Szeged - 7

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Pussi, eu cred ca ai uitat ceva !
Pe tine! tu urmezi dupa Auburn sau dupa mine! asta e clar! de fapt, ordinea nu mai conteaza, important e sa ne regasim toate la mamici!
Eu sper din toata inima sa mutam subiectul asta la mamici, si o sa-l intitulam : " Mamici de Szeged" ! ce ziceti?

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

'Neata fetelor.
Sa aveti o zi frumoasa!

Isabella, ma gandesc la tine tot cu pumnii stransi!!!
Crinuta, mi-e dor de tine! ce mai faci?
Va pe toate!

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SilvanaPopovici spune:

Haideti fetelor, sa aveti bafta! Sunteti pe maini bune!
Dupa ce plecati voi la "mamici de Szeged", va iau eu locul aici. Sper sa intru in protocol la sfarsitul verii. Se mai alatura cineva?

Astept sa aud ca toate ati reusit, mi-ati da mare curaj!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Silvana, mi-a soptit mie o pasarica,despre Crinuta, care s-ar putea sa-ti tina de urat tot pe-atunci! Crinuta, asa e?
Doamne ajuta sa fie bine pentru noi toate! Ce bine ca se mai mareste echipa de Szeged!

Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Silvana, asa cum zice si Andicu sper sa fac si eu un nou FIV, spre sfarsitul verii-inceputul toamnei.
Andicu

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Auburn tit tin pumnii sa iasa de data aceasta!


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphi_07 spune:

buna buna

isabellas cum te simti?...eu iti tin pumnii stransi, stransi

auburnDoamne ajuta sa fie cu ochisori

andicu chiar ca am fata cam iritata...eiii...da' nu mor eu din asta...sper ca finalul sa fie,pentru noi toate, cel dorit de atata timp...cica merionalul ala e un frate de-al menogonului...mie de ce mi-o fi dat si decapeptyl si gonal f si merional?...s-a mai pomenit asa ceva?

va si sper sa trecem la "mamici de szeged" toate si iute, iute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Ceau la cele mai faine gagici !!!

Azi am fost la eco, fasolica a mai crescut ceva, are acum 7,8 cm . Totul este bine, in grafic,dar inca nu s-a vazut daca este baietel sau fetita , poate data viitoare...

Isabella, maine trebuie sa ne dai vestea cea mare? Eu parca asa tin minte ...Tin pumnii sa fie cu ochisori

auburn, de data asta o sa fie bine, ai sa vezi ca in 8 mai o sa ne dai o veste asa de buna .

pussi, pentru tine un pupic mare, mare de tot , ca esti foc de dulcica!!!


andicu, super ideea cu mamicile de szeged, dar mai intai va asteptam sa veniti si voi si apoi incepem in forta, da?

Va pupacesc dulce pe toate si sa auzim numai vesti bune!!!

Sa curga garla de gravidute la noi!!!

13s+5z



Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Ceau dragelor!

Isabella ai o galerie pe maine iti doresc din suflet sa fi si trebuie sa fi. Iti tin pumnii si ma gandesc la tine. Nu stiu de ce dar am aceleasi sentimente si emotii ca si cand am asteptat rezultatul MIKAI.

Auburn tu pe 8.05 ne dai vestea si o sa vedem o viitoare mamica, nicidecum o plangacioasa.

Mirabella ne vedem pe 8?

Andicu stai linistita ca de mine nu am uitat, dar nu stiu cand .....oricum anul asta sigur.

Mika stai linistita ca tot fetita e. Bine ca e totul Ok si ca ne mai spui si noua cate ceva

delphi, crinuta

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Delphi, nu stiu care-i faza cu merionalul si cu celelalte.
Am mai auzit si la alte fete ca au facut merional, mie nu mi-a dat.
Ai dreptate, nu ma deranjeaza cateva iritatii si niste sani sensibilosi,daca asta e conditia sa ajung ca MI-KA !
Mi-Ka, nu te necaji, ai timp destul sa vezi daca-i fasolic sau fasolica ! sa-ti traiasca pana atunci si sa creasca mare si frumos la mami lui in burtica.
Si eu sper sa navalim toate la mamici, asa o sa ne simtim si noi bine, ca stim despre ce vorbim. Apropos, tu la mamici nu scrii?
De Leliutza mai stii ceva? cum se mai simte? Dar de RH? am vazut ca n-a mai scris nimic si a trecut de mult luna aia de vacanta!..
Va pe toate cu drag!


Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput