea pititcului. Poate isi revine intre timp.... Oricum mosulk nu mi-a adus nimic, ceea ce nu ma surprinde. Si sunt grasa fetelor cum eram cu Tony in luna a 8-a.

Va pup pe toate de mii de ori.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:


miha, multe sanatate Amirei
olga ai grija de tine si de burtica.
sa faca cineva lista cu sarbatoriti ca suntm in dec:)


alexa(23.10.2004), cipri(02.11.2008) si mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cuscra,treci si fa lista cu sarbatoriti!

Olga,bine ai revenit.
Cam cat esti de grasa?




Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!!!eu ami am putin si termin cu pachetul pentru fata...
Mirela ar fi bine sa stea cu casa lor ...dar nu am cum sa le ofer apartament....La noi in orasul asta mic , cu chirie nu se gaseste si sa isi cumpere nu au pe ce....nici in rate macar.Momentan nu vreau sa fiu un factor de stres eu...pentru boala lui Catalin ...sa nu spuna ca in prag de iarna i-am dat afara....dar mai am rabdare pana la primavara si daca nu se schimba datele problemei voi lua alte masuri...nu stiu acum ce...dar voi vedea.Eu sper sa se schimbe in bine caci nu am nimic cu baiatul meu el isi face treburile lui de barbat in curte si casa...dar ce ma fac cu ea????Eu fac de dimineata mancare si ce trebuie ...ea s-a trezit la 11 a curatat un morcov si un pastarnac...a sters praful in camera lor si dupa ce am mancat a plecat la ai ei la cafea....iar eu am bagat 5 masini de rufe ...de la noi toti...si mancare si tot asa....am niste draci....acus trebuie sa vina la masa de seara....normal...
Dar lasa ca nu va mai plictisesc cu zapacelile mele...cred ca o iau razna...


Doina Bita

Mergi la inceput