Casnicute sexy (134)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

neata gagici!
la noi ploua, da' trebuie sa plecam putin.
cu ap inca nik concret, au venit, au vazut, am vorbit...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Helau!

Noi ne-am trezit dis de dimineata si am fost la alergolog.Am obtinut recomandarea mult cautata pentru analize.Luni dimineata mergem la intepat. Nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi...El urla si tipa numa la consultat cu stetoscopul...
Dimineata Robert n-a apucat sa manance decat un sandwich si ala pe fuga in masina...Cand am ajuns acasa am zis sa-i dau o banana pana ii pregatesc eu ceva...Dupa ce-a terminat banana: "mami si acu Lobelt ce mai vlea sa pape?"
Si inca una...si ma duc... Aseara stateam pe scaun si l-au apucat tandreturile...Numa ca in avantul lui s-a infipt cu capul in burta mea..."Mami,am dat cap in cap cu bebe"
Dupa amiaza am musafiri si tre sa pregatesc ceva bunut.Dar nu stiu ce...Eu as avea pofta de ceva...friscos...cremos...ciocolatos... Si vreau sa fac zacusca...
Va pup...

Miha si Robert


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ange spune:

neata gasca.
avem 3 zile libere vine colegulo sa bagam hei-rup prin ograda.deseaa am musafiri aici e treaba aia cu "casa nematurata ,musafiri asteapta"
Maia sa zic ca e ceva mai binisor cu apartul.cand se joaca uita de el;cand vine masa incepe circul
cam astea-s pe la noi.
A! si e varaaaa,e caldddd.
un week.fain de tot


"nimeni nu moare virgin.viata i-o trage fiecaruia cel putin odata."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna fetelor,
eu sunt suparata rau da' rau de tot
de azi noapte a inceput ruxi cu voma(avem 4 la activ) alex e mai bine dar fara pofta de mancare insa-l las asa ca nu trebuie fortat si asta mica nu se poate abtine vrea sa manance si vomita
m-as duce inapoi peste tembelul ala de doctor care a zis ca nu-i microb, nu-i virus...da ce papucii mei e daca a inceput si ruxi??? indigestie cum a zis el? si la ruxi a inceput dupa 2-3 zile dupa ce a vomat alex?
va pup pe toate, sa aveti un we fain...eu ma multumesc sa-i vad pe-astia mici ok nu-mi mai trebuie nici o distractie

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns OlgaTarziu spune:

Monica eu cred ca e virus stomacal. Aici nu se da nimic pt asta. Ideea sa se curete singur, doar sa tii copilul hidratat. Ultima data Tony a vomat si avut diaree ( cate 8 scaune pe zi) 2 saptamani. Daca vezi ca nu bea destul da apa cu lingurita una la fiecare 5 minute ca asa nu o vomita.

Miha vai saracutul.

Noi suntem ok. Asteptam rezultate. Poate pe marti incolo. Azi merge sotul sa ajute un prieten sa-si repare ceva la partea electrica la casa, eu cu Tony ne agitam pe aici. Maine vrem sa mergem la plaja.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

olga, multumesc(si eu tot asta cred ca e)... asa am facut cu alex dar ruxi nu vrea ea vrea sa bea ea singura si nu bea doar o gura iti dai seama...cred ca cu pitica asta o sa am mai mari probleme decat cu alex
mirela si multumesc si tie, nu am apucat sa vb cu tine, scuze...mi-a zis sotul cam tarziu eu ma agitam cu alex pe-aici, ce mai faceti voi?

monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

miha, vin si io la zacusca. cum de ce! sa pap, da' tu ce credeai?
cami, distractie faina la hei-rup
moni, imi pare tare rau de copilasi. sigur e microb si cred ca trebuie antibiotic. multa sanatate!
il asteptam si noi pe tati si o intindem la plimbare, apoi papa la resta, ca oricum n-am facut nik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Danelutza spune:



Cuscra nor'ta incepe sa urle numai cind ajunge la usa cabinetului. Bafta multa luni si -ici lui ginerica. Zi-mi daca stii ce vreme va fi in perioada lui 15 septembrie, ca sa vin sa te vad

Monica sanatate multa la pitici. Sigur e virus, noi am avut din asta anul trecut cind am fost in tara, deja mi-e frica la gindul ca iar bintuie in Romania. Ati papat tortul ?

Banano deci nik pastila saracului ?

Doina ceva vesti de ieri de la Bucuresti ? N-ai mai spus nimic.

Alina lasa ca gasiti voi cumparator, numai sa incepeti si voi sa ochiti apartament.

Olga vreme buna la plaja, deja mi s-a facut dor de mare

Cami petrecere frumoasa, daca ai musafiri, deci ratezi treaba cu soata

Liana, Georgi, Bianca, Miki, Dana ch pe unde bintuiti.

Daniela si micuta Isabella
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53616" target="_blank">Nasterea printesei noastre, poze in casuta galbena de sus , www.dropshots.com/danelutza" target="_blank">filmuletze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

saru' mana fetelor
vad ca ruxi se simte binishor, se joaca, a papat putina supa a baut ceiut...n-a mai vomat delok...poate s-o manifesta la ea mai ushor...Doamne ajuta
alina,asa e... eu le dadeam sumetrolim acasa...dar aici...sunt alte reguli fiind alta clima...aici daca ai febra spre ex in prima faza nu iei antitermic(ca daca te-a intepat scorpionul si iei antitermic e vai mama ta)...de-aia ii ascult pe-astia ca nu am incotro...
danelutza, Doamna ajuta sa scapati de asa ceva...si sa aveti co placut
miha, bafta maine la dr si robertelului sa nu-l doara la analize


monica
mami de alex(7 iunie 2001) si ruxi(16 dec 2004)
http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna fetelor!Am ajuns de mult acasa , dar a plouat torential aici si bineinteles caci s-a luat lumina...
Danelutza , ieri am depus un dosar pentru Dan la funadatie.Cand se discuta spre sfarsitul luni au zis de acolo ca ma vor anunta.
Sanatate multa la copii bolnaviori!!!!oare ce microb sa fie???
Miha ce ai facut bun pentru musafiri?
Cami spor la treaba!!!pup printesa!!!dar si pe tine!!!
Olga mai ai concediu?
Alinuta , ati venit de la plimbare?
Liana unde esti?
Biancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Monica, cum sunt copii? mai bine?
Eu o sa stau pe la calculator ca sunt meciuri la tv...

Doina Bita

Mergi la inceput