FIV 40

FIV 40 | Autor: anis

Link direct la acest mesaj

CONTINUAREA ....

o sa pun si poze ...curand cu sufletelul meu... la toate


*** AniS si ingerasha Ingrid - 2 august 2005 ***
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Letitia FELICITARI sa aveti grija de voi si cat mai mult repaus! ici


*** AniS si ingerasha Ingrid - 2 august 2005 ***
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Buna fetelor,
In sfarsit s-a rezolvat si problema cu logarea mea.
Va pup pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Anis, felicitari si abia astept sa vad pozele!

Letita, felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danutza_c spune:

Mirga, am primit PM-ul de la tine. Iti multumesc acuma, nu am putut sa-ti scriu din cauza nenorocitului aluia de hacker

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

M-ati impresionat cu mesajele voastre! Nu ma cunoasteti, n-am fost activa pe Forum si totusi v-am simtit caldura.

Lauras, am mai avut embrioni, asta cred ca a fost norocul meu, pentru ca acum am fost mult mai relaxata, am putut pleca in concediu in perioada premergatoare ET, una peste alta m-am simtit mult mai bine.

Nu cred ca sunt pentru ca valoarea bhcg este destul de mica (50 la 14 zile dupa ET). Ce ma ingrijoreaza un pic e valoarea estradiolului care era 140 - cand normal ar fi trebuit sa fie peste 360. Sunt tare frustrata ca nu pot vorbi cu Dr.Protopopescu... Dar merg cu Dumnezeu inainte si ma rog ca puiutul meu sa stea acolo cuminte si sa creasca sanatos!

eu??? Nu-mi vine sa cred!
Letitia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Felicitari Letitia! Sa ai o sarcina fara probleme si un copil sanatos! Incerc sa imi dau seama cine esti....esti cumva fata cu care a vorbit prietena mea blonda (Gabi) in cladirea in care s-a facut fivul, fata care nu a reusit prima oara si urma sa faca cu embrioni congelati? (28 de ani?) Sa stii ca si Gabi a reusit. A avut doar un embrion si s-a prins! sunt atat de fericita pentru voi!
Eu astept sa-mi vina ciclul...inca nu mi-a venit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Letitia spune:

Da, Lachi, eu sunt! Ma bucur tare pentru Gabi ca era tare speriata, saracuta! Ai idee ce valori hormonale a avut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Mihaela V. tu esti cumva fata care a pus 2 embrioni? Cea blondutza cu hiperstimulare? Eu am stat chiar langa tine imediat cand am iesit de la punctie... aveam amandoua camasute de noapte in dungi... Oricum imi pare tare rau ca nu ai reusit...totusi bine ca ai embrioni congelati si nu mai trebuie sa treci prin tot tratamentul.

ANIS sa-ti traiasca Ingrid, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Letitia, Gabi are Bhcg cam mic 10,27 dar cu estradiolul si progesteronul sta bine in limite normale pentru perioada asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirga spune:

Buna dimineata fetelor.
Felicitari pt. cele ce au reusit la FIV , sarcina usoara si sanatosi si puternici.
Iar pt. cele la care de data asta nu a fost sa fie, nu disperati va fi data viitoare
Pupici
Mirga

Mergi la inceput