Impreuna, TIMISOARA (45)

Impreuna, TIMISOARA (45) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Bun venit tuturor in mica noastra Timisoara virtuala !

Asteptam cu drag toti timisorenii de pretutindeni, dar nu numai! Toti cei care iubesc Timisoara si spiritul ei, veniti cu noi, "Impreuna, Timisoara"!

Sarbatoritii lunii iulie:

Giuliatm, 1 iulie

Paul, baietelul Alexei, 3 iulie

Radu, sotul lui Doris 9 iulie

Florin, sotul Silvanei, 10 iulie

Andreea, fetita lui pako, 17 iulie

Dunia, fiica lui Marius al Super-Anei, 19 iulie

Eva, fetita lui Gabi Rus, 25 iulie

Krisztina, fetita lui katik, 28 iulie

Danut, baietelul Dorsiliei, 30 iulie



(pentru completari, va rog sa-mi trimiteti PM sau Email)

Trupa noastra (mereu in extindere) :



  • Silvana

  • Ionela-roxana

  • Doris-Alina

  • Gabi Rus

  • Mihi

  • Amutza (Amalia)

  • Ana68 (Ana-Maria)

  • alexa00

  • Anda

  • danitin

  • bulina_buclucasa (Lili)

  • Dorsilia

  • katik

  • Irina-Claudia

  • Diana1971

  • ValiM

  • pako (Felicia)

  • Caterinuta (Cati)

  • Thessa

  • Ciocolata cu piper (Angy)

  • Simona_filipas

  • karra80





FOTO CU NOI:

INTALNIRE 1
INTALNIRE 2
INTALNIRE 3
...
INTALNIRE 11
INTALNIRE 12
INTALNIRE 13
INTALNIRE 14
INTALNIRE 15
INTALNIRE 16
INTALNIRE 17


POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Lume, lume....
Am ajuns si la cap 45...

Va rugam pe cele care aveti sarbatoriti in acesta luna, sa ne anuntati ...adica pe sefa gabi...

Eu ma anunt deja...

29 iunie ziua lui Ines!!!!




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Neatza..

Amutza la maternitatea bega jos, cum intri, o iei la stanga...la laborator...o cautzi pe d-na Dr Veliscu cu o cafa binentzeles...si spui ca vrei sa faci o analiza de sange din degetzel pt printzesa...si sa tzi le interpreteze ea...potzi sa mergi si la asistentzi dar cel mai bine ca sa si fie interpretate...vb cu ea...si-i zici sa faca toate analizele ce se pot face din degetzel...nici nu v-a simtzi printzesa...io am fost cu puii mei in aprilie...si tot din degetzel am descoperit ca stau bine cu Fe dar Lori in schimb are ori parazitzi ori alergie...Dupa ce am facut si scaunul tot acolo...i-au gasit chisturi de lamblii...pt scaun am vorbit cu Nea Ovidiu ...tare de treaba...7 zile i-am, dus scaunu...i-am dat ceva la inceput si apoi la final..
No sper ca te-am lamurit...


Fetele io abia am asteptat 1 iunie ca sa ne revedem si sa cunosc fetele noi..si sa pot sa va cunosc in sfarsit comorile...asa ca io ma modelez dupa voi...adica acolo unde va adunatzi deja doua...hop si io...



Mihi va pupa...

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amutza spune:

Salutare

Mihi esti o comoara. Am sa merg la d-na dr numa' sa-mi spui pana la ce ora o gasesc si in ce zile, poate are si ea un program si ma duc si eu ca mucea pe acolo. Cred ca cer prea mult. Mersi muuuult de tot. Ce cuscra de treaba am eu!?!

Din cate imi amintesc eu sunt inscrisa cu fulguletul meu la sarbatoritii de iunie, nu? Gaby?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:

Amutza...e de luni pana vineri ca acolo lucra ...dimineata in jurul lui 9 sa te duci...cred ca la fara un sfert ar fi cel mai bine...
Sanatate...Pe mine Dr-a de familie m-a trimis la ea...nu tre bilet de trimitere...


mihi

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

Buna!
Dragelor, eu sunt din Bucuresti, insa am o mica / mare problema. Mama trebuie sa se opereze de stenoza mitrala ingustata. Ne-a fost recomndata dl. dr. Socoteanu (sper ca am scris bine) din Timisoara.
Va rog mult, imi puteti spune daca are cabinet particular sau unde il gasesc sa ii prezint actele medicale? Imi trebuie programare?
Si poate tot asa ati auzit de preturi la acest dr.?
Va multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

saluti,

intru fuguta,ca mi-s agitat rau...
De 1 iunie...nush ce sa zic.mie mi-ar conveni in weekend,ca e mai mult timp liber....asa in cursul saptamanii ajung tarziu acasa...
Irina,felicitari micutei!
Silvana,exact cum iti pove ieri:sacosa cu fundu' in sus in mijlocul camerei si probat hainute una peste alta...Superbe!
Mihi si Amalia,sanatate la micutii vostrii!
Angi,pup si saru-mana!Vorbim!
Felicia,pupam pretenuta si va doresc numai bine!
Gabi,spor la treaba.Ce ai mai facut cu bona?

Fete va pup si vb mai tarziu.Acu' mi-s cu pluta,asa ca vb mai incolo!

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bobita, ce pot sa-ti spun, este ca Dr. Socoteanu este la Clinica de cardiologie ASCAR.
Adresa este Str. B-dul Revolutiei 1989 nr. 12.
tel. 0256/498345

Acolo iti vor da informatii unde il poti gasi, desi, din cate stiu eu, mai exista o sectie a Ascarului, la Padurea verde, si cred ca el acolo lucreaza, dar incearca...




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Bobita, am revenit....
deci ASCAR e impartit in doua.
O parte pe B-dul Revolutiei 1989, si cea mai noua clinica la padurea verde.
Acolo il poti gasi pe Dr. Socoteanu.
Uite am reusit sa aflu de la cineva nr direct la asistenta lui.
0256/207355.
Iti va raspunde centralista.
sanatate multa!




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bobita spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina

Bobita, am revenit....
deci ASCAR e impartit in doua.
O parte pe B-dul Revolutiei 1989, si cea mai noua clinica la padurea verde.
Acolo il poti gasi pe Dr. Socoteanu.
Uite am reusit sa aflu de la cineva nr direct la asistenta lui.
0256/207355.
Iti va raspunde centralista.
sanatate multa!




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI




Multumesc mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Ceau ,

Silvana,Mihi si Ana multumesc de felicitari.Pupici si la puiutii vostri.
Silvana distractie placuta lui Paul in excursie. Eu sunt mai "nevricoasa" nu as lasa-o inca pe Ioana in excursii in alte localitati...sa mai creasca.

Fetelor vad ca nu mai reusim sa ne adunam de 1 iunie...asta e. Desi si eu as fi fost dispusa in week-end macar sa ne vedem cu copilasii.

Spor la lucru tuturor

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput