Pestisori... pestisori... (21)

Pestisori... pestisori... (21) | Autor: elyanne

Link direct la acest mesaj

Continuare la Pestisori... pestisori...
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=30055" target="_blank">1 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=31725" target="_blank">2 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34490" target="_blank">3 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=36332" target="_blank">4 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37837" target="_blank">5 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=42880" target="_blank">6 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40742" target="_blank">7 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44396" target="_blank">8 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45508" target="_blank">9 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47971" target="_blank">10 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50276" target="_blank">11 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51439" target="_blank">12 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53078" target="_blank">13 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55104" target="_blank">14 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60146" target="_blank">15 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62778" target="_blank">16 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65396" target="_blank">17 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69656" target="_blank">18 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=71219" target="_blank">19 www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=74730" target="_blank">20




19 februarie - danamunti cu Eric Gabriel web
19 februarie- Criss
20 februarie - criss75
20 februarie - Anacami cu Sebastian Alexandru web
20 februarie - Charlie
21 februarie - Sephora web
22 februarie - emilyjeuly
23 februarie - danette cu Iris
23 februarie - crig72 cu Mariuca
23 februarie - NADYA
24 februarie - Yasmine cu Andreas si Yasmin www.rhp.ro/Andreasn/" target="_blank">web
26 februarie - Sigrid26
27 februarie - danyce cu Alma
27 februarie - liris
27 februarie- Dora cu Ami
28 februarie - Rodica cu Andrei si Mihai web
28 februarie - Clauditza
28 februarie - Laureta cu Inisa web
28 februarie - daniela daneza

1 martie - Crismir cu Robert-Cristian web
1 martie - Simosimo
2 martie - fulguletz cu David web
3 martie - puiuDana
3 martie - kitty_nic
3 martie - alinabratu2000 cu Mihnea
3 martie - nanami Hiro
4 martie - Papadie cu Catrina
4 martie - Vanessa cu Andutu si Catalin web
4 martie - Felis cu Mihai Pozele mele!
4 martie - clauditzadennis
5 martie - i_carmen
5 martie - alinkav cu Alex web
5 martie - pufymic cu Alesio
6 martie - Sasuke
6 martie - Gabgabriela cu Diane, Adeline (3 martie) si Héloise
6 martie - Iepumic
7 martie - Leta cu
7 martie - Allice2004 cu Andrei Florin
7 martie - Loma
8 martie - mirelam cu Andrei
8 martie - Rayuela cu Amelia web
8 martie - Emilly cu Ilinca
8 martie - Alina
8 martie - lilly
8 martie - mirela dan
10 martie - ange
10 martie - naomi ioana cu Naomi
10 martie - amik cu Alexandra
12 martie - Anca oltean
12 martie - Salisa cu Anastasia

13 martie - oanaralu cu Bianca Maria www.babiesonline.com/babies/b/biancamaria/" target="_blank">web
14 martie - simi
14 martie - Elly cu Daria
16 martie - Nally cu Sebastian
16 martie - Ioana Co cu Darius
16 martie - elyanne cu Elena web
16 martie - orhidee cu Diana
16 martie - dia_codat cu Caroline si Stephanie
16 martie - Adrienne_12
16 martie - ra_mata cu Matei
17 martie - Denisam cu Emma
18 martie - Scarmanus
18 martie - Denii mic
18 martie - Nexus cu Arthur
20 martie - Maruta
20 martie - ank si bb cu Karina web

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Elyanne,multumim de noul capitol....dar d c nu ai postat nimika....nu ai noutati ...cum merge aerobicul ?


Crig ,abia astept sa vad pozele de la serbarea Mariucai !

HOROSCOP PESTI 29.05.2006

Dispozitia dv. nu este la cotele maxime, sunteti in fata unui eveniment care va va solicita toate resursele fizice de care dispuneti, va cam eschivati in fata provocarii. Se pare ca nu aveti suficienta incredere in fortele dv. si cautati scuze ori sa scapati, ori sa amanati. Nu sunteti in apele dv. si aveti impresia ca daca incercati, esuati, de aceea asteptati.


