Gravidutze si Mamici de Cluj-88

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

salut
sper ca v ati distrat la intalnire,la urmatoarea nu mai lipsim
am pus poze noi cu Victoras ca sa nu ne uitati

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Salut
P a adormit urgent, dupa ce l-am pus in pat, dar inainte am mai jucat niste fotbal-volei. Cred ca le viseaza pe(in ordinea nr de pe tricou)-Alexia, Bea, Sara mica, Sara mare... le-ar visa si pe Carina, Ana, Sorana, Tiadris... dar daca nu le-a vazut...
Foarte faina e terasa aia, am creyut ca e un restaurant inchis, dar e super... o sa ma duca sotu intr+o zi, sa stau in ou-balansoarele alea(asta e denumire de la Geany) Mincarea nu prea exceleaza, dar pentru niste siluete ca noi...

Vecinii isi pun tablouri pe pereti, acolo unde doarme P

Meli ziceai de Alexia ca e vesela.. ai auzit-o cum ride? Superba e!

Nopate buna


Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Buna seara!

Dar mai conteniti cu laudele ca rosim...asa e Alexia, mai vesela din fire!

A fost frumos la intalnire, doi baietei (Patrick si Erick) intre 4 fetite (Sara mica, Sara mare, Bea si Alexia) si o gramada de mamici frumoase!

Noapte buna!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

POZE ALEXIA

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

tu fetelor sunt tare fericta ca v am vazut sunteti niste super toate
trebuie sa ne intalnim mai des
chiar ca i frumoasa terasa ,e ceva mai deosebit nu ?

ok ,va pup si o seara super


INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

tu fetelor mor de icuda k nu am putut veni, hai sa mai facem o intalnire in 15 septembrie , ziceti voi unde la ce ora???? sau tot acolo daca va placut mult

poze ceva sa va vedem


adri imi imaginez ce s-a distrat alexia,mai ales kum rade ea ii mortala

astept propunri sa mai facem o intalnire in 15 septembrie

poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ce faceti???

de luna viitoare cred k ne mutam la floresti, pana la sf luni vine cineva sa vada apt unde stam pt chirie iar acuma ma tot uit la masini , k daca vom locui acolo imi trebuie si mie o masinuta sa putem veni in oras.

azi pe la 5 jumate cand trebuia sa vin la intalnire al meu pitic a cazut si a dat cu capul de birou , nu am vazut un asemenea cuuci in viata mea cum i s-a facut lui, era aproape de 2 degete iesit inafara, ns cum s-a putut intampla, scapam de una dam de alta, sprer sa i se retraga si sa nu aiba repercursiuni

abia astept sa se termine anu asta, k numai necazuri peste necazuri deja ii prea mult si nu mai rezist

ioana bine ati revenit din concediu, ma bucu tare mult k v-a placut

noapte buna

poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

ciao la toata lumea...ne-am intors si noi din concediu aseara tarziu,si n-am reuist sa scriu inca,,am incercta sa va citesc dar ati scris f mult in 12 zile cat am lipsit noi

la multi nai in primul rand tuturor sarbatoritilor si bun venit acasa celor care ati fost plecati..

noi ne-am simtit f bine,ne-am relaxat si pe o parte si obosit ca in fiec zi atata apa..soare..si plimbari..au fost si zile mai innorate in crae ma vizitat orase..budapesta..ne-am plimbat cu bacul..moluri..super magazine..gradina zoologica..statiuni..am avut ce face.sarei ii plac la nebunie plimbarile,somnul din masina..lumea..activitatea

8 zile am stta la balaton apoi ultimele 3 la miskolt ,la granita cu slovacia,dar nu-i departe de noi...cam 300 de km..merita mers..is bai termale cam ca la hajdu.dar e ceva de vis,,,superb.sunt vreo 5 stranduri,dra cel mia frumos la care ma fost noi era grota,asa se numea.era efectiv o pestera cu bazine inauntru.afara erau stranduri,amenajate is pt copii,cu topogane..etc,bazin pt inotatori..iar inauntru era f frumos.cu jacuzii prin bazine,apa care curgea cu putere de sus din pestera ca pt masaj.te duceai efectiv prin apa in pestera.intr-o incapere era intuneric,deasupra era amenajat parc aera cerul cu stele..in mijloc jacuzii,prin bazin lumini colorate..ecoul oamenilor...aveai niste senzatii tare ciudate,sara n-avea nici o treaba,sttaea si acolo pe intuneric..statea in colac,facea cu mana tuturor..le trimitea pusi..toata lumea se amuza de ea.mia zicea oauuu..in gura mare

erau is valuri prin galeriile alea..te ajutau sa te deplaksezi prin pestera mia usor..si te is distrai..

sara a evoluat si ea mult.vb tot mai multe.unde am stta la balaton era o pisica..multa treaba a avut cu ea.toata ziua cand o vedea ii zicea dute..dar asa cu accent..si acuma daca o intreb cum ii ziceai la pisica?ea zice du-te...stie sa zica sio,salutul unguresc..haide.imi zice daca vrea ceai..pufu..nana,adica banana..pumb,porumb..nu-mi mia vin acuma in minte dar multe leaga si zice..

mai scriu si maine si o sa citesc din urma..ca acum am-i se inchid ochii

am avut si virusul diareei pe-acolo.am inceput eu primele 2 zile jum..apoi sara care a si varsat intr-o noapte,bine ca s-a oprit is nu s-a dezidratat,a continuat numai cu diareea ca si veneam acasa cred.am avut noroc in privinta ei,ca ea cand incepe cu varsatul nu se oprea pana dim.apoi taica-meo..toti pe rand.bine ca am ajuns cu bine acasa si n-afost mai grav.intr-o dim m-am trezit si cu tatal sarei acolo unde stateam.el stia unde suntem,ca a fost si el cu mine de vreo 5 ani fix acolo,la aceasi casa inchiriata.a stta vreo 2 ore cu noi,si s-a intors in romania,venea din it.am crezut ca pleaca in it si nu vine vreo 2-3 luni macra dra m-am inselat.o sapt a stta doar.asta este..

am citit is de intalnirea care ati facut-o fix azi,daca intram aseara pe cal vedeam si veneam si eu...n-am stiut.data viitoare.sper ca v-ati simtit bine.

ancab am reuist sa citesc pana unde ia scris tu de master.si eu am facut tot la bogdan voda masterul si afost f leger..v-am pupat..pe miane.nopate buna

ioana...mami de sara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elenuta23

ce faceti???

de luna viitoare cred k ne mutam la floresti, pana la sf luni vine cineva sa vada apt unde stam pt chirie iar acuma ma tot uit la masini , k daca vom locui acolo imi trebuie si mie o masinuta sa putem veni in oras.

azi pe la 5 jumate cand trebuia sa vin la intalnire al meu pitic a cazut si a dat cu capul de birou , nu am vazut un asemenea cuuci in viata mea cum i s-a facut lui, era aproape de 2 degete iesit inafara, ns cum s-a putut intampla, scapam de una dam de alta, sprer sa i se retraga si sa nu aiba repercursiuni

abia astept sa se termine anu asta, k numai necazuri peste necazuri deja ii prea mult si nu mai rezist

ioana bine ati revenit din concediu, ma bucu tare mult k v-a placut

noapte buna

poze

Elena si Dragos Stefan





Off dragul de el.VA tin pumnii sa i se retraga,dar mai bune-i din cand in cand comprese cu apa rece!!!

Intr-adevar Alexia este o dulce!!!Nu am mai vazut asa copilas plin de veselie!!!Adriana sa fii mandra!!Si va trimit un mare mare

Poze

Andreea , de un Bondarel !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

buna dimineata!

vine cineva cu capitol nou?

Nico-cafeluta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDeCluj spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput