Gravidutze si Mamici de Cluj-88

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ancamihaela spune:

Sau s-a intamplat ceva rau cu contorul?! De ce apar tot7?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andree27 spune:

Sunt 8 ,mai scrie 2!!!Si gata

Poze

Andreea , de un Bondarel !!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dpop spune:

alex, daca mai treci p-aci te rog frumos scrie inca o data pentru toate habaucele ora, locul si participantele la intalnire

mami de irina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ALEX29

INTALNIRE LA RESTAURANTUL HAVANA(P ta M.Viteazu) JOI 4 SEPT ORA 18
1.ALEX
2.ADRIANA+bebe
3.DIANA(ANAMICA)
4.ADA+bebe
5.MELI
6.ANCA B.+bebe
7.ANCA
8.GEANY
9.MARIANA(nu e pe forum)
10.LAURIANA(nu e pe forum)
11.DIANA(DPOP)
12.IOANA+bebe
13.ELENA
14.LORE(?)
15.GABI
16.ANDREEA
17.IULIA
18.NATALIA
INGERASHUL MEU TIADRIS-3oct2007



Diana dedicatie pt tine! Daca nu ajunge Alex pe la calc, ca zicea ca e tare ocupata

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Nu ajunge tati, normal... ca doar e ;la distractie si chiar daca ar vrea, e tare aglomerata intrarea in Cluj dinspre Feleac, asa ca vin cu gentelmenu meu

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Bahhhh, io timpesc azi! pina la ora asta mi-a miriit intr-una. acuma m-am dus sa-l imbrac si el doarme...ca n-a avut vreme toata ziua. asa ca din pacate nu ajungem la intilneala...sa va distrati bine si sa papati o bucatica de pizza si pt mine.
pupici la toate.
si ma duc sa-mi inec amaru' cu vreo citeva fructe...ce m-am suparat...

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

deci nu pot sa cred...stefan inca doarme...e cel mai lung somn al lui pe ziua de azi...parca vad ca deseara trebuie sa-l pazesc pina adoarme...



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OanaAlina spune:

Buna seara si de la noi! Ne intoarcem duminica la Cluj dupa o vacant prelungita in care am fost rasfatate la maxim si Maria a facut progrese remarcabile! Se pare ca avem parte si de o mica raceala insa speram sa ne refacem repede!

In alta ordine de idei, suntem o mica particica, daca pot spune asa, din revista Mami –septembrie! Am fost placut impresionata sa vad ca ne-au publicat si noua povestea. Sincera sa fiu m-am emotionat profund si parca am retrait la maxim evenimentele de atunci. Pe scurt? Am izbucnit in lacrimi! Suntem intr-adevar o familie fericita si implinita de cand Maria este alaturi de noi! Dar mai presus de toate insa sunt fericita ca avem o fetita sanatoasa si cum am scris acolo nu as schimba NIMIC! Au fost momente unice si asa vreau sa ramana pentru totdeauna! Iar voua va multumesc inca o data ca mi-ati fost alaturi!

Sper ca v-ati distrat bine astazi si totdata ca data viitoare voi fi alaturi de voi!

MAMI_ALEXIA – felicitari pentru “finalizare” si pentru concediul care te asteapta!

VICTO – urata treaba fara femeie de serviciu… stiu pe cineva din blocurile ANL din Floresti care au ramas pe scara fara femeie de serviciu si faceau pe rand curatenie ceva vreme! Sper ca la voi va fi totusi mai bine!

BEX – bine ai revenit!

O seara frumoasa va dorim!


Oana-Alina si Maria-Teodora (30.10.2007)

maria-teodora ~ printesa inimilor noastre
"maria-teodora ~ sufletelul care implineste familia noastra" ~ mami-septembrie-2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

asa sunt de suparata k nu am ajuns la intalnire, cred k va distrati bine, atat de mult am asteptat intalnirea asta si uite ghinion


cum o fost???? nu o venit nimeni de la intalnire????

poze

Elena si Dragos Stefan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns antoni spune:

am ajuns acasa si eu de la intalneala.

Oana-frumos, ma bucur ca piti a facut progrese,hihi, e super ce scrii cu revista, e o vedeta de mica, hihi.

Gbai-ai o printesa, e tare dulce Sara!

mami-alexia-fata ta m-a vrajit din nou, e cel mai fericit copil pe care l-am vazut vreodata. sincer!cu asta am venit acasa si de 8 martie cand am vazut-o si aceeasi impresie mi-a lasat-o si acum. felecitari mami!

Ioana-Patrick e un flacau in toata regula, hihi, trebe cumva sa-i facem cunostinta cu piti, poate-poate..., hihi,

Alex-areti super bine, foarte mult ai slabit si-ti sta tare bine.

Geany-esti asa cum povesteau fetele, o tipa super si vesela, deschisa, ma bucur ca te-am cunoscut.

Ramo-draga, iti sta tare bine parul , nu te stresa, esti tunsa foarte fain, mie una imi place.

va pup p[e toate, ma bucur ca v-am vazut, ma bucur ca facem intalniri din cand in cand, ma bucur ca v-am gasit, hihi,o pt toate!

sa aveti o noapte linistita!

Meli+ Timea-Larisa

Mergi la inceput