Bebici de mamici si burtici de Canada (6)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Brigitte spune:

buna fetelor

am ajuns in sfarsit acasa cu puiutul meu frumossss....s-a nascut Anna Mayah pe 24 sept la 10h55am prin cezariana, 3.600g, 50cm, apgar 10/10/10....venim cu poze cat de curand posibil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecs2008 spune:

Felicitari Brigitte! Sa iti traiasca puiuta, sa fie sanatoasa si norocoasa. Tu cum te simti? Te asteptam cu detalii despre cezariana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecs2008 spune:

Khristin esti suspect de absenta.
Sper ca totul este in regula. La ultima postare am vazut ca erai in 38 de saptamani. Banuiesc ca s-a produs minunea si pentru tine.

Acum chiar am ramas singura aici

Va astept cu noutati!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Da, Cristina a nascut pe 6 Octombrie un baietzel Chris Antohny de 4,020kg si 53cm.Sunt bine si asteptam vesti!Felicitari!

Denisa cu Emma Andrea 2,9 ani si Mark Alex 1,3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fil_lily spune:

Felicitari Brigitte si Cristina !Sa fiti sanatoase si sa va bucurati de bebeii vostri la fel de sanatosi si mancaciosi!
Mai trei luni si imi voi tine si eu bebele in brate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alecs2008 spune:

Denisam, multumim de vesti.

Khristin, sa iti traiasca baiatul, sa fie sanatos si norocos si sa va aduca multa bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Accacia spune:

buna, fetelor dragelor!
va urez multa sanatate, voua si la toti membrii familiilor voastre, mici si mari!
intreba cineva de cercei in montreal: eu i-am facut fetitei mele la "Ardene", magazin de bijuterii; dati o cautare pe net ca sa il localizati; il gasiti in mai multe centre comerciale.
pupici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Accacia spune:

LA MULTI ANI SI MULTA SANATATE, BUCURII SI IMPLINIRI IN NOUL AN!

Mergi la inceput