*** LA REDOUTE *** (78)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Eu nici acum nu am primit mail-ul de confirmare pentru comanda de ieri...
Problema e ca apare in suivi, ieri in curs de inregistrare, azi e "en cours de preparation"...o fi OK? au luat comanda? sau o sa astept degeaba...???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diotima spune:

A sunat azi la banca my boyfriend, si nu au pus nici macar hold pe suma respectiva de la comanda de pe 9.2. Asa ca pot sa-mi iau gandul de la ea si mai o mai dau o data, nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca8 spune:

NEatza

Nu a ajuns comanda de pe 10.01 ?
Nu raspunde nimeni de la LR
Imi vine sa ma impusc :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emushi spune:

eh,mirunajr tot o "colega de suferinta" - si mie imi apare tot asa, de-asta tot cu ochii-n calculator stau...macar zic eu, c-a mai evoluat putin fata de ieri, sper ca e de bine! speeeeer...
la comanda din 12 apare doar "en cours de preparation", inca n-am primit mail de confirmare, sper sa vina...

acu' sa va intreb ceva: la comanda din 7.02, la suivi imi apare asa:
Commande N° 20080380942763 du 07/02/2008 (...)
Colis n°20080381462943 - en préparation
(prima mea comanda, e normal sa fiu nerbdatoare...) asta inseamna ca, macar, au ambalat-o? ca sa nu zic nimic de trimis, ca sper cam mult, nu?
din ce-ati mai scris pe-aici am inteles ca nu trebuie sa am incredere prea mare in suivi, dar totusi,...

http://www.pagina-mirunei.piczo.com
Am implinit 2 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Miruna, la fel am patit si eu. Am dat azi dimineata doua comenzi, pe la ora 9, si nici pana acum n-am primit email de confirmare. In schimb apar comenzile in suivi si chiar sunt in curs de pregatire, nici macar nu-s in curs de inregistrare. O fi vreo problema la ei.


http://andrei.seek-on.com/ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_s spune:

Va multumesc mult fetelor.

Deci o sa-mi iau asa...la pantaloni 36 ( ca am conformatie din aia cu solduri mai inguste) si la bluze 38/40.

O alta intrebare, stiti cumva cand revin reducerile alea uriase, asa cum au fost pana la 9 februarie?

Oana si Mara 11.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

ma mai linisteste un pic macar gandul ca nu sint singura....sper ca nu si-or bate joc asa in lant de atatia oameni...
oricum azi o sa sun la banca sa vad daca au blocat banii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

CAPITOL NOU

In asteptarea comenzilor din 22.01...

Mergi la inceput