Hairstylist-ul Radu Serban s-a mutat

Hairstylist-ul Radu Serban s-a mutat | Autor: dilaural

Link direct la acest mesaj

Buna,

mesaj important pentru cele interesate si in special pentru cele care sunt cliente fidele ale lui Radu.

Si-a mutat saloanele de la Piata Domenii undeva in Floreasca. Nu stiu precis adresa (undeva vis-a-vis de Billa), dar cum o aflu o s-o postez ca sa stiti si voi.

O sa-l sun pe mobil pentru programare ca nu am nici nr de telefon fix.

Va pup si sper ca v-am fost de folos celor care il cautati!





Dilaural cu Andreea Eliza

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Am revenit cu detalii:

Adresa: Str. Frederic Chopin nr. 10-12 (paralela cu Barbu Vacarescu)

Telefon programari: 230.44.90

Va pup pe toate si va urez sa fiti cat mai frumoase!




Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi22na spune:

cat e tunsul la el?tunde doar el sau si alti?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

Nu stiu exact cat e tunsul pt ca eu ma vopsesc, coafez, etc... si platesc "la pachet"...
Cred ca e in functie de cat de lung e parul.
Suna si tu si intreaba.

Da, daca te programezi la el, numai el te tunde.
Ucenicii - adica cei care sunt in stadiu de ucenici - doar aplica vopsea, usuca, etc.
Dar mai are si baietii care lucreaza la scaun cot la cot cu el... care si ei tund f frumos (asta iti spun din ce am vazut).

Pupici!




Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanse spune:

Multumim frumos Dilaural .

Am tot citit de el pe forum iar acum ca este mult mai aproape de mine poate-mi fac curaj

Cristi22na vezi ca au mai discutat fetele si AICI.Pe mine m-au convins.....

Pupici

Mamica de 2 zuze ANA-MARIA SI ANDREEA
POZICI
POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_h spune:

Eu am inteles ca este bun...dar atata reclama gratuita...ce sa-i faci si cu moda asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmc_nd spune:

dilaural, tocmai mi-am facut si eu programare pentru martea viitoare, abia astept. Este prima data cand merg la el, poti sa-mi spui cum este la noul salon? M-a incantat, de exemplu, chestia cu bolul pentru bacsis, pentru ca mereu m-a simteam jenata la momentul cand trebuia sa le bag mana in buzunar . De asemenea, poti sa-mi spui cat ai dat tu pe "pachet" si ce-a continut? Ca si eu vreau sa-mi fac mai multe chestii si macar sa-mi fac o idee la ce sa ma astept (banuiesc ca se poate plati cu card).

Multumesc de informatii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dilaural spune:

quote:
Originally posted by mmc_nd

dilaural, tocmai mi-am facut si eu programare pentru martea viitoare, abia astept. Este prima data cand merg la el, poti sa-mi spui cum este la noul salon? M-a incantat, de exemplu, chestia cu bolul pentru bacsis, pentru ca mereu m-a simteam jenata la momentul cand trebuia sa le bag mana in buzunar . De asemenea, poti sa-mi spui cat ai dat tu pe "pachet" si ce-a continut? Ca si eu vreau sa-mi fac mai multe chestii si macar sa-mi fac o idee la ce sa ma astept (banuiesc ca se poate plati cu card).

Multumesc de informatii!

mmc

"Trebuie sa ne golim de prea plinul Eu, ca sa mai intre in noi un pic de Dumnezeu." Petre Tutea



Draga mmc, ma bucur sincer ca te-am convins si o sa ma bucur si mai tare cand o sa te aud multumita si incantata... pentru ca vei fi cu siguranta...
Si in ciuda celor sugerate chiar "ii fac reclama gratuita lui Radu" pentru ca este BUN! si pentru ca MERITA!
Nu am nici un avantaj la chestia asta, nu e sotzul meu, nu e iubitul meu, nu e unchiul meu, etc... ci doar un prieten drag la care abia astept sa ma duc o data pe luna!

Va impartasesc si voua din experienta mea pentru ca genul lui de oameni sunt greu de gasit si daca ai norocul sa dai peste unul dintre ei e frumos sa spui si altora, nu?!?!?
Si nu numai eu am facut asta... stiu ca au mai fost si alte fete la alt subiect pe aceeasi tema...

Revin on topic... mmc, eu ma duc vineri la el si vreau sa ma tund si sa ma vopsesc. Spun "tund" adica schimbare radicala... de la par lung la par scurt... nu doar un filat sau un taiat de varfuri. Acum sa vedem ce-o zice si el ca poate nu e de aceeasi parere.

O sa revin in w/e cu detalii despre cat m-a costat treaba asta.
In general eu doar ma vopseam si coafam ... dar fiindca am parul lung si f. des intra multa vopsea si de aici costul mai ridicat. Ultima data vopsit + spalat + coafat = 150 RON (fara spaga)
Dar mai bine iti spun in w/e cat a fost, ok?

Te pup si ne auzim in curand!




Dilaural cu Andreea Eliza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

Bine ca am aflat si eu unde e de gasit!

Urmatoarea data cand voi vrea sa-mi schimb look-ul voi apela la el.

Cristina si Damiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mmc_nd spune:

dilaural, multumesc pentru informatii. Pe mine m-ati convins si cred ca sunteti sincere - ba chiar nu inteleg de ce unele persoane devin suspicioase cand lauzi pe cineva. Pana la urma este relativ simplu: iti faci o programare si verifici daca este asa, nu?

Si am vrut vineri sau saptamana asta cumva, insa nu mai avea loc... si nu mai am rabdare . Poate mai sun sa intreb daca s-a mai eliberat, m-as duce si dimineata de tot, daca se poate.

Sa-mi spui, te rog, si cum este cu bascisul (mai este bolul respectiv, cat se lasa).

Multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Fetelor, va rog sa puneti poze dupa ce iesiti de la el.
Pe mine m-ati convins, si prin septembrie vreau sa ajung la el. Deocamdata mai las parul sa creasca.

De asemenea, asteptam niste preturi. Sunt totusi informatii importante.
Orice impresie e binevenita.




Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput