Americancele gatesc - 2

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LucasMom spune:

eu pe caldurile astea nu prea am mai facut mare lucru in afara de grilling. Acum doua zile am facut o pasta de somon afumat (lox trim, cream cheese, smantana, marar, shallot, zeama de lamaie, piper, sare daca mai e necesara) si o papam cu crackers sau pe felii de castravete. Se poate face si dip caz in care se adauga ceva iaurt ca sa o subtieze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Takacs spune:

Ramona, de aia e a mea legata cu elastic sa nu zboare. Mai in gluma mai in serios, altfel nu e destul de etansa, asta dupa ce am dat $80 pe ea, si alta nu mai cumpar pana nu da in primire.

Eu nu gatesc deloc, adica pardon am facut un borcan mare de zacusca de vara pe care o mananc in chip de dinner, si cu gogonele murate. Peste paine sarim ca suntem la dieta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Laura sint geloasa, ce le dai la copii? Ca n-as mai face nici eu mincare, dar cu ei ce ma fac?

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petra spune:

He, he Laura - sunt scumpa la vedere pe aici ! Nu am mai intrat pe aici de nici nu mai stiu cand dar m-i s-a facut dor ! Copii sunt bine !
DAca oala ta o legi cu elastic si nu este prea etansa atunci este mai safe decat una nou - nouta !

Ce meniuri usoare aveti fetelor !!! Felicitari ca va puteti tine barbatii cu asa meniuri. Al meu sot (na ca dau din casa ) a zis sambata cand am fost impreuna la cumparaturi de mancare, ca saptamana asta sa o tinem asa mai mult pe legume si mancaruri usoare . eventual fara carne ! Bun ! dar asa pe la o joi, mi-a zis ca parca ar mai schimba ierburile cu un gratar adevarat ! se vede mai fericit dupa aia !!!
Asa ca mie una nu-mi merge cu chestii de astea, si mai sunt copii care dupa o zi de joaca imi mananca si urechile ! LA mine in casa trebuie papa nene nu asa in gluma !


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

asa, aseara am mancat paste, preferatele mele cu sos pink vodca. se pune sos de rosii (de paste la borcan), se incalzeste nitel, se adauga vodca si se "arde", apoi red pepper flakes si heavy whipping cream. e minunat!

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Am facut si eu odata paste cu vodka sos si fii'mea a spus ca ea lu le poate minca ca miros a vomit Noua ne-au placut .

Happiness keeps you Sweet,
Trials keep You Strong, Sorrows keep You Human,
Failures keeps You
Humble,
Success keeps You Glowing,
But Only God keeps You Going

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

merci mult, cred ca de-acu nici nu mai mananc :)

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alintaroma spune:

Andreea sper ca nu te-ai suparat
Husbandului chiar i-a placut foarte mult dar piticai nu si m-a si informat de ce

Happiness keeps you Sweet,
Trials keep You Strong, Sorrows keep You Human,
Failures keeps You
Humble,
Success keeps You Glowing,
But Only God keeps You Going

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaloy spune:

Fetele,

care stiti/incercat pe piele voastra o reteta de ClamChowder soup (versiunea New Englangd sau San Francisco)? Baietii mei sunt innebuniti dupa aceasta supa- mancau de doua ori pe zi la Disneyland/Pirates from Carabians!!!

Ce faceti cand aveti multe, muuulte rosii? Suntem satui de juice, supa de rosii, mancare de rosii, salsa si salata...si Bloody Mary.
Ceva conserve? sotu' zicea sa incerc un tort de rosii glumea, cred.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Continuare >>>

Mergi la inceput