Impreuna, Timisoara! (26)

Impreuna, Timisoara! (26) | Autor: mitzuka

Link direct la acest mesaj


Bine ati venit! la un nou capitol.

Noi suntem:
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12179" target="_blank">Albi(Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=720" target="_blank">alexa00(Dana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17611" target="_blank">Amutza (Amalia), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3686" target="_blank">Ana68 (Ana-Maria), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=126" target="_blank">Anda, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19205" target="_blank">andanii, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20176" target="_blank">Angela Panduru, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21083" target="_blank">angy11(Alina) www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13951" target="_blank">assa(Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=19086" target="_blank">b_bea(Bea), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=15640" target="_blank">bulina_buclucasa (Lili), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14432" target="_blank">Cosmina, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20390" target="_blank">cristina_nagy, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3921" target="_blank">danitin, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=21023" target="_blank">danyella_1982, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13912" target="_blank">dedy (Felician), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20209" target="_blank">Diana1971, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11742" target="_blank">dia_codat (Diana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=12565" target="_blank">Doris-Alina, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=4953" target="_blank">Dorsilia, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9304" target="_blank">Gabi Rus, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16404" target="_blank">gangurici_licurici, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=14951" target="_blank">Giova (Ioana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13859" target="_blank">Giuliatm (Alina Iulia) , www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20797" target="_blank">ingerash, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=322" target="_blank"> Ionela-Roxana, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20946" target="_blank">Irina_Claudia, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17044" target="_blank">Mary25 (Mariana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2020" target="_blank">mcrmiki, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=1288" target="_blank">Mihi, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=11103" target="_blank">Mirona, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=17590" target="_blank">mitzuka (Simina), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20520" target="_blank">nightloser (Marius), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13805" target="_blank">oanamc (Oana), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=2035" target="_blank"> psxman (Radu), www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5255" target="_blank">Silvana, www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=20586" target="_blank">strunfita

Ne-au vizitat:
Aileene, Alcristina, Aldona, Alice54, Alina, bychi, blackpanterro, bvali, canda_h (Angi), cgabriela, Gianina-Alina, liliana csaki, marius, mindy, majaginn, Mi-Ka, mutti, pashosha, Sybille, sim1, Toria, Viorela Hoff, Zoe

Cap. anterioare:
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58265" target="_blank">(25),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58008" target="_blank"> (24),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57754&whichpage=1" target="_blank">(23),www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57424&whichpage=1" target="_blank">(22), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57075&whichpage=1" target="_blank">(21), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56769&whichpage=1" target="_blank">(20), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56358&whichpage=1" target="_blank">(19), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55987&whichpage=1" target="_blank">(18), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55525&whichpage=1" target="_blank">(17), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54905&whichpage=1" target="_blank">(16), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54528&whichpage=1" target="_blank">(15), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53825&whichpage=1" target="_blank">(14), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53291&whichpage=1" target="_blank">(13), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52780&whichpage=1" target="_blank">(12), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52425&whichpage=1" target="_blank">(11), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52142&whichpage=1" target="_blank">(10), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51936&whichpage=1" target="_blank">(9), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51743&whichpage=1" target="_blank">(8), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51325&whichpage=1" target="_blank">(7), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51077&whichpage=1" target="_blank">(6), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50514&whichpage=1" target="_blank">(5), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49663&whichpage=1" target="_blank">(4), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48927&whichpage=1" target="_blank">(3), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47912&whichpage=1" target="_blank">(2), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43779" target="_blank">(1), www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=23847" target="_blank">(Ideea)

Sarbatoritii lunii sunt:
Silvana (1.10.1975, Balanta),
Alexandra Ariana fetita Marianei (DPN 30.09.2005),
Andrei(fiul Danei(andanii)( 1. 10. Balanta),
Arpad, fiul lui Mihi(07.10.2003)
Gabi Rus (15.10.1979, Balanta),
Sotul Dianei 1971 (17.10, Balanta),
mitzuka (Simina) (23.10.1978, Scorpion)
Anda (26.10, Scorpion)
Luana( fiica Anei)(28.10.2003, Scorpion)



Poze cu noi:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8), (9),(10)


Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Irina_Claudia spune:

Buna fetelor,

Doris iti urmez bunul exemplu si o sa-mi cer si eu iertare daca am suparat pe cineva, am si eu neputintele mele, insuficientele mele si mai ales aici pe forum am entuziasmul noului venit , vreau si eu sa fiu prietena cu voi si sa va daruiesc bucatica din sufletul meu.
Oricum va multumesc ca existati si ca m-ati primit cu voi.
Nu suntem la fel, e normal si de aceea , cum zicea Miro trebuie sa ne acceptam asa cum suntem unele pe altele.

Ana se pare ca ai dat lovitura cu tanti. Cel mai greu gasesti azi oameni care sa iubeasca cu adevarat si copiii altuia si eu am avut 2 tanti la Ioana dar nu am simtit lucrul asta la nici una de aceea am adus-o pe mama mea in Timi.Iti doresc sa nu ai chiar nici o problema cu ea .

Diana si Ioana a stat in pelviana si din cauza asta am avut cezariana. Dar sa stii ca am auzit si cazuri in care s-a intros in ultimul moment (de la al meu doctor care tot spera saracu' ca se va intoarce lenesa). Si iti mai zic ceva: cumnata mea a nascut-o pe nepoata-mea cu funduletul , iar fina mea a nascut gemeni tot cu funduletul...deci se poate.

Cosmina esti echilibrul forumului.Abia astept sa te cunosc.


Un parinte batran are o vorba care mie-mi place :"sa ne ingaduim fratilor..." Si cu asta va las deocamdata si va urez spor la lucru






POZE

Irina + ingerasul Ioana
(3 ani si 10 luni)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

fetelor cochetelor ...
ias si eu la rampa la capitol nou ... si va spun inca o data scuze ... ca sunt atat de directa ... scuze ca indraznesc sa va spun adevarul ... SCUZE.

abia astept sa ingropam securea ... sambata la intalnire ... deci ar fi bine sa veniti toate ... asa ne vom impaca si poate ca ajunge si Ionela sa ne cunoasca si sa nu ne mai incurce intre noi ... pe mine cu Simina ...pe Doris cu Cosmina ... etc. Te ... nu te supara pe mine ... nu ma "tace tastatura"... dar nu o zic cu rautate.


Va pupa din nou Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela-roxana spune:

Salutare!
Ca sa se lamureasca lumea pe aici deoarece mesajele lui Miro si Simina erau unul dupa altul in loc sa apas iconita de yahoo a lui Miro am apasat pe cea a lui Simina.....dar nu e asa mare baiu ca in cele din urma am ajuns si la Miro.Cat despre a doua incurcatura zau ca nu ma prind...sunt ardeleanca..sti.....
Doris :Sincer esti persoana care ma determinat sa intru pe acest subiect...calda,prietenoasa si blanda.Sper sa devenim prietene bune.
Voi venii cu cea mai mare placere Sambata.

Roxi si bb Rares 9. april.2002
http://ca.f2.pg.photos.yahoo.com/saracutionela
www.rastero.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Asa, fetelor, Bravoooooo.....

Va pupicesc pe toate.....


Sambata ne vedem si-o facem lata...



DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Doris, nu te bucura prea repede, ca ce se intampla aici nu e numai o pala de vant. Este ceva de adancime.

Nu mi se pare normal ce se intampla. Nu mi-a venit sa cred cand am vazut.

Fetelor, forumul asta nu e paratrasnetul nimanui. E usor sa arunci cu vorba si tastatura, dar din pacate cuvintele ajung si la suflet si dor!!!!!

