PM si "disparitia"lor

PM si "disparitia"lor | Autor: ileana

Link direct la acest mesaj

Servus,

Aveam cateva PM-uri in Inbox, vechi, dar pe care le tot citeam, avand niste datae importante in ele.
Problema mea este ca "au disparut", fara ca eu sa le fi sters ...si fara sa fi avut capacitetea Inbox-ULUI DEPASITA ( CA NR. DE MESAJE).
Cum pot sa recuperez acele PM-uri?
Si care a fost cauza "disparitiei"lor?


Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Din cate stiu eu era un subiect la anunturi tehnice in care spunea admin. ca le sterge pe alea mai vechi din lipsa de spatiu pe server.

Cred ca le-ai pierdut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

asa este, s-au sters PM-urile mai vech de ... o luna parca, sper sa nu ma insel... in plus, daca cineva sterge PM-urile din Outbox, ele dispar si din Inbox-ul destinatarului...cel putin asa am inteles eu, sper, din nou, sa nu ma fi inselat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

da...mai sper totusi sa existe o cale, sa le recuperez...
Nu am citit , unde zica ca s-a anuntat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dante01 spune:

http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=68843



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=69040" target="_blank">d'ale calculatorului


...Libertatea unui individ se opreste acolo unde incepe libertarea unui alt individ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Da...merci Dante.
Am "luat " t....nu citesc sectiunea aia...asa ca...pierderea mea...majora !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Eu am fost anuntata si pe email... banuiesc ca toti membri DC au fost anuntati... la adresa pe care si-au trecut-o in profilul personal.



www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">S-a mai nascut o stea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Eu nu am primit mail...dar nu asta este problema...chiar aveam nevoie de 2 dintre PM-uri....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxi spune:

Si eu am patit asta, si n-am fost anuntata pe mail, desi aveam adresa de mail trecuta in info personale. si aveam niste informatii foarte valoroase...cred ca macar trebuia sa fim anuntati...


Ruxi si Clara pisicuta, 19 aug 2002
Implinirea cea mai mare pentru o femeie este acea de a fi MAMA

Povestea nasterii


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns descintec spune:

ati observat ca daca persoana de la care primiti PM il sterge, el dispare si din casuta voastra? poate de aceea nu mai aveti anumite mesaje

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alayna spune:

Mie cred ca mi-a disparut PM-ul,eu nu-l vad.Sau asa e normal,il vad altii,dar eu nu?



"Sa nu lasi sa treaca o zi fara sa vezi, fara sa auzi sau fara sa citesti ceva frumos..."(Goethe)

Mergi la inceput