kinetoterapeut

kinetoterapeut | Autor: eli05

Link direct la acest mesaj

Va rog,i-mi recomandati si mie un kinetoterapeut bun,care sa puna suflet in ce face?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babette spune:

eli05,
Eu am avut rezultate bune la Gura Ocnitei la dl. Hari.Lucreza cu placere, cu responsabilitate si trateaza copilul ca pe un prieten al sau.Chiar se coboara la nivelul sau.Alta varianta: dl Claudiu Constantin de la Fundatia Sf. Margareta, sau cei trei kinetoterapeuti de la sf. Ecaterina, Bucuresti.Nu stiu de unde esti, dar daca mai vrei si alte variante sau alte detalii spune-mi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Eusunt din Bucuresti si vreau pe cineva care sa vina de 5-6 ori pe saptamana.Fetita are 8 ani si de 6 ani face un cineva care desi este bun nu isi mai da interesul.Noi nu suntem acasa la ora la care vine el si mai nou imi spune copilul ca vine,se intinde pe covor si se odihneste sau vorbeste la telefon.
Asa ca vreu pe cineva recomandat,care sa stiu ca e serios si isi face treba,indiferent daca e supravegheat sau nu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Eli imi pare rau ca exista si astfel de persoane caci oameni nu-i pot numi .Nu stiu din Bucuresti nici un kinetoterapeut.


Doamne ajuta!

Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei



Varsta lui Bogdan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Daca stai in sectorul 6 iti recomand eu 2.


Paula & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Paul (03.01.2006) & www.flickr.com/paula_tinta" target="_blank">Alexandra (13.12.2003)






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=9c7152888cafc1187f281&skin_id=0 br / " target="_blank">Copiii nostri



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Eu sunt kinetotereapeut, dar nu ma pot recomanda. Mai precis spune-mi ce are fetita ta? de faci recuperare asa des?


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

Sunt din sectorul 3.Fetita are parapareza spastica,forma medie.Merge singura.Are 8 ani.Fac recuperare asa des ca sa o recuperez.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Eu stau in sectorul 2 deci nu f departe dar momentan nu am cum sa mai ma duc la tratamente pt ca sunt cu cel mic acasa. Dc vrei am o prietena care lucreaza. Imi zici si o anunt. Sa inteleg ca merge dar are mers specifi cosit?
Este la scoala generala?

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Negrutz spune:

As putea sa iti recomand eu cateva persoane dar trebuie mai intai sa vad daca au timp sa se ocupe asa des de copilul acesta.
Daca mai esti interesata trimite-mi un mesaj privat si vorbim.

Oamenii se roaga zeilor sa le dea sanatate, fara sa stie ca sta in puterea lor s-o mentina si ca luptand impotriva ei prin lipsa de masura, o tradeaza prin goana lor dupa placeri (DEMOCRIT)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns akella spune:

Eli, cunosc un kinetoterapeut f bun de la Budimex; putem vorbi pe privat, daca esti interesata. Este serios si profesionist (cel putin asa s-a comportat in relatia cu Daria noastra).

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eli05 spune:

sunt interesata in continuare.Am fost la Marin Pazon si fetele sunt ocupate.Am sunat si un kinetoterapeut la Budimex si la fel:ocupat.

Mergi la inceput