Miro, stim toate ca suferi. Poate nu te-am inteles asa cum ar trebui si probabil ca te-am jignit, acum imi dau seama si cum si cand si de ce. Numai asta pot sa inteleg din aruncatura aia de vorba cu psihanaliza. Dar nu e corect ce faci. Acuzi in stanga si in dreapta. Poate ai dreptate, poate nu. Sa-ti spui parerea e una, sa acuzi e alta.

Nu putem continua asa. Toata lumea e dezamagita de ceea ce se intampla. E bine ca discutam problema, altfel ar fi si mai rau.

E super ca ne spunem parerea. Dar trebuie sa avem grija sa o facem fara sa jignim pe altii. Iar pe tine Miro nu te-a jignit nimeni, ai sarit ca arsa doar pentru ca cineva s-a gandit la tine cu prietenie dar nu asa cum ai fi vrut tu.

Cat despre andanii: sunt de acord cu ea. Pe scurt.

Nici nu mai stiu ce sa scriu. E de-am-pururea toata povestea. Si sper ca se gata. Ca ar fi pacat sa ne oprim aici si sa ne poticnim in orgolii.

Asa ca Miro, sunt sigura ca ai sa-mi pregatesti un raspuns acid, dar ma straduiesc sa tratez cu calm pentru ca ceea ce a fost pana acum aici merita.

Gabi, mamik de Eva si Lucas
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

IONELA DE UNDE ESTI? sI EU SUNT ARDELEANCA SI SUNT TARE MANDRA.
NOI SUNTEM DIN ALBA IULIA.

CAUT FIRME CARE SA FACA LA COMANDA PATUT PT. MARCO.
AM GASIT VREO 2. NU MAI STITI SI ALTELE?

poze
gio si bb Marco 24+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirona spune:

Ionela ... mai trimite-mi te rog o data mesajul .... ca la mine nu a ajuns nimica.
Merci.

Gabi ... ai spus totul ... ce mai e de spus? Noi voiam sa ne impacam ... daca nu cu toatele ... macar cate putem. Acida? ... te las pe tine sa fii ... eu consider ca am spus doar adevarul. te deranjeaza?


Miro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Pe mine nu, dar se pare ca pe tine.

Si este chiar haios ca faci pe mielu' in public iar in PM arunci vorbe grele. Si te lauzi ca zici pe fata! Funny!

Poti sa ma ignori cat vrei, dar eu daca nu imi convine ceva nu pun mana la ochi. Cand o fi sa ignor, plec de tot. Ca oricum nu sunt prima.

Si sper ca te tine sa duci in carca vina de a fi stricat topicul.

Pentru ca sincera sa fiu, asta ai facut.

Gabi, mamik de Eva si Lucas
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Giova...mai exista firme care fac mobilier si bin altceva decat din pal? Parca ziceai ca nu vrei sin pal...desi mie mi se pare fain...noi avem din pal facuta la comanda comoda sau masuta pe care il schimb si acum pe Deian si mi se pare faina...jos e dulapior pentru hainute...daca vrei iti trimit o poza cu ea sa vezi cum e....este exact la inaltimea mea si nu atrebuit sa ma aplec deloc...super comoda...cand creste ma gandesc ca voi putea pune pe ea carti sau chiar tv pt. camera copilului...
Cat despre site-uri cu jucarii cel mai complex mi se pare cel cu reclama ..chiar nu ai gasit nimic acolo la jucarii bebe...eu am vazut o gramada super faine....

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabi, sper ca ma poti intelege ca vreau sa fie pace, sa fie cum a fost.
Eu daca am gresit cu ceva fata de voi, imi cer din nou iertare.
A fost greu, s-au spus vorbe grele, haideti sa uitam, sa o luam de la capat, ar fi pacat...
Stiu ca nu prea a dat bine mesajul meu de bucurie, dar am vrut sa aplanez tot...chiar daca doare, pe toate ne-a durut, dar gata...sa uitam si sa ne vedem mai departe de proiectele noastre.
Va aduc aminte Motto-ul nostru:

Impreuna Timisoara!

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput