Mamici in Germania

Mamici in Germania | Autor: claudia74

Link direct la acest mesaj


HAIDETI SA NE ADUNAM!!!!!!!!!
HAIDETI SA VORBIM DESPRE VIATA NOASTRA IN GERMANIA,DESPRE CUM CRESTEM COPIII IN GERMANIA,DESPRE CE GATIM,DE UNDE FACEM CUMPARATURI,HAIDETI SA VORBIM DESCHIS INTRE FETE DESPRE ORICE,SA DEVENIM ROMANCE IMPREUNA IN GERMANIA


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Claudia, este un subiect la Calatorii despre Viata in Germania!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Si nu vreti sa vorbim si aici,am urmarit subiectul dar nu e prea activ de aia m-am gandit sa deschidem unul nou,sper sa nu supar pe nimeni Andreia.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Clau cred ca ar fi acelasi lucru, aceeasi activitate ca dincolo. Fetele de acolo ar trebui sa scrie si aici, nu cred ca ar veni alte fete noi pt ca...nu sant

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Maraki eu stiu sigur ca mai sunt si alte fete care nu scriu dincolo de aia am facut asta,acu cine cum o vrea,daca nu merge poate ne adunam totusi acolo TOATE sau macar mult mai multe decat scriu dincolo.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudi@ spune:

Salut, eu sunt una dintre fete care nu scriu dincolo si nu pt ca nu am timp ci pt ca nu e loc. Sa fim sinceri, bisericuta este deja formata si nu prea sunt acceptati si altii. Sa nu mai vorbim cand ai nevoie de ajutor sau de o informatie, uhuhu.


14+




de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=47a82b5dea7c19b5ab80ea&source=category&category_id=all" target="_blank">Tony , www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=429b4df014c3faeb7eb9ff&source=category&category_id=23" target="_blank">Nunta


Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns trischa spune:

Mä alätur si eu...azi a inceput pitica mea grädi.adicä nu e chiar grädi e krippe dar eu am emotiiii.vä pup,mai intru cänd imi trec.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

si eu
claidi@ai dreptate sunt formate tabere cam pe toate fomurile
fain subiectul ne bagam noi inseama daca nu ne baga nimeni

teodorade angi pangi28-10-2007 si Roberto 28-06-1999 http://community.webshots.com/album/563642807EqHYOU teodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_olaf spune:

buna fetelor am venit si eu la apel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Eu absolut de fiecare data cand am avut nevoie de informatii, fetele au fost prompte, chiar mi se facuse rusine la un moment dat pt ca intram doar cand intrebam ceva.

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3
Angelo4
filmulete maraki5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_olaf spune:

buna fetelor am si eu o intrebare . eu si sotul meu vrem sa facem un bebe voi ati luat ceva inainte pentru a ramane insarcinate? noi incercam de un an si jumatate sa facem un copil dar nu am reusit?

Mergi la inceput