Pestisori... pestisori... (21)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Crisscand e nunta , ca am uitat ? Super ca esti gata cu toaleta .....Am si eu o nunta pe 29.07.2006, dar s-ar putea sa o sar ....e mai importanta vacanta .....abia astept sa plek..iti da-i seama...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Hello, hello! Mai primiti un pestisor in club?




Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by iepumic




Hello, hello! Mai primiti un pestisor in club?




Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Bine-nteles... Bine ai venit si spune-ne mai multe sa pot sa te trec in listuza

Dany wow... cred ca abia astepti. Las' ca rezolvi tu cu nunta cumva... le iei un cadou si asta este... cum sa ratezi asemenea concediu.

Alina sa treaca repede!

Si noi ne pregatim de nunti... una peste 18 zile, unde suntem nasi si una pe 9 iulie. Abia astept... Eu si mandra suntem echipate... mai ramane al meu sot care nu a avut cand sa-si ia costum... aseara am reusit eu gasesc eu ceva ce-mi place, a venit, a vazut, i-a placut... dar nu aveau masura lui... imposibil, dar adevarat, ii era mic... el isi ia deobicei ce-a mai mica masura. Astept pana joi sa vad daca aduce si masura lui si il cumpar eu. Apoi plec in cautari de cravata si camasa ca sa se asorteze... ca e mai usor daca am costumu dupa mine... Cu pantofii nu merge... trebe sa vina la probat Poate are timp in ziua nuntii sa-si cumpere...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

quote:
Originally posted by iepumic




Hello, hello! Mai primiti un pestisor in club?




Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.



sigur ca primim!

Bine ai venit!

Ely super nasica vei fi ! UNDE E NUNTA?
Asa m-am gandit si eu sa le iau un cadou si gata ..scap...abia astept sa plek...o sa ii gasesti si nasiculi costum si toate cele.

Va pup si somn uosr !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Buna dimineata!

Daniela - nunta e in weekend-ul acesta.Si e singura anuntata pentru vara asta. Sper ca sambata sa fie cald si frumos ca sa ne putem distra in voie..
Elyanne- sper sa rezolvi problema cu costumul "nasicului" cat mai repede. Cum o sa procedati cu "nasica mica "la nunta?
- bine ai venit

Am aflat ieri ca Ana nu va avea serbare de sfarsit de an scolar, pentru ca in ultima vreme au lipsit multi copii si nu au avut cum sa pregateasca ceva mai consistent. Va fi totusi un mic spectacol, maine, de ziua copiilor.Nu cred ca pot sa ajung din cauza programului de la servici
tuturor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Dany, nunta e la un rest. de la noi din cartier (adica Titan). Mai e un pic...

Criss de nasica mica va avea grija soacra mea... cununia civila e dim. si nu o iau cu mine, apoi cand mergem sa luam mireasa iar nu o voi lua dupa mine. O sa vina la biserica si apoi la rest. cat rezista si pe urma acasa cu ele...



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Buna dimineata.
Pai daca ma primiti, atunci sa ma prezint: sunt un pestisor (adica o sirena) nascut pe 6 martie 1981, casatorita din septembrie 2005...ce sa va mai spun despre mine? Va las pe voi sa intrebati.





Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza !

Am ajuns mai devreme la job, ca acasa era prea cald, si nu m-a lasta nici nepotul la calc...


Nu am noutati ....

Vad ca voi va agitati cu nuntile ! Petrecere Frumoasa !

Horoscop : 31.05.2006- pesti

Preocuparile banesti va lasa rece, desi unii ar putea sa va acuze ca sunteti nepasator cu banii. Ori dati cu ei si-n gaste, pana ce pierdeti masura, ori nu vreti sa dati nimanui nici un ban, chiar daca sunt datorii obligatorii. Reactionati cam ciudat ori de cate ori vine vorba sa deschideti portofelul.


pai nu stiu ce as te mai intreb..am vazut pozele...sunteti 2 frumosi ....sa fiti fericiti ...



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:




Dany ( tiza mea..Dany imi zic parintii mei).




Iepumic
http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/ankadam_2000/album?.dir=97ad
All's Well That Ends Well.So...MAKE IT END WELL.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

TIZA!

Si mie imi place f mult sa m-i se zica Dany, dar nu imi spune multa lume asa...Dana sau Daniela ....cel mai des ....


Noutati de ultima ora : am nervi , mari ! pe cineva ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput