Impreuna, TIMISOARA (45)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Irina, eu l-am lasat pe Paul si anul trecut in 2 excursii, una de o zi si cealalta de 2 zile. Cred ca ii fac bine iesirile astea.
Eu cred ca nu merg niciune maine cu copilu ca am serbare de la 4 jumate, dupa care la 6 jumate am programare la medic.

Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Un copil este o raza de soare ce iti va lumina viata.
Un copil e o promisiune a lui Dumnezeu ca viata merge inainte.
Un copil e atingerea raiului.
Un copil e tandrete si dulceata.
Un copil e mereu surprinzator, emotionant, fermecator si captivant. Un copil e o minunata binecuvantare.
Dar in primul rand un copil e dragoste.
Iar dragostea noastra pentru ei este infinita!

Doresc tuturor copiilor o zi minunata, numai a lor, in care sa traiasca clipa magica la maxim...
Le doresc sa fie sanatosi, sa creasca in armonie, in pace, sa fie iubiti ,iar voua, mamici si tatici sa redescoperiti copilaria...

La multi ani strengarilor...lumea va apartine!







www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetelor, noi iesim azi cu copiii, inca nu stiu 100% sigur unde, posibil in Mall sau in parc. In jur de ora 16. Mai are cineva timp si chef?

Daca nu, sa ne intalnim in weekend in parc! Ce ziceti?

Mereu cu gandul la voi,

A voastra ocupata Gabi

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caterinuta spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

La multi ani tuturor copiilor!

Gabi, eu nu pot venii azi, dar in we ar fi super!

Silvana si soricelu' Paul
http://photos.yahoo.com/silvana_popovici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

LA MULTI ANI COPIILOR DE PRETUTINDENI!!!
Si noua la fel, sa fim curati la suflet ca si ei!

Si pt ca azi e si alta mare sarbatoare va spun :Hristos s-a inaltat!

Gabi si noi mergem azi la Mall (ca ieri ai aruncat pastila..hehe) dar dupa 18. Iar in week-end sigur mi-ar place o intalnire , asa ca hai sa stabilim o ora , o zi si ne vedem ! Spunem prezent si noi deci.


Spor la lucru tuturor

POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:



SA va traiasca puisorii, sa aibe parte numai de bucurii in viata!
La multi ani tuturor copiilor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Ciao, fetele!
Cristos s/a inaltat!
La multi ani tuturor puiutilor!

Noi nu o ducem prea bine. Spiridusul a facut urticarie, bunica a cazut si s/a lovit destul de rau, o matusa de care suntem apropiati a fost internata la spital cu probleme mari. De la alergatura si stress mi s/a facut si mie rau asa incat ieri nici macar la lucru nu am putut sa merg. Azi imi e putin mai bine.

La ce ora mergeti la Mall? Poate venim si noi cand scap de la lucru.

Pako, multumesc de urari. Tie cum iti merge?
Silva succes la serbare
Mihi pupici
Ana pai ce/ti veni draga sa te compari cu Michael Jackson? Nastul iti e la locul lui, cu copii sper ca nu ai ganduri ciudate, arati a om nu a extraterestru... Daca tot ai fan club mai bine te gandeai la Angelina, de exemplu
Doris cum mai stai cu programul, sa nu uiti de mamicul meu...cand vei avea tu timp, numai sa fie surpriza

Am program tare incarcat. Cu serviciul dar mai ales cu cele de pe langa. Trebuie sa fac la sot programare la dentist si sa ma tin de capul lui sa/si rezolve toate problemele legate de dantura, sa chem mester pentru cateva lucrari de zidarie, sa fac dosar pentru schimbat masina. Plus ca VREAU si eu putin rasfat. Vreau ceva haine noi, sa am timp de mers la salon, sa ma odihnesc si bronzez, etc. Vreau prea mult?



Mamica de spiridus

Poze cu Loriana





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Hai salut la toate,

Mah,io mi-s plecata cu pluta deja...Am vaz't ieri doua apartamente...le-am comparat,unul super aranjat,dar ca o casuta de pitici,in zona de langa serviciul meu,altul la 3 minute de unde stau acum,mare ,dar nearanjat....Ma iertati,da' io stau prost cu mansarda azi,nu va luati de mine,ca...ma intelegeti voi...

Asa ca :LA MULTI ANI! copilasilor nostrii mici si mari(aici il includ si pe Marius al meu,copilasul meu cel mare).Sa fie sanatosi si sa ne aduca bucurii!

In weekend as veni si io in parc.La ce ora va intalniti?
Azi nu am cum ajunge pe nicaieri,ca ma vad cu Cioco la 7 deseara...sa dezbatem problema imobiliare...

Dana,pai Micael a la Jacsana....e unul din cei mai cunoscuti pe planeta asta...d-aia ziceam io...Hehehehehe...fan club!
Mah,io iti doresc sa ai parte numai de bine si toate problemele tale sa aiba finalitate.Si apropos de dorintele tale: nu ti se pare ca vrei cam mult de un leu si restul?....Glumesc io,da' scroafa e moarta in cotet,ca nu vezi cum ne coplesesc problemele????Ma gandesc ca o data si o data va veni si vremea rasfaturilor noastre...

Mah fete,hai ca va pup!Sa aveti o zi faina si sa auzim de bine!Mai vorbim!



Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caterinuta spune:

Zilele innorate sa se transforme in zile senine si tristetile in bucurii!
Serbari fara incurcaturi!
Noi mergem la mall la 12, sunt dansuri ale copiilor de la 5 gradi din oras.
Pe tot parcursul zilei sunt manifestari diverse, desene pe asfalt, face painting, etc, iar de la 18 e teatru de papusi.
pupici!

Mergi la inceput