Impreuna, TIMISOARA (45)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dani, sanatate multa matusii tale.
Chia asa nu crezi ca vrei cam multe? Auzi la ea ... salon, haine noi, bronz ... rasfat ... ce-i aia?
Ana, te vazui ieri cand ai coborat din 13. Tu coborai, eu urcam, era sa ma iei in brate, asa rapid te-ai intors si ai fugit dupa 11.
Cati, multam. Sunt putin suparata ca nu am aparat foto pentru serbare. De fapt am doua da' sunt stricate
Doris, esti in Mall?

Silvana si soricelu' Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihi spune:


Hristos s-a inaltzat!...sa-i aiba in paza pe totzi copilasii...

Poate vin si io in Mall dupa 17!

...va pup si va doresc sa va simtziti fericite azi alaturi de copilasii vostrii, va doresc sa simtzitzi macar pt o clipa ca mai suntetzi copii...

mihi
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

salutare fetelor!

LA MULTI ANI TUTUROR PUIUTILOR MARI SI MICI!!!!!

(Si sa traim si noi pe linga ei ca sa putem sa-i ajutam cit mai mult...).

irina, felicitari pentru mica balerina! super faine pozele!

mii de scuze da' nu mi sunt in stare sa stau pe scaun, sunt frinta de oboseala dupa agitatia de azi. promit sa revin la taifas miine!
pupici la toti puiutii si parintilor lor!
noapte buna!

27+ +Krisztina (28.07.2003)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/katiktm/album?.dir=e12f

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Buna seara...Timisoara!

Am simtit si trait alaturi de Ines la maxim aceasta zi...
Am regasit copilaria...
Sunt e p u i z a t a...zob...vorba lui Ines.
Deci, dimineata la 10 am fost prezente la Bega.
Intram totul ok, pana cand Ines da nas in nas cu frumoasa cloavna Anca noastra...care ne-a salutat discret de la microfon.
Anca Felicitari pentru tot ceea ce stiti si puteti sa faceti cu atata daruire!
Ines delir total...plansete cu lacrimi, disperare, am luat-o in brate, mai avea putin si se catara pe mine, direct pe cap de frica...
Credeam ca i-a trecut de la Baby Star cand s-a pozat cu clontzul, aiurea...
Linistesc Missa, da nas in nas cu Prajitorul( vrajitorul)...tura a doua...deja nu mai aveam pe mine nici geaca, se agatase de o bretea de la sutien, mai aveam un pic si faceam si ...
Calmez odorul, apare spiderman...asta striga: Pleaca uratanie...
Ok, respir, ne mutam intr-un loc mai retras, se aseaza la o masuta, deseneaza un copil, ii completez formularul, depunem in urna, apoi cineva i-a atarnat capodopera sus la Bega...

Plecam si pe drum ne oprim in Piata Unirii, unde sta cuminte si urmareste Micul Print.
Apoi acasica, la papa si nana.
Dupa masa directia Parcul rozelor.
Aici super fain, a stat lipita de boxe si apaluda pe cei care dansau populara, copii bineinteles.
La intrare, golire de bani, caini miscatori, vata pe bat, moristi, papagal care trage bilete cu destinul, baloane de sapun, mici si sucuri, ce mai destrabalare, si noi alaturi de ea.
Concluzia: sunt varza creatza...
Tati rupt dar fericit...
Missa, a reusit acum la venire o mare performanta e cam tacuta...i-a scazut debitul verbal de oboseala....asa ca nana si sigur cu vise frumoase!

Voi cum ati petrecut???
Stabilim maine cand ne vedem cu copii, ok?
Sa fim toate pe aceeasi lungime de unda!
Va pup in grup!






www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Fetele, multumim de urari si va doresc asemenea multa fericire puiutilor si tot ce e mai bine in lume!

Am fost prin Mall, a dansat copila, a vizionat teatru de papusi, Lucas de atata galagie a atipit iar eu am primit de la sotz o inghetata. M-am intalnit cu Irina si Ioana, balerina, Mihi era pe drum dar nu am mai apucat sa o vad pentru ca am fugit la dentist.

Am un stres in mine zilele astea de nu mai stiu de mine. Prea multe probleme atarna pe capul meu, nu mai stiu incotro sa o apuc. .

