LMA! Ai nostri, ca brazii! (61)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Alina Gabriela, spatiu este, nu-i vorba, timp nu avem ! Glumesc, bineinteles. Noi vrem, numai sa ne si iasa...
Pentru partea de flebologie, sotul meu s-a operat anul trecut de niste varice enorme, dar la Cluj, ca medicul era fost coleg de liceu cu el. El a fost insa la consultatie si la Dr. Jianu la clinica din Dorobanti (incearca site-ul lor la proestetica.ro) si acolo se folosesc o multime de alte variante pana la operatia propriu-zisa clasica care se aplica doar in cazurile extreme. Nu stiu ce probleme ai tu, dar din punctul meu de vedere orice alta solutie e mai buna decat operatia. Si eu trebuie sa merg, dar nu am varice propriu-zise, mai mult niste vase sparte care am inteles ca se rezolva usor, dar timpul, bata-l vina, tot aman.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Lali, Ubi, Alina, multumesc pt raspunsuri si aprecieri!

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Poze din FEB-MAR
Matei la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

Lali, frumoasa casa!!in ce zona ai zis ca o faci?

Liviana, ce mutre shugubete au baietii tai!f simpatici. Imi place si tricicleta, de care e?

Ubi, alina-gabriela, bafta cu gradinita!of, cind aud de plicuri, parfumuri si alte cele, ma apuca si pe mine! eu am avut norocul sa scap de asa ceva.
si noi avem buline rosii si albastre. o sa introduc si acasa sistemul asta. La gradinita nu ia albastre dar acasa cred ca ar mai lua din cind in cind

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali spune:

Patricia, in Pipera. Merci !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonadinca spune:

Lali, Dragos este schimbat! Cred ca s-a inaltat tare mult din iarna (am in cap foto de la petrecere). Frumos copil! Sa creasca mare!
Iar casa este pe gustul meu...O intrebare: asa ai primit-o de la arhitect? Cu fatadele? Sau este meritul "pietrelor SWARO"?

Patricia, eu habar nu aveam cum sa fac, sa arat poze cu Norisor. Tocmai ce-am aflat!
http://picasaweb.google.com/oanasdinca
sunt din iarna, dec.-ian, si este si finuta mea!

Se pare ca o sa o inscriu si eu pe Nora la o gradi (catolica). Doar o inscriu! Nu stiu daca voi avea tupeul sa o duc sau daca nu voi gasi o varianta mai buna. Ea ar vrea mititica...Mai ales acum ca si-a luat o carte de vraji! Dar nu o poate utiliza pentru ca nu stie sa citeasca. Asa ca vrea la scoala sa invete sa citeasca! Vrea sa ma faca pe mine blonda! Adora blondele iar atunci cand cunoaste pe cineva se prezinta:"Eu sunt blonda si am parul lung"-nici blonda nu prea e! iar parul abia i-a depasit urechile!
Poate ca de sapt viitoare va merge cu "iubitul ei" la balaceala-sau inot!
Eu caut o grupa de balet care sa o primeasca...M-a innebunit! Si-a cumparat niste balerini roz si spune ca sunt pantofi de balet.

O zi frumoasa!

Norica si Simona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Simo, gradi catolica mi-as dori si eu, chiar foarte mult. Ia sa incep sa caut.

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput