Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Ce linisteeeeeeeeeeee...unde sunteti?

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Monica imi pare tare rau de voi!Sanatate multa la copii si tin pumnii sa nu luati si voi virusul(ceva enteroviroza trebuie sa fie...zic eu.....asa a fost si la noi.......si pe copii i-a tinut cu diareea o saptamana....si nu aveau pofta de mancare...)
La noi doar Nicolas a vomitat de am fugit cu el la urgente sa-i faca un Metoclopramid intramuscular ca nu putea inghiti nimc ca vomita imediat....in rest diaree si crampe la greu toata trupa...si de a doua zi si Nicolas a inceput cu diareea...!

u all

Eu
www.pufymic.info/thumbnails-37.html" target="_blank">Gandacii
Tot ei
www.flickr.com/photos/8892421@N05/" target="_blank">Si iarasi ei..

www.helpsonia.com/" target="_blank">AJUTATI-O PE SONIA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

si eu pe-aici, am dormit un pic la pranz cu ei ca daca o mai apuca pe ruxi din nou la noapte pe ruxi sa pot sa o supraveghez...deocamdata este ok...nu a mai vomat.
voi ce faceti, pe udne sunteti?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata gagici!
e 11, nu v-ati trezit? noi suntem in picioare de la 9, da' abia am papat si afara e o vreme n-am nici un chef sa ies, sa vedem cum o conving pe alexa sa mai stam si acasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Si eu sunt pe aici... M-am trezit dis de dimineata si am facut curat la bucatarie,ca aseara n-am mai avut putere...E buna zacusca,imi place de mor,dar multa mizerie se mai face...
Acum beau si eu o gura de cafea... si vad daca mai fac si altceva...

Monica,cum se simt piticii?

Cuscra,cica atunci cand o sa veniti voi vremea o sa fie beton... Serios,cica vom avea o toamna lunga si calduroasa...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

de la o vomitacioasa (am luat si eu...probabil ca urmeaza si sotul)
ruxi dupa ce toata ziua fusese ok ieri seara a vomat o data si azi dim dupa ce a baut o sticlutza cu ceai a vomat din nou...ea nu se poate abtine daca-i zic sa bea putin nu intelege
va pup pe toate...ca virtual nu se ia
sa aveti o Duminica placuta


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Monica, multa sanatate!!!chiar nu este nici un medicament sa opreasca acest virus?microb sau ce o fi el? Cred ca e cumplit si la copii si la adulti!!!va pupacesc sa va treca !!!
La noi a plouat toata ziua cu pauze, acum iar ploua.Am dormit putin si o sa caut un film sa ma uit.Gicu se uita cu Dan la meci, au mai fost cateva meciuri azi...deci nu ai cu cine sa vorbesti in casa...ca sunt concentrati!!!
Voi ce ati mai facut?
Dana cum mai te simti?mai bine?
Va pup!!!!!!!!!!!!pe toateeeeeeeeeeeee!

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:

Monica sanatate multa la toti, aveti grija de voi. Concluzia mea, e virusssssssss, tot asa am avut si noi, n-a iertat pe nici unul din familie

Cuscra daca nu_i buna vremea, dai tu comanda si se rezolva . Bafta miine cu Robertelul la doctor.

Doina am spus astazi o rugaciune pentru Dan, am fost la sf.Anton la Padova. Doamne ajuta sa-l vezi mergind cit mai curind.

Restul va tuc, ca sinteti ulute si absente la apel

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Danelutza

Doina Bita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Bey da'pe unde sunteti? ce-i linistea asta pe-aici? sa stiti ca eu pot sa dansez numai invartita nu, ca ma apuca unde esti Bi...ne faci un dans ceva?
doina, danelutza pup si multam de gandurile bune...chiar ma simt mai bine...pitica la fel...dar astept noaptea sa vad daca iar o apuca
va pup pe toate si sunt prin zona

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput