Caut Pregnyl

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Tanima, stiu ca esti din Pitesti, daca de 5000 iti trebuie, am gasit eu acum vreo 2 luni la farmacia de langa Arax, visavis de teatru.

Gratiela, Maria si Stefan

Crede in ochii copilului tau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Strumfi, farmacia de langa Arax se numeste Impala, daca nu ma insel si a sunat un prieten acolo ca avea o cunostinta si nu mai aveau. In plus avem un prieten care este distribuitor la medicamente si ieri a fost prin aproape toate farmaciile din Pitesti. nimic.

Mamica lui Rares (15 oct 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Momentan, datorita unor fete de milioane am facut rost de fiolele de care aveam nevoie, in plus intamplator am gasit si la o farmacie 6 fiole. Astfel ca momentan am rezolvat problema, drept ptr care nu pot decat sa multumesc forumului DC ca exista.

Mamica lui Rares (15 oct 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Autor: ivanoiuadela9
Subiect: Pregnyl de 1500 u.i.
Trimis la: 04/07/2008 15:24:25
Mesaj:


Buna ziua ,
Caut urgent 3 fiole de Pregnyl 1500 u.i. pentru fetita mea de 6 ani . Am cautat in cateva orase ale tarii dar in nici o farmacie nu se mai gaseste . Doctorul mi-a spus ca la noi in tara nu se mai aduce ( sa merg la bulgari sa iau ) si nu exista nici inlocuitor pentru el . Ma poate ajuta cineva ?
Va multumesc.

Raspunsuri:



--------------------------------------------------------------------------------


Autor: ainia
Raspuns la: 05/07/2008 14:42:52
Mesaj:

Incearca prin reteaua farmaciilor Dona. Sora mea a avut nevoie saptamana trecuta si i-au adus ei de prin tara aici, la noi in oras. In schimb HelpNetul nu a vrut sa trimita. Aveau si ei in Bucuresti am inteles.

Lavinia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudosescu spune:

Buna ziua,
Am nevoie urgent de Pregnyl 500 ui 6 fiole pentru baietelul meu de 6 ani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Autor: ivanoiuadela9
Subiect: caut Pregnyl de 1500 u.i.
Trimis la: 14/07/2008 15:35:24
Mesaj:


Buna ziua ,
Caut urgent 3 fiole de Pregnyl 1500 u.i. pentru fetita mea de 6 ani . Am cautat in cateva orase ale tarii dar in nici o farmacie nu se mai gaseste . Doctorul mi-a spus ca la noi in tara nu se mai aduce ( sa merg la bulgari sa iau ) si nu exista nici inlocuitor pentru el . Ma poate ajuta cineva ?
Va multumesc.

Raspunsuri:



--------------------------------------------------------------------------------


Autor: ancasoare
Raspuns la: 17/07/2008 12:45:52
Mesaj:

eu am pregnyl dar este de 5000 Ui. Daca te intereseaza da-mi PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

in iasi avem vreo sansa sa gasim?

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

povestea nasterii - http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=124063

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marilenan spune:

quote:
citat din mesajul lui Sheannamp

Autor: ivanoiuadela9
Subiect: Pregnyl de 1500 u.i.
Trimis la: 04/07/2008 15:24:25
Mesaj:


Buna ziua ,
Caut urgent 3 fiole de Pregnyl 1500 u.i. pentru fetita mea de 6 ani . Am cautat in cateva orase ale tarii dar in nici o farmacie nu se mai gaseste . Doctorul mi-a spus ca la noi in tara nu se mai aduce ( sa merg la bulgari sa iau ) si nu exista nici inlocuitor pentru el . Ma poate ajuta cineva ?
Va multumesc.

Raspunsuri:

Buna, sunt Marilena din Constanta si am fiole de pregnyl 1500 ui. Daca nu ai gasit inca contacteaza-ma pe mail m_niculaie@yahoo.com sau pe mess id toniacosu. O zi buna

--------------------------------------------------------------------------------


Autor: ainia
Raspuns la: 05/07/2008 14:42:52
Mesaj:

Incearca prin reteaua farmaciilor Dona. Sora mea a avut nevoie saptamana trecuta si i-au adus ei de prin tara aici, la noi in oras. In schimb HelpNetul nu a vrut sa trimita. Aveau si ei in Bucuresti am inteles.

Lavinia



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ivanoiuadela9 spune:

salut

Iti multumesc din suflet ancasoare dar sunt prea puternice pentru ea. Sper sa gasesc totusi undeva .
Te-am pupat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eseea spune:

Ancasoare, te rog daca poti ajuta cu pregnylul pe Kopanel, in caz ca il mai ai. Uite aici unde a solicitat :

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123524

my baby

Mergi la inceput