O SAPTAMANA USOARA VA DORESC !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

am deschis repede capitolu ca m-am gandit ca n-o sa am prea mult timp azi...
Noutati n-am... aerobicul sta pe loc pt. moment din anumite motive ... spre sf. sapt. cred ca pot sa prestez iar...
Poze de la ziua copilului n-am pus... pt. ca n-am facut ... a fost o nebunie... unii veneau, altii plecau asa ca n-am apucat sa mai fac poze... dar promit ca o sa pun neste poze recente, zilele astea.
Aseara am fost la niste veri care stau la curte si mandra a fost super incantata... a alergat pana n-a mai putut, s-a jucat cu cupiii de acolo.... iar la final a cazut franta... a adormit in scaunul de masina, in drum spre casa...

si o sapt. frumoasa



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Buna dimineata!
Eu abia imi beau Va invit si pe voi.Ce ziceti?
Sapatamana trecuta am avut un program cam aglomerat si nu am mai postat ..Poate saptamana asta sa fiu mai activa..
Si la noi cum a venit weeekend-ul au venit ploile( a fost si ff frig, ziceai ca vine toamna) asa ca a trebuit sa stam mai mult in casa.Ieri am fost la tara dar norii nu prea ne-au lasat in pace.
Ana se pregateste si ea de serbare,are de invatat o poezie, maine avem sedinta cu parintii si cred ca voi afla mai multe..

Crig - abia astept sa vad pozele de la serbare.
Daniela - ai mai ajuns la un gratar? Holograf ce frumos cred ca a fost ...
Alina- si eu trebuie sa merg la nunta in acest weekend, doar ca invitat..sora mea cununa..In orice caz, evenimentele sunt in desfasurare, sotul meu va participa in seara asta la petrecerea burlacilor.Nu stiu inca daca mireasa mai organizeaza ceva..
O saptamana frumoasa si linistita !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Criss,nu am mai ajuns ieri la gratar , pt. ca era lumea cam obosita dupa seara de sambata si nici nu a fost chiar f cald...cam racorica....si am avut program de piata , de colindat pe la magazine.....iar pe seara am fost la o prietena sa o vopsesc....Succes la sedinta cu parintii si la serbare!Sa ne povestesti de petrecerea burlacilor! Toaleta pt. nunta e pregatita ? O lauti si pe ANA?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabratu2000 spune:

pupici pt toti pestisorii.
Crig, petrecere frumoasa! Sa te distrezi asa cum numai pestii stiu s-o faca.
Danaai dreptate cu horoscopul pe ziua de azi, asa m-am simtit. Ma da peste cap si vremea asta, ba-i cald de numai pot, ba ploua, mai sunt si meteodepententa-- sau cel putin asa cred.
Mi-am descoperit o alergie pe care n-o aveam pana acum si anume la cofeina, si bauturi racoritoare cu cofeina (cola). Si ma mananca pielea.... Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Alina, imi pare rau de alergie ..dar cred ca exista remedii ca sa scapi de ea.Ai fost al medic? Vezi sa nu da-i si lui bebe , dar cred ca nu se ia ...Sanatate ! Si lasa ca trece si pasa asta mai ciudata a noastra, nu si vom fi ok.

Pupici!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinabratu2000 spune:

De alergie tocmai ma vindecasem (cu tratament de la medic), si azi de pofta am baut o cola, si bufff m-a luat iar. Da... las' ca trece ea, nu ma face pe mine o alergie. In schimmb Mihnea e deranjat la burtica, si n-are voie sa pape decat orez cu mircov si ceai de menta, saracutzul mi-e asa mila de el, s-a culcat pe burtica. Dar nu il doare ceva, nu e apatic numai ca face kk des si moale. Va pupic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Alina ,imi pare rau de Mihneasi ii doresc sa ii treaca repede micutului ...iar tu inceraca sa te abtii de la ce nu ai voie!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:


Horoscop , pt.30.05.2006:



Nu va place felul cum va trateaza un parinte sau un superior, la serviciu, Desi incercati sa fiti exemplar in toate sau sa nu iesiti cu nimic in evidenta, ceilalti au o atitudine agresiva fata de dv. Noroc ca veti sti sa-i potoliti chiar cu linistea si calmul pe care reusiti sa vi le pastrati, incat ii veti dezarma usor. Nu reuseste nimeni sa va irite, dimpotriva, ii veti calma dv. pe cei mai nervosi.






O zi minunata !P.S.Voi pleka in vacanta la Madrid , in august !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:


Am ajuns si eu acasa de prin oras, am dus-o pe Ana la camin si apoi la cumparaturi cu sora-mea .Se agita cu pregatirea mancarii si prajiturilor pentru nunta, are invitati din alte localitati care sosesc mai repede.

Daniela- merci pentru horoscop. Toaleta pentru nunta e gata, pregatita, iar Ana va merge cu noi la sora mea si o sa astepatam alaiul, apoi la bunici pana seara cand va veni la restaurant. Sti cum e cu nuntile la noi trei zile si trei nopti ...
Vacanta la Madrid Mai ai rabdare pana in august? Sau ai inceput sa-ti faci bagajul?
Alina- multa sanatate, spre sa va faceti bine repede, repede..
si o zi frumoasa

Mergi la inceput