Si totusi...viata nu e cum o credeam(2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Diego spune:

Buna! Fetele fantastice! Totul e ok?
Alexmona, suferintele prin care treci, chiar daca acum sunt atat de rascolitoare, iti vor forja sufletul si vei fi in stare sa iubescti cu si mai mare putere (pe el, sau pe altul) caci puterea ta sta in capacitatea de a te ridica, fara sa uiti de demnitatea proprie! Oricum lupta, lupta cu orgoliul propriu, cu dorinta de a raspunde ironic sau urat sotului, cu incapacitatea de a pune mana pe rana pentru a o vindeca si maia les cu timpul...care stiu, parca trece si nuimic nu se intampla in favoarea ta. Vei vedea, "cu rabdarea treci si marea" dar mai ales vei trece criza asta. Fi increzatoare in faptul ca este doar o criza mai serioasa dar ca forta iubirii tale te va ajuta sa o treci!
Elas draga! Esti tare! Nu te lasa! Impune-te in fata tuturor adversitatilor sau vitelor... Sunt convinsa ca sotul tau va aprecia "invingatoarea" din tine! barbatilor nu le plac victimele! Deci capul sus si tot asa! Bravo!!!!!Ole, ole, ole! Ca la corida!!
Va pupacesc pe toate, de la un capat la altul al pamantului din America, pana in Japonia, trecand bineinteles ptin Italia si oprindu-ma cu sufletul in minunata ROMANIA!



Diego

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elas spune:

Alexutu, capul sus si o imbratisare mare de tot pina la tine!Sigur o sa fie bine...depasim noi si crizele astea ca doar sintem fetele fantastice ,nu?
Diego,ma bucur ca ne susti, de oriunde ai fi...Si mie imi plac invingatorii si mai ales luptatorii!Cel mai tare m-a durut la sotul meu lipsa vointei de a lupta..s-a lasat trintit jos de val si nu face nimic sa se ridice!Dar nu ma las, o sa lupt eu si ptr el si am sa-l ridic de jos!Pentru mine, pentru copil si ptr el...Nu merita vita aia...sa il calce in picioare!
Va pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diego spune:

Sunt aproape de voi! De toate cele care apreciati iubirea de familie si de "bogatiile" voastre ! Va imbratisez cu mult drag!
IXXI daca e de bine tine-o tot asa! Nu te lasa! Gata cu "dobitoacele" care cred ca se baga in familii de dragul "iubirii"!

Cicina esti ok?
Alex! Nu te lasa! cine iubeste mai mult, iarta mai mult!
Multi pupici!! Dar nu multi! Foarte multi!

Diego

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

"Sunt convinsa ca sotul tau va aprecia "invingatoarea" din tine! barbatilor nu le plac victimele! Deci capul sus si tot asa! Bravo!!!!!Ole, ole, ole! Ca la corida!!"

nu stiu ce vrei tu sa povestesti dar legenda spune ca la corida moare taurul iar ouale ajung pe farfurii in circiumi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

Buna , fete fantasticeeeee!!!!!!!!!!!!!!!
Faptul ca e din ce in ce mai bine la multe dintre voi imi da si mie putere.
Fiti intelepte si tineti-o tot asa.
Noi putem chiar mai mult!!!!!
M-am uitat la FOLOSESTE PUNCTELE (stanga sus ...la meniu) si ma gandeam sa facem punctele ...multe ne trebuie ...1000 si sa ne luam titulatura de FATA FANTASTICA!!!!
Aprobat????
Ce ziceti ...asa ne recunoastem.
Mi-am mai revenit ...sunt iar nebunatica de Alex, si sper sa ma si tina .
Imi da o stare de bine remedierea situatilor la voi , dragele mele.
Elas ...TOT INAINTE!!!!!
SI ...JOS CU VITELE!!!!!
Daca cineva incearca sa-mi zica ca am sarit calul zicand la cele care distrug familii ,are dreptul dar doar sa ma atentioneze ca am jignit vitele....si ca tot veni vorba fata de ele (fata de vite , animalele) imi cer scuze!
Diego , esti mare !!!!Multumesc de pupici ...
Vreau mai multi!!!!
Si eu va pup si va doresc numai bine.
La mine nimic nou...

Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ixxi spune:

Da freur citesc, citesc si plang si ma ridic si iar cad.

am obosit sa vb, dar voi lupta, trebuie ii sunt datoare copilului...

of dragele mele ce as mai pleca si eu....., da' sa ramane el acasa....m/as duce unde vad cu ochii....

Beatrice si piersicuta
Cristina bebe si Cristina copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

quote:
Originally posted by Guestus

"Sunt convinsa ca sotul tau va aprecia "invingatoarea" din tine! barbatilor nu le plac victimele! Deci capul sus si tot asa! Bravo!!!!!Ole, ole, ole! Ca la corida!!"

nu stiu ce vrei tu sa povestesti dar legenda spune ca la corida moare taurul iar ouale ajung pe farfurii in circiumi.





Guestus...mi-a fost dor de tine


Fetele...va ...muuuulllttt de tot ( dar cativa in plus pentru Alex, ca nu s-a saturat )

D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dandush spune:

quote:
Originally posted by Alexmona
M-am uitat la FOLOSESTE PUNCTELE (stanga sus ...la meniu) si ma gandeam sa facem punctele ...multe ne trebuie ...1000 si sa ne luam titulatura de FATA FANTASTICA!!!!
Aprobat????
Ce ziceti ...asa ne recunoastem.
Alexmona



Aprobat.


D.K.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

Ciao!!!
Revin cu o explicatie...
Deci ...vitele carora le cream scuze sunt ANIMALELE...alea care mananca iarba nu curvele.
Si Diego pana vii tu, imi permit sa-i explic eu lui Guestus cam la ce te refereai .
Pai mai Guestus , Diego se referea tot la vite ...adica la curve asa ca e bine ce li se intampla.
Pacat ca nu au oua!!!!!!
Sau ...depinde de orientare!!!!!
Dar noi ne referim la VITE la feminin...
OLE...e tot asa , nu Diego???
Asa ca Guestus....sper ca ne-am lamurit , daca nu ...celelalte fete te pot lamuri mai clar...
NU-I ASA??

Alexmona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexmona spune:

IXXI , MAI ESTI???Ce e cu tine??'
Sper ca esti bine...
Hai SUS!!!!
Am citit la tine ...si parea o.k.
Asa e ???
Nu ne speria.Te rog.
Da un semn de viata!!!!Si nu mai plange...
Dandush , ma bucur ca ai aprobat titulatura .
Si acum pupicii sa-i dam lui Ixxi.Toti pupicii.

Alexmona

Mergi la inceput