Caut Pregnyl

Caut Pregnyl | Autor: Ank83

Link direct la acest mesaj

Am nevoie de Pregnyl 500 ml.Nu am gasit niciunde,se gaseste doar de 5000. Am inteles ca nu se mai gaseste de aproximativ 6 luni.Este pentru un baietel de 6 ani

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns princess spune:

Ank, uite ce am gasit:

"Vānd medicamentele: Bromocriptin#259; 2,5 mg tablete; Medrol 16 mg tablete, Pregnyl 500 ui fiole. Pre#355;: avantajos. Telefon: 244.370, 0740-831.629."

Aici am gasit anuntul:
http://www.muresinfo.ro/flash/flash.php/number_id/161/category_id/21/cmd/show_cc/Mica_publicitate/

Multa sanatate baietelului!



Alina mami de RARES NCHOLAS - 20 septembrie 2006

RARES are ...







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

multumesc mult.Am sa sun maine, intre timp mamica baiatului a vb cu doctorul si a zis ca va gasi cu siguranta in Ungaria si se elibereaza cu reteta din Ro.

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Buna Anka,

Ti-am trimis un mail.

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ciarli spune:

Scuza-ma Anka, am vazut mai tarziu ca tu cauti 500 ui, iar eu am gasit doar 5000

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by ciarli

Buna Anka,

Ti-am trimis un mail.

www.kodakgallery.com/I.jsp?c=125dtbzf.4phg5fl3&x=0&y=kdca89" target="_blank">Leia&Maia



Multumesc mult, cam asa procedez si eu cand caut un medicament... dar de data asat nu am gasit nicaieri

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisAndy spune:

buna tuturor
ank83 ai gasit pana la urma pregnyl 500?
te intreb pentru ca si baietelului meu de 1 an i s-a recomandat acest medicament, are o reteta cu 6 fiole, a mai facut 2 cure anul trecut, atunci se gasea foarte usor, daca stiam ca va fi aceasta criza cumparam mai multe cutii
daca ai facut rost te rog spune-mi cum
eu am facut comanda si in ungaria si in germania, in ungaria nu se gaseste iar din germania astept raspuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anniko4 spune:

Buna

Am cautat si eu disperata injectia pentru copil. Am reusit sa-l aduc din Germania. Am obtinut rezultatul dorit. A scapat copilul de operatie.

Mi-au ramas 6 injectii de 500 u.i.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by CrisAndy

buna tuturor
ank83 ai gasit pana la urma pregnyl 500?
te intreb pentru ca si baietelului meu de 1 an i s-a recomandat acest medicament, are o reteta cu 6 fiole, a mai facut 2 cure anul trecut, atunci se gasea foarte usor, daca stiam ca va fi aceasta criza cumparam mai multe cutii
daca ai facut rost te rog spune-mi cum
eu am facut comanda si in ungaria si in germania, in ungaria nu se gaseste iar din germania astept raspuns




Au gasit la farmacie in Ungaria....Scuze ca raspund asa tarziu

Ank Raul 17.10.2007
si cu bb2
Poze Raulito
www.top-shop.ro/concurs/index.asp?tn=friendhome&parent=4008570&sid=77776 br / " target="_blank"> excursie Paris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CrisAndy spune:

buna
fetelor va rog vreau si eu 2 cutii de pregnyl 500
daca mai aveti ramase va caut si vi le voi "rascumpara", voi veni oriunde in Romania sa le iau iar daca le-ati cumparat recent spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac sa le "procur" si eu
va multumesc
astept un raspuns urgent
va pupik dulce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Initial creeata de tanima_i2002


Va rog frumos, daca cineva poseda injectii de pregnyl de 5000ui si nu are nevoie de ele sa imi dea un PM si voi suna eu daca doriti, contra cost bineinteles. Am mare nevoie cat mai curand de injectiile respective.
Mi-ar fi de mare ajutor chiar si indicatii de o farmacie unde se mai gasesc.
Multumesc anticipat.

Mamica lui Rares (15 oct 2006)

Mergi la inceput