Concursul Miss Odiseea Sarcinii - castigatorii !!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guguluff spune:

Felicitari burticilor castigatoare!!!Mamicile de iulie-august, superba poza, mai rar vezi atatea burtici asa apropiate prin DNP si prietenie. Si Pufymic cat de duioasa poza fratiorilor la primele contacte.
Ce rau imi pare ca am ramas fara pozele cu burtica, imortalizeaza niste trairi asa intense... unice. Toate gravidutele sunt frumoaseFelicitari.

ALINA mamica fericita de ELIZA fetitza perfecta (10.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Buna dimineata


Doresc sa va anunt cu bucurie ca de vineri am intrat in posesia premiului I de la Concursul "Miss Odiseea Sarcinii", o camera video digitala marca SONY, asa cum a fost scris si in regulament. Este o camera super dragalasa, mica si poznasa (filmeaza tot ce prinde ) si asa cum au scris si cei de la SONY in documentul de predare al camerei, speram la o folosire cat mai indelungata!!! Multumim inca o data si bineinteles celor care au votat!

Incurajez astfel atat DC cat si pe membrii acestei comunitati sa mai organizeze, respectiv sa participe la astfel de concursuri. Oricum vad ca acum "e pe rol" un nou concurs cu clipe de neuitat din 2007. Dupa cum suna titlul acestui concurs cred ca toata lumea are cate ceva cu care se poate inscrie la acest concurs, astfel incat, participati cu incredere si castigati premiile oferite!



cu drag,

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

Am uitat sa mai adaug ca este o camera din 2007 si nu cine stie ce model mai vechi... asa incat SONY premiaza cu cea mai buna calitate (sau aproape cea mai buna...), iar pentru ca sa va convingeti, iata www.sony.ro/view/ShowProduct.action?product=DCR-DVD109E&site=odw_ro_RO&pageType=Overview&imageType=Main&category=SDH DVD Handycam" target="_blank">aici camera de la Premiul I.

Mai mentionez ca nu avea nici un fel de accesoriu: adica nu avea DVD inclus pe care faci filmuletele, nu avea card de memorie sau alte accesorii, ci strict camera si cablurile (evident!) de date, de alimentare etc... Avea si acumulator insa nu unul foarte capabil! Deja i-am cumparat eu alt acumulator care sa tina mai mult timp camera incarcata, un card de memorie de 4Gb pe care se pot face si fotografii, geanta de protectie (pastrare si transport)... asa incat draga DC m-ati cam pus si la o cheltuiala dar incomparabil mai mica decat camera in sine, asa ca tot va multumesc!

va doresc o zi excelenta!

karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:


Felicitari si s-o stapanesti sanatoasa!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Ma bucur ca ai intrat in posesia premiului.
Asteptam sa auzim ca si castigatoarea premiului 2 a intrat in posesia premiului.

Suntem recunoscatori lui Sony Romania pentru seriozitate.

we love Sony.





Desprecopii.com - Asa se naste o mare iubire.
iubesc:www.supereva.ro Blog: http://mirelablog.supereva.ro/dblog/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anina_n spune:

Felicitari, karligutza ! S-o stapanesti sanatoasa !



Nina, mami de www.babiesonline.com/babies/n/ninacristina" target="_blank"> Nina-Cristina (10.01.2002)
Diabet zaharat la copii, Copii din 2002, Copii capricorn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

quote:
Originally posted by Cristina_C

Felicitari si s-o stapanesti sanatoasa!

quote:
Originally posted by desprecopii

Ma bucur ca ai intrat in posesia premiului.
Suntem recunoscatori lui Sony Romania pentru seriozitate.

quote:
Originally posted by Anina_n

Felicitari, karligutza ! S-o stapanesti sanatoasa !


de 3 ori multumesc!




karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumphitza spune:

Felicitari karli!!!! Sa o stapanesti sanatoasa si sa faci multe filmulete si pozici la bebica aia scumpa si dulce a ta si sa ii arati cand o fi mai mare ca de cand era in burtica la mami era o castigatoare!!!

Pup karligutza si karligugutza

Acum esti si buna de cinste cumva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Iata-ma si pe mine, in sfarsit, cu anuntul cel mare: camera foto Sony a ajuns la destinatie!(adik la mine, castigatorul premiului 2 al concursului "Miss Odiseea Sarcinii 2007")!
Sunt fff bucuroasa ca am intrat (intr-un final) in posesia www.sony.ro/view/ShowProduct.action?product=DSC-T70&site=odw_ro_RO&imageType=Main&category=DCC Digital Still Cameras" target="_blank">premiului (care va spun sincer m-a impresionat prin calitate)!!!!

Multumesc si multumesc Sony!Faceti o echipa pe cinste!



www.doctorbun.ro/" target="_blank">Voteaza medicii romani!

Mergi la inceput