Prietenie la plesneala !

Prietenie la plesneala ! | Autor: misha71

Link direct la acest mesaj

Invit aici toti membrii cu simtul umorului, si stiu ca nu's putini!




www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

...mah, io-l am, da' e greeeeu de digerat de unii si, mai ales, de unele!

Si ma amuza la nebunie bancurile misogine. Doar ca le savurez alaturi de barbati, fireste! Nu indraznesc sa exemplific aici...


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Si eu il am...dar tre sa il scot de la naftalina...

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Doi indragostiti in parc. Ea: 'Iubitule, cand o sa ne casatorim, o sa avem 2 copii, o fata si un baiat.'
El:"De unde stii?"
Ea:"Pt ca sunt la mama, la tara"



Deci, m-as baga si eu. Mie imi plac bancurile cu blonde



Laura de shtrumphi gemeni, Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene,
Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi


'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

suuuper bancu'. Bine ca's vopsita, Laura, ca altfel....

Tzunicule am tranzitul bun, asa ca da-i inainte! Daca oi vedea ca nu ma prind, o sa trec pe lapte, poate merge!

doinabita daca vrei sa-l aerisesti, te ajutam noi (ca nu-mi place mirosul de naftalina huh! )



www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NinaR spune:

CONSULTANTA SI AUDITUL AFACERII

La restaurantul "Golden Blitz", acum cateva zile, fiind impreuna cu niste amici, am remarcat ceva foarte bizar.
Toti chelnerii si picolii aveau o mica lingurita in buzunarul camasii.
Atunci cand a venit chelnerul sa ia comanda, l-am intrebat:
- De ce purtati toti o lingurita?
Mi-a explicat ca Golden Blitz a cerut consultanta de la Super Best Consulting care, dupa cateva luni de investigatii de tip diagnostic, a ajuns la concluzia ca lingurita este tacamul care cade cel mai des pe jos, la o frecventa de 3 lingurite/masa/ora. De atunci nu mai e nevoie sa mergi la bucatarie sa cauti o noua lingurita. Economia de timp de lucru este estimata la 5,21%. Indicele satisfactiei clientului a crescut de asemenea cu 3,75%.
Doua minute mai tarziu mi-am scapat lingurita pe jos si imediat chelnerul mi-a adus lingurita lui spunandu-mi ca el va lua alta la urmatoarea lui trecere prin bucatarie. Bravo Super Best Consulting!
Dar, si mai curios, chelnerii aveau o mica sforicica care iesea un pic afara din slitul lor.
Cand ne-a adus nota, l-am intrebat pe chelner la ce serveste acea sforicica.
- Ati observat corect, mi-a spus el cu voce joasa, Super Best Consulting a observat de asemenea ca am putea castiga ceva timp la toalete. Sforicica este legata in jurul penisului, deci il putem scoate fara sa il atingem si nu mai trebuie sa ne spalam pe maini, ceea ce reprezinta economie de apa si timpul petrecut la toaleta scade cu circa 7,39%.
- Si dupa ce l-ati scos, cum faceti sa-l bagati la loc fara sa il atingeti?
am intrebat eu.
- Ei bine, imi spune el in soapta, nu stiu cum fac altii... dar eu folosesc lingurita...


O zi buna!!!


Orice fapta isi are rasplata ei
Nina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

si io, si io

misha, subiectul
Tzuni, cam la fel patesc si eu eu am un umor ironic, la feeell, greu de digerat da-l servesc alaturi de o lamaie sa treaca de greatza

misha, musai sa zicem bancuri?!
eu va servesc o chestie haioasa (ca aseara tocmai o povesteam cu niste prieteni si e proaspata in mine) ce mi-a servit-o huzbantu in vremurile in care ma curta...el fiind maghiar, cateodata le mai incurca intr-un mare fel
intr-un moment de-al lui de mare tandrete vrand sa spuna ca sunt juna lui (deh, se simtea si el bine ca-i putin mai mare ca mine la varsta) mangaindu-mi pleata si c-o voce dulgeaga, imi tranteste un compliment naucitor...

junincaa meeaaa!!!

...io...spiless ...in primele secunde am negociat cu mine...sa-i trag un cap in gura sau sa rad


looking for my sunshine
+9


www.adriatica.net/wallpapers/index.htm" target="_blank"> my love, Adriatica


"The work is for people who are tired of pain. It’s an offerering.
It’s the way that I found freedom! "
byron katie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misha71 spune:

nu poate fi adevarat!

Data viitoare cind o sa ma mai duc la restaurant o sa-mi aduc tacimurile de acasa.

...sigur era la Golden Blitz? ....ca ma gindesc la Basescu, saracu'...

Mariaa nu e numa' de bancuri, asa s-a intimplat. Da' e clara treaba la tine: dieta ca nu mai tine, vad eu!

www.helpsonia.com/povestea-soniei" target="_blank">O INIMIOARA ARE NEVOIE DE VOI!


BAZAR PENTRU SONIA


www.dropshots.com/popescu71#date" target="_blank">Curiosilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Citat:
citat din mesajul lui NinaR

CONSULTANTA SI AUDITUL AFACERII

La restaurantul "Golden Blitz", acum cateva zile, fiind impreuna cu niste amici, am remarcat ceva foarte bizar.
Toti chelnerii si picolii aveau o mica lingurita in buzunarul camasii.
Atunci cand a venit chelnerul sa ia comanda, l-am intrebat:
- De ce purtati toti o lingurita?
Mi-a explicat ca Golden Blitz a cerut consultanta de la Super Best Consulting care, dupa cateva luni de investigatii de tip diagnostic, a ajuns la concluzia ca lingurita este tacamul care cade cel mai des pe jos, la o frecventa de 3 lingurite/masa/ora. De atunci nu mai e nevoie sa mergi la bucatarie sa cauti o noua lingurita. Economia de timp de lucru este estimata la 5,21%. Indicele satisfactiei clientului a crescut de asemenea cu 3,75%.
Doua minute mai tarziu mi-am scapat lingurita pe jos si imediat chelnerul mi-a adus lingurita lui spunandu-mi ca el va lua alta la urmatoarea lui trecere prin bucatarie. Bravo Super Best Consulting!
Dar, si mai curios, chelnerii aveau o mica sforicica care iesea un pic afara din slitul lor.
Cand ne-a adus nota, l-am intrebat pe chelner la ce serveste acea sforicica.
- Ati observat corect, mi-a spus el cu voce joasa, Super Best Consulting a observat de asemenea ca am putea castiga ceva timp la toalete. Sforicica este legata in jurul penisului, deci il putem scoate fara sa il atingem si nu mai trebuie sa ne spalam pe maini, ceea ce reprezinta economie de apa si timpul petrecut la toaleta scade cu circa 7,39%.
- Si dupa ce l-ati scos, cum faceti sa-l bagati la loc fara sa il atingeti?
am intrebat eu.
- Ei bine, imi spune el in soapta, nu stiu cum fac altii... dar eu folosesc lingurita...


O zi buna!!!


Orice fapta isi are rasplata ei
Nina




Da' tu ce-ai zis?

Poznele lui Andrei

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MadameBovary spune:

Daca includeti si ironia/sarcasmul aici, ma inscriu si eu pe lista .

I never fake ... sarcasm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Daca-i de descretit fruntile ...prezent.





Blogul lui Bogdan-Andrei

Varsta lui Donu'Bodo

Varsta lui BB2

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!


Doamne ajuta!

Mergi la inceput