Si totusi...viata nu e cum o credeam(2)

Si totusi...viata nu e cum o credeam(2) | Autor: Dandush

Link direct la acest mesaj

Continuati aici discutiile de la primul capitol

FETELE FANTASTICE




Alexmona
Fleur-de-lis
Elas
Davidutza
Cicina
Diego
Bblusha
Ixxi
Dandush
Violeta69
Aelita
Anderra
Puf 13
Amura





Alex, Fleur, Davidutza, Cicina ,.....multe pentru voi.

D.K.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

Fetelor pe fuga va pup!!!!!
Numai bine va doresc!!!!
Multumesc de sustinere si multumesc Dandush ca ai inceput cap.doi

Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cicina spune:

Cum mai e la japonezi Dandush?
Fleor era o gluma ceea ce ti-am scris despre cadou, oricum imaginatia mea in astfel de cazuri e limitata. Daca e ceva pentru mine sau casa am multe idei dar pentru barbati mai putin.
Alex, tot incerc cu Yahoo voice dar nu te gasesc on line de aceea incearca cu programul ca ti l-am trimis.
Mai fetelor, cum a-ti petrecut duminica?Eu rau, pentru ca e foarte cald si tocmai acu' s-a stricat conditionatorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

Buna dimineata scumpele mele !


Ce faceti? Cum a fost weekendul? Eu m-am plictisit urat de tot, si sunt niste calduri..........offf...iarna nu-mi place si ma plang de frig, acum ca e cald nu-mi convine ca-i prea cald...numai DD ma mai intelege.

La noi toate bune in general. Copiii sunt bine (ocupati cu scoala, gradinita), iar eu trag tare la job , dar tare ma bate gandul sa-l schimb. Sper sa reusesc.Tineti-mi pumnii

Astept sa mai aud cate ceva de voi (de bine ) si va doresc o saptamana de milioane . Multi ici marunti pentru fetele minunate Mai vreti???

*Elas, mai treci si pe la noi.


D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elas spune:

Buna dimineata, fete fantastice!M-am intors...eu nu am Internet acasa...asa ca de vineri pina luni nu va pot citi!
Dar asata nu insemna ca nu am fost cu sufletul linga voi!
Acum sint bine...in sensul ca m-am linistit...Ieri a fost un moment tare de tot....In sensul ca ne plimbam in parc cu copilul si cu cine am dat nas in nas cu vita care era tot cu copilul...Ne-am salutat...si a intrebat cu zimbetul pe buze!Ce faceti, sinteti bine?La care eu am raspuns ...in ciuda eforturilor tale sintem bine si vom fi si mai bine...Nu a zis nimic decit Pa!si a plecat!
Sotul meu nu a schitat nici un cuvint!Dar de cind a venit din delegatie, a fost numai lapte si miere!Oricum nu ma imbat cu apa rece!Atitudinea mea e rece si rezervata!
Alex, iubita mea se poate nu imi place sate vad la pamint!Fruntea sus, esti o invingatoare..Da-l in masa de fraier...Tu esti importanta iubita mea si puiul tau..daca nu isi da seama e un prost!
Nu ai gresit cu nimic intelegi?
Fleur...ai dreptate nu renunt la lupta nici moarta...vitele nu au decit sa isi gaseasca in cireada lor ce cauta...dinte ptr dinte si ochi ptr ochi!
Va pup si va iubesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

quote:
Originally posted by elas

Buna dimineata, fete fantastice!M-am intors...eu nu am Internet acasa...asa ca de vineri pina luni nu va pot citi!
Dar asata nu insemna ca nu am fost cu sufletul linga voi!
Acum sint bine...in sensul ca m-am linistit...Ieri a fost un moment tare de tot....In sensul ca ne plimbam in parc cu copilul si cu cine am dat nas in nas cu vita care era tot cu copilul...Ne-am salutat...si a intrebat cu zimbetul pe buze!Ce faceti, sinteti bine?La care eu am raspuns ...in ciuda eforturilor tale sintem bine si vom fi si mai bine...Nu a zis nimic decit Pa!si a plecat!Sotul meu nu a schitat nici un cuvint!Dar de cind a venit din delegatie, a fost numai lapte si miere!Oricum nu ma imbat cu apa rece!Atitudinea mea e rece si rezervata!
Alex, iubita mea se poate nu imi place sate vad la pamint!Fruntea sus, esti o invingatoare..Da-l in masa de fraier...Tu esti importanta iubita mea si puiul tau..daca nu isi da seama e un prost!
Nu ai gresit cu nimic intelegi?
Fleur...ai dreptate nu renunt la lupta nici moarta...vitele nu au decit sa isi gaseasca in cireada lor ce cauta...dinte ptr dinte si ochi ptr ochi!
Va pup si va iubesc!



