Mamici de pepenasi de iulie- august 2008 (125)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Nati spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca pe bebe Darius Andrei!
M-am rugat si am sperat ca va fi bine, dar vad ca Dumnezeu a avut alte planuri.
Nu stiu ce as putea sa va zic Cami si Cristi, nimic nu va va consola, ma rog la Dumnzeu sa va dea putere si sa ramaneti uniti in aceasta grea incercare.

www.flickr.com/photos/nati76/" target="_blank">Poze



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

Fetelor ... eu am in continuare o stare asa ... de mutzenie sufleteasca. Desi nu ma gandesc constient la bebe Darius ... undeva intr-un colt de suflet mi-a ramas ceea ce s-a intamplat, chiar daca nu ma gandesc ...

Ce-ar fi daca azi, duminica ... am pastra o zi de tacere pentru Cami, Cristi si micul ingeras Darius? Poate e o idee stupida si copilareasca, poate nu ajuta nimanui, dar ... asa am simtit eu.

Parca dupa ce s-a intamplat ... nimic nu mai are importanta. Decat cei dragi pe care sa-i privim in tacere, sa-i iubim si sa multumim lui Dumnezeu pentru ei ...



http://community.webshots.com/user/my_margaret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileanna spune:

Adica vreau sa spun ca pentru o zi, sa nu mai vorbim despre nimic la odisee. Sa fie tacere ...






http://community.webshots.com/user/my_margaret

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AnnaBaby spune:

Illeana eu sunt de acord, oricum parca nimic nu mai poate fi spus, si orice alt subiect e nepotrivit...

Anna de Ioana Maria
printesa noastra poze cu ariciul
povestea nasterii www.totsites.com/tot/ioana-maria" target="_blank">pagina mea web
www.onetruemedia.com/shared?p=676cf86b3431cbc69b663e&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">could this be love

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Illeana sunt de acord cu tine ca azi sa ne indreptam toate gandurile bune catre parintii indurerati ai micutului Darius.Fie ca durerea lor sa fie alinata de gandurile noastre.
DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE!

Tecky - mamica fericita de ANA-RALUCA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul-aug2008 spune:

CAPITOL NOU

Mergi la inceput