Szeged - 7

Szeged - 7 | Autor: andicu

Link direct la acest mesaj

Informatii utile :

www.kaali.hu/angol/index.html" target="_blank">Site-ul clinicii

Harta ptr a ajunge la clinica

Odiseea Szeged :
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=40885" target="_blank">Cap.1 , www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65872" target="_blank">Cap.2 , www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68388" target="_blank">Cap.3 , www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=70128" target="_blank">Cap.4, Cap.5, Cap.6



Sper din tot sufletul ca acest nou capitol, in ajun de Paste, sa fie
plin de reusite pentru noi, toate!
Haideti, fetelor, sa trecem toate la !!!


Andreea.Pozele mele

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

Andreea stai linistita...am si eu un contract in ungureste...si am si o prietena care are o colega de serviciu ce stie aceasta limba...o voi ruga sa-l traduca...tre' doar sa ai rabdare pana marti, miercuri sau cand o incepe lucrul dupa Paste...

Paste fericit tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

Andreea hepl!!!...a venit vremea sa incep lindynette-le si nu pricep o iota...cum tre' sa le iau?...de unde le incep?...ce inseamna literele alea pe folie?...zilele saptamanii ?...sau ce?

ajutooor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirabela11 spune:

Buna fetelor!
Am ajuns si noi acasa si am citit pe nerasuflate ce ati scris.
va pup pe toate si sper din toata inima ca acest capitol sa fie cu noroc pentru TOATE FETELE INIMOASE DE AICI
Andicu am un PM pentru tine

Mirabella 11

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns isabellas spune:

Delphi, lindynette-ul se ia cate o pastila pe zi, literele acelea sunt initialele zilelor din saptamina.
Si eu am luat,dimineata dupa micul dejun .
Andicu, de hirtiile alea vorbesti care ti-au dat la clinica pt semnaturi? E vorba de descrierea procedurii FIV (practic iti explica ce se intimpla cu stimularea, punctia, ca te adoarme, cu ET, cu congelarea emrionilor) Poti sa semnezi linistita.
Va pup,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

!Christos a Inviat!
Imi pare rau ca n-am dat nici-un semn, dar astia de la internet se pare ca si-au luat vacanta de Pasti!de-abia azi si-a revenit netul!

Mirabela, merci mult, ti-am raspuns!
Delphi, eu am inceput cu prima pastila de sus stanga si urmez sageata! se ia o data pe zi, cum zice Isabella si e bine, din cate stiu eu, s-o iei cam la aceeasi ora in fiecare zi. Eu o iau seara.
Cu contractul cred ca am rezolvat! m-a ajutat Mirabela ! o sa intru in posesia lui sper, luni, pe 08 mai, daca reusim sa ne intalnim.
Isabel, merci ca m-ai lamurit! ce faci? cum esti? abia astept s ane dai vestea cea mare saptamana asta!!! iti tin pumnii strans-strans!

Va pe toate! sper ca ati petrecut bine! Crinuta,Pussi, Auburn, MI-KA,Leliutza, !!!

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

buna, fetele

isabellas si andicu multumesc mult de raspuns...ca sunt zilele saptamanii am inteles din prima, da' nu stiam care-i luni, care-i marti si tot asa...am cautat pe net si m-am lamurit...am aflat ca v e duminica si a fost ok...acu' urmez sensul...eu le iau seara, la aceeasi ora

andicu tu nu ai merional in program?...tu cum te mai simti?...wow...mai ai putin ...sa dea Dumnezeu sa fie cu bebe(i)

isabellas tin pumnii

mii de pentru toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Ceau fetelor!!!

Hristos a inviat!!!

Ce faceti? Cum ati petrecut? Eu sunt bine!

Pupici la toata lumea!

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns auburn spune:

isabellas cum te simti? joi faci testul?

mi_ka cum e la lucru? reusesti sa ai grija de voi in continuare?

mirabella, pussi, andicudin punctul meu de vedere o intalnire la timisoara pe 8 mai suna bine. cu sau fara soti? isabellas ni te alaturi?

am facut ieri al treilea IA. am avut doi foliculi care s-au spart. ar trebui sa fie mai mari sansele ca data trecuta, nu?
chiar in 8 mai trebuie sa fac testul de sarcina...asa ca daca ne intalnim s-ar putea sa descoperiti o plangacioasa

pe fiecare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor!
Ce bine ca ati reaparut!
Eu m-am distrat ca de obicei, de sarbatori: in familie, mese si alte mese!deja a devenit plictisitor si obositor!urmatoarea sarbatoare as vrea sa ne-o petrecem plecati pe undeva...
Delphi, eu ma simt la fel ca in primele zile: sanii ma inteapa in continuare din greu si fata mea e cam incarcata, iritata... in rest, totul e bine.Mie nu mi-a dat merional, nu stiu la ce foloseste . Mai am putin intr-adevar.
Tocmai am realizat vorbind cu vara-mea(care e prietena mea cea mai buna si mama finutului / nepotelului nostru de 5 luni )ca deja vorbind de week-endul de saptamana viitoare, dupa 01 mai, ne oprim cu planurile la sambata, ca atunci trebuie sa fac bagaje, duminica dimineata plecand la drum. Si mai am de luat doar 5 pastile.. dupa care vin rushii si la 5 zile incep injectiile
Mi-a raspuns dr Zadori la emailul cu rezultatele si mi-a zis ca totul e bine si sa fac cum e in program, nu trebuie modificat nimic.

Cat despre intalnire, voi decideti cum vreti! sotul meu nu cred ca s-ar omora sa vina intre barfe de fete...daca vin si sotii vostri, poate, altfel, sigur nu! Eu una, abia astept sa ne cunoastem !
Auburn, iti tin pumnii pentru IA! si eu zic ca sansele sunt mai mari de data asta! in caz de...nimic, mai bine ca ne intalnim, asa putem sa te facem sa uiti mai repede!daca iese bine, avem ce sarbatori!


Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

nu-mi vine sa cred cate mamici asteptam!!!!!!!!!!!!!trebuie sa sparga din nou cineva gheata. ISABELLA tu esti prima, si obligatoriu e cu ochisori. tu dai tonul. O molipsesti si pe Auburn ca sa nu fi singura, Urmeaza Andicu, la tine sigur e cu ochisori ca premiu pentru distanta, Mirabella
apoi Delphi. Cam asta e ordinea nu????? Ce de viitoare gravidute

Mika , eu inteleg, graviduta da, servici da, dar cu noi restul cum ramane. Nu mai stiu nimic de Fasolica

PUSSI

Mergi la inceput