Elas, scumpa ai fost de nota 12....pai nu??? Mai rau ii trebuie. Inteleg si eu ca daca nu ar fi stiut de "problema" sotului tau , mai taci, dar si ea si porcul de barbatu-sau nu au facut decat sa-ti prelungeasca tie cosmarul..

Tine-te tare si ai grija de tine si de sufletelul tau intai de toate.

D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elas spune:

Mersi, Danush!
Nu stiu daca am fost de nota 12, dar stiu ca mi-a facut placere sa ii spun...Si stii ce imi doresc,sa il fac pe fraierul de sot al meu sa inteleaga ca greseste si sa ii demonstrez vitei aleia ca imi salvez casnicia cu toata opozitia ei!
Am avut satisfactia de a-i da o lectie si nu ma opresc aici!
Totul pe lumea asta se plateste!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

Elas ...BRAVOOOO
Asa te vreau !!!!
Pune-o la pamant...mamaliga ei de VITA!!!!!
Cand te hotarasti sa-i aplici o corectie venom toate fetele fantastice si apoi sa vada ea .
Draga mea ma bucur pentru tine.Doamne ajuta.Sa fie numai de bine.
Si pe Doamna MUUUUU,sa n-o slabesti din jug.Cand nu mai poti ...ca se zbate CHEAMA_NEEEE....
Dragele mele ma bucur sa vad ca saptamana asta a debutat bine.Sa auzim tot de bine.
Dandush...eu mai vreau pupici.MULTI
Fleur ...e de bine .Bravo!!!!!

La mine ...nimic nou!!!
Nu mai vreau pt.un timp sa il mai aud.
Bine nu e dar ...poate vine soarele si pe aici...pe la strada sufletului meu.
VREAU O IMBRATISARE MAREEEEE DE LA TOATE FETELE FANTASTICE!!!!!!!!!!!
Diegooooo, unde esti???
Te pup
Davidutza???
Totul bine????Pupici
Cicina???
Pusi
Va pup pe toate


Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elas spune:

Alex iubita esti tare!Mi-era asa dor de tine! Tot weekendul m-am gindit la fetele mele fantastice si m-am simtit puternica!
Stai linistita, ca nu slabesc vita...Am eu grija sa stea in staul ei si sa nu ma atace si stiu ca am ajutoare de nadejde!
Problema mea e departe de a fi rezolvata, dar am sesizat in weekendul asta ca sotul meu numai e asa incrincenat si nici suparat pe mine!
A incercat sa se apropie mai mult de mine si sa comunicam!Dar a venit rindul meu sa tin distanta si sa ii arat ca nu ma impresioneaza schimbarea lui de dispozitie!
Nu ma las!O sa lupt ptr mine si ptr pui, iar daca el e suficient de Om incit sa isi dea seama ca nu ii vreau raul...tb sa dovedesca!
Vreau sa aud numai de bine!
Iar tu Alex, sorelo, te vreau vesela si puternica!Mama, lor de vite si de fraieri...sint ei mai puternici decit noi!
Va pup pe toate si sint aici linga voi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

Fetele , haideti ca apare soarele si in cartierul nostru!!!!
Fiti puternice si intelepte.
mai vreau sa aud de bine printre fetele fantastice ...de fapt as vrea sa aud numai de bine.

Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

Elas , hai ca va fi bine, foarte bine !!!
Nu te lasa!!!
Si , Sorelina stiu ca esti langa mine si-ti multumesc mult.


Alexmona

Mergi la inceput