Vezi, Danitin, facem cu randul ... Acu am eu nevoie de suportul vostru ca simt ca cedez nervos in curand.

Asa cum multe din voi ati spus, hai sa facem o intalneala in weekend!

Ce ziceti de sambata, ora 10-11, Parcul Botanic, in caz de vreme buna si Mall in caz de vreme rea? Sau ati prefera duminica? Sau poate doriti dupamasa pe la 17?

Astept parerile voastre, dar in orice caz ramane sa ne vedem in weekend.

Multi pupici colorati, dulci si lipiciosi pentru toti copii si parintii!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabi mama, daca te putem ajuta cu ceva...
uite eu incep galeria:

Haide Gabi, moralul sus!



Imi imaginez ce e pe capul tau, si serviciul si mutarea, si doi copii, si casa...
E greu, dar suntem alaturi de tine, macar cu gandul...
Gandeste-te ca se va termina curand, te vei muta in casa noua, vei fi linistita alaturi de cei pentru care te zbati mereu sa le fie din ce in ce mai bine.
Stiu ca nu ai timp sa ne mai scrii si te intelegem, dar la intalnire, te vom sustine, ai sa vezi!

Eu inca nu stiu ce sa spun, dar sambata dimineata cu siguranta nu pot, am o mireasa programata de cateva luni.
Dupa masa, poate...daca e vreme buna, in Botanic ar fi super!




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Irina, am vizionat si eu pozele de la serbare.

Ce mandra fata! Angy este Angy a lui angy11, nu?

Felicitari fetelor cu serbarea!

Doris, merci pentru sustinere. Chiar imi pica bine. Astea ce ai zis tu sunt numai o parte din chestiile carora trebuie sa le fac fata .... brrr

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Salutare Timisoara,

Doris, fain v-ati distrat ieri.
Special pentru Gabi
La serbare a fost super fain. Fiu-miu a spus doua poezii, una in engleza si una in sarbeste, a dansat dansuri populare sarbesti si romanesti. Au fost super dulci.
Dupa serbare au sarbatorit 4 zile de nastere. Noroc ca timpul a fost frumos, au putut iesii in curte, am mancat tort si au dansat.
Dupa ce s-a incheiat toata povestea la gradi, ne-am dus la Ruga si fiu-miu a vrut sa-i cumpar telefon cu ... Spiderman.

Silvana si Paul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Salut fetele,

Silvana felicitari micului artist!!! Vrem poze.

Katik saru-mana ! Sa-ti traiasca si tie printzesa si sa vedem si cu ea poze de la asemenea activitati!! Ce mai face micul fotbalist din burtica? Te-am vazut in poze , arati bine mey, ce tot spui tu ca esti balena sau mai stiu eu ce ...

Gabi tu stii ca noi te sustinem, eu una te sustin sufleteste,stii tu... Asa ca asteptam numai optimism si vesti bune din partea ta. Hai ca esti puternica si faci tu fata. Si Ioana s-a bucurat mult de Eva, tine mult la ea.
Cu intalnirea de acord sanbata dupa-masa pe la 17.

Doris fain v-ati petrecut, ma gandeam ca va vedem si pe voi prin Mall.

Mihi ma bucur ca v-am vazut si ca ne-am mai taifasuit, sper sa vii si tu in week-end.

Si nu in ultimul rand Danitin draga mea da nici n-ai pretentii. Si ca sa-ti ridic si tie si fetelor moralul ia uitati-va unde merem noi in concediu:
http://www.corfunorth.com/en/elli-studios.html
Ta-na-na-na-na-na...

Spor la lucru



POZE

Irina + ingerasul Ioana
(4 ani)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Timisoara!

Silvana, bravo lui Paul...cred ca ai fost tare mandra...
Bey, de ziua ta, daca mai esti aici, promit ca-ti luam un aparat foto...

Irina, tu n-ai alta treaba de facut decat sa ne imbolnavesti?
Pai eu una nu-s mai buna azi de nimic dupa ce ne-ai aratat...
Zi-ne si noua cat va costa distractia...ca-s tare curioasa!
Sa stii ca am vazut pozele cu Ioana, sunt totale, de fapt mandra tarancutza ai, mey...




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput