Concursul Miss Odiseea Sarcinii - castigatorii !!

Concursul Miss Odiseea Sarcinii - castigatorii !! | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

dragii nostri,

Suntem la incheierea altui concurs disputat si original al comunitatii noastre. Un concurs minunat: Miss Odiseea Sarcinii!

Mai intai de toate as vrea sa multumesc fiecarui participant in parte. Toate burticile care au infumusetat aceasta galerie minunata - vor ramane in memoria acestui site. Absolut toate pozele au fost primite cu bucurie, respect si dragoste.
Am incercat sa oferim un sistem de votare corect, am monitorizat eventualele fraude si - acum - am ajuns la momentul in care se premiaza castigatorii. Avem placerea sa anuntam si pe sponsorii acestui concurs - precum si a concursurilor din 2008! Sony Romania!
Concursurile foto de la Desprecopii.com vor fi rasplatite cu cea mai buna calitate: marca Sony!

Deci, in ordinea premiilor:

Premiul 1 - o camera digitala video Sony: participantul care a trimis poza: un grup de 'burtici' din seria mamicilor de iulie-august 2007
Premiul 2 - o camera digitala foto Sony: participanta care a trimis poza: Fratior
Topul aici http://forum.desprecopii.com/forum/pop_photo_rating.asp?mode=clasament&albumid=1

Intre timp noi vom lua legatura cu sponsorii - ei vor alege tipul aparatelor si ne vor da detalii despre cum veti intra in posesia lor. Castigatorii, va rog sa ma contactati prin PM - pentru a-mi da detaliile voastre.

Ceea ce as vrea eu sa remarc - este ca in cadrul acestui concurs a invins spontaneitatea. Absolut toate pozele sunt speciale si reprezinta o poveste unica. Absolut toate pozele primite ne onoreaza. Am apreciat foarte mult spiritul vostru de competitie si fair-play-ul de care ati dat dovada. Va multumim tuturor si va asteptam la concursul care incepe chiar de azi: 2007 - clipe de neuitat.

cu drag,




Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lauraa spune:

Felicitari castigatoarelor!!!!

Eu vreau sa multumesc tuturor celor care m-au votat si cu ajutorul carora am ajuns pe locul 14 si 42, e super!!! Pentru fiecare din voi, o floare si o BR RC



_www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=miss%20odiseea%20sarcinii&page=15" target="_blank">
Votul tau nu va schimba Presedintele !!!!
Laura cu
LARA (10.05.04)& LOUISA(20.04.07)

Nur tote Fische schwimmen mit dem Strom

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Multumim tuturor pentru voturi si tie "desprecopii" pentru cuvintele frumoase.

Andreea (una din burticile castigatoare)



Andreea si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Multumesc tuturor pentru voturile acordate!Fara voi nu ar fi ajuns poza noastra pe locul 2!
Oricum au fost ffff multe poze artistice....si toate burticile din toate pozele au fost ffff frumoase!Cred ca meritau toate participantele sa castige....asa ca pentru fiecare dintre voi,cate o de la mine!

Sybille multumim!

Si abia astept sa intram in posesia premiului!


Eu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Uite ce frumos a venit mos craciun la noi mamicile de iulie august 2007.
Multumim fetelor care ne-au votat si DC pentru ca a organizat acest concurs.
Pana la urma nebunia zilelor de gravidenie ne-a adus si o recompensa materiala pe langa copilasii care i-am nascut

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LiliaToma spune:

Si cum o sa impartiti cadoul, mamicilor de iulie-august? Felicitari, ideea acestei poze e chiar frumoasa.

Felicitari, IOANA! Pupici celor foi fratiori

Lilia si Amelia(26.09.2004)


Copiii vin pe lume cu agenda lor proprie: unii ne lumineaza viata, unii ne testeaza rabdarea, unii ne dau un scop, altii incep sa aiba grija de noi.. cert este ca atunci cand vin, copiii schimba totul.. ( DH)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Felicitari Ioana si pe tine si pe cei doi prichindei
asteptam mai des poze cu voi

monica
mami de alex si ruxi
Prajituri si papa bun
Papa de Post

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Invariabil toti ne intreaba cum o sa impartim premiul. Mamica ccc care a trimis pozele de pe email, va ridica premiul si apoi cine are nevoie de camera o solicita. Eu spre exemplu am asa ceva, asa ca nu am de ce sa o solicit, poate doar ca sa filmez la 4 maini

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

felicitari tuturorcastigatoarelor!


pufimic, fotografia ta este de portal de revista..pupice fratiorilor simamicii.

monica mami de print
http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Felicitari burticilor castigatoare!



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005
Delu Prichindelu'

Mergi la inceput