Juniori de iunie-iulie 2003 (2)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aditzu spune:

Buna fetele,

La Multi Ani ! multa sanatate si fericire sarbatoritilor.
Maadi - cum a fost in excursie ? Irina a stat acasa saptamana asta, are mucisori .

Pa Adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani tuturor Mihailor, Mihaelelor, Gabrielilor si Gabrielelor! Petrecere frumoasa!

Cornelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gio spune:

Buna fetele,

La multi ani pt toti vei care poarta numele de Mihai si Gabriel cu toate derivatele lor!!!

Imi pare rau sa aud de copilasi bolnaviori, va dorim multa sanatate!

Ce ziceti de o eventuala intalnire, aveti idee de vreun loc de joaca?

Dana, mersi pt informatiile legate de cursul de balet, pana la urma sper sa ajungem la dansuri langa noi; la ce haos e in Bucuresti e mult prea departe scoala asta...

Magda, ce frumos trebuie sa fie sa-i auzi inima lui bb sa va zic ca Taisia spune peste tot ca ea vrea si un fratior?? Printre altele spune si ca vrea sa se vopseasca blonda (iar azi la cerc avea unghiile facute albastre si era machiata la ochi, Bobi poate confirma - sa nu mai vbesc ca eu sunt denaturata de mama care i-a cumparat farduri si oja>..)

In rest sufar de lipsa acuta de timp, se gaseste undeva de vanzare???
Azi a venit ditamai coletul de la Quelle cu jucariile de Craciun, sunt suuuper toate, le-am desfacut eu pe ascuns ca-s mai rau decat copiii

Va pup


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Magdone spune:

LA MULTI ANI pentru toti sarbatoritii de azi!

fetelor cu 2 si 3 copii, am si eu o intrebare: la voi a 2- a sarcina s-a cunoscut mai repede? adica eu burta pe care o am acum o aveam cu Razvan la 4-5 luni, nu exagerez, de-abia ma mai ascund ca nu vreau sa le zic inca la astia de la servici, oricum o sa le cada fata, mai ales sefului meu care o sa se dea martir precis, ca ce i-am facut...

vine iarna... azi a nins putin



Magdone si Razvan (19.07.2003)
_
"Pentru a castiga ceea ce merita sa ai, s-ar putea sa fie nevoie sa renunti la tot ceea ce ai deja."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kehleyr spune:

quote:
Originally posted by Magdone
fetelor cu 2 si 3 copii, am si eu o intrebare: la voi a 2- a sarcina s-a cunoscut mai repede?

Da, clar s-a cunoscut mult mai repede. Teoria mea proprie este ca sunt muschii deja lasati de la prima sarcina si din aceasta cauza e asa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

buna tuturor.
in sfarsit am si eu net! cred ca trebuie sa fac cinste, nu?
va multumesc de urari...
eliza e bine, sanatoasa...cuminte!!!!!!!!sper ca nu e doar varianta demo!
eu nu ma simt prea bine...am facut granulom de fir, organismul nu a acceptat firul asa ca a trebuit sa-l scoata si acum am rana...stau mai mult in pat cu gheata pe burta....dar sper sa-mi revin curand.
cand o sa am timp o sa pun si niste poze...
va pup dulce si ne mai auzim....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

am pus cateva poze, daca vreti sa ne vedeti..

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andra_ spune:

Buna fetele,

aveti continuarea aici

pup u,
Andra

Mergi la inceput