Toate forumurile Generatia 'Desprecopii.com' / Teme specializate  Asteptand o minune in viata noastra !

FIV 40

Pagina urmatoare

Autor Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator
Pag. din 14

anis
anis

8477 Mesaje

Link direct la acest mesaj  Arata profilul  Trimite mesaj Yahoo lui anis Adauga semn de carte la mesaj Trimite anis un Mesaj Privat

FIV 40

CONTINUAREA ....

o sa pun si poze ...curand cu sufletelul meu... la toate

*** AniS si ingerasha Ingrid - 2 august 2005 ***
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."
      (0 aproba) (0 dezaproba) |
anis
anis

8477 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luianis Adauga semn de carte la raspuns Trimite anis un Mesaj Privat
Letitia FELICITARI sa aveti grija de voi si cat mai mult repaus! ici

*** AniS si ingerasha Ingrid - 2 august 2005 ***
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."
Mergi la inceput
crinuta71
crinuta71

1665 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite crinuta71 un Mesaj Privat
Buna fetelor,
In sfarsit s-a rezolvat si problema cu logarea mea.
Va pup pe toate
Mergi la inceput
danutza_c
danutza_c

739 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danutza_c un Mesaj Privat
Anis, felicitari si abia astept sa vad pozele!

Letita, felicitari!

sa nu ne pierdem speranta
danutza

Mergi la inceput
danutza_c
danutza_c

739 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite danutza_c un Mesaj Privat
Mirga, am primit PM-ul de la tine. Iti multumesc acuma, nu am putut sa-ti scriu din cauza nenorocitului aluia de hacker

sa nu ne pierdem speranta
danutza

Mergi la inceput

Letitia

266 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLetitia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Letitia un Mesaj Privat
M-ati impresionat cu mesajele voastre! Nu ma cunoasteti, n-am fost activa pe Forum si totusi v-am simtit caldura.

Lauras, am mai avut embrioni, asta cred ca a fost norocul meu, pentru ca acum am fost mult mai relaxata, am putut pleca in concediu in perioada premergatoare ET, una peste alta m-am simtit mult mai bine.

Nu cred ca sunt pentru ca valoarea bhcg este destul de mica (50 la 14 zile dupa ET). Ce ma ingrijoreaza un pic e valoarea estradiolului care era 140 - cand normal ar fi trebuit sa fie peste 360. Sunt tare frustrata ca nu pot vorbi cu Dr.Protopopescu... Dar merg cu Dumnezeu inainte si ma rog ca puiutul meu sa stea acolo cuminte si sa creasca sanatos!

eu??? Nu-mi vine sa cred!
Letitia
Mergi la inceput

Kariris

4365 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Kariris un Mesaj Privat
Felicitari Letitia! Sa ai o sarcina fara probleme si un copil sanatos! Incerc sa imi dau seama cine esti....esti cumva fata cu care a vorbit prietena mea blonda (Gabi) in cladirea in care s-a facut fivul, fata care nu a reusit prima oara si urma sa faca cu embrioni congelati? (28 de ani?) Sa stii ca si Gabi a reusit. A avut doar un embrion si s-a prins! sunt atat de fericita pentru voi!
Eu astept sa-mi vina ciclul...inca nu mi-a venit!
Mergi la inceput

Letitia

266 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul  Trimite mesaj yahoo luiLetitia Adauga semn de carte la raspuns Trimite Letitia un Mesaj Privat
Da, Lachi, eu sunt! Ma bucur tare pentru Gabi ca era tare speriata, saracuta! Ai idee ce valori hormonale a avut?

Mergi la inceput

Kariris

4365 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Kariris un Mesaj Privat
Mihaela V. tu esti cumva fata care a pus 2 embrioni? Cea blondutza cu hiperstimulare? Eu am stat chiar langa tine imediat cand am iesit de la punctie... aveam amandoua camasute de noapte in dungi... Oricum imi pare tare rau ca nu ai reusit...totusi bine ca ai embrioni congelati si nu mai trebuie sa treci prin tot tratamentul.

ANIS sa-ti traiasca Ingrid, sa fie sanatoasa si sa va bucurati de ea!
Mergi la inceput

Kariris

4365 Mesaje
Letitia, Gabi are Bhcg cam mic 10,27 dar cu estradiolul si progesteronul sta bine in limite normale pentru perioada asta.
Mergi la inceput
Mirga
Mirga

209 Mesaje
Link direct catre acest raspuns  Arata profilul Adauga semn de carte la raspuns Trimite Mirga un Mesaj Privat
Buna dimineata fetelor.
Felicitari pt. cele ce au reusit la FIV , sarcina usoara si sanatosi si puternici.
Iar pt. cele la care de data asta nu a fost sa fie, nu disperati va fi data viitoare
Pupici
Mirga
Mergi la inceput
Pag. din 14 Subiectul precedent Subiect Subiectul urmator  
Pagina urmatoare

Subiect inchis
Mergi la:
Forum DC © desprecopii.com - marca inregistrata La inceputul paginii
(c)

DESPRECOPII.COM - NAVIGARE
Preconceptie
Planificarea unui copil
Perioada conceptiei
Infertilitate
Ovulatie
Metode de tratare a infertilitatii
Conceperea unui copil sanatos
Alegerea sexului copilului
Adoptie
Sarcina
Sarcina la inceput
Calculul datei nasterii
Odiseea Sarcinii
Teste in sarcina
Nume de copii
Momente cheie in sarcina
Factori de risc in sarcina
Alimentatia in timpul sarcinii
Frumusete, sport si sex in sarcina
Pierderea sarcinii
Album: Miss Odiseea Sarcinii
Staruri+in+Odisee
Nastere
Pregatirea pentru nastere
Nasterea: modalitati si calmare a durerii
Pregatirea pentru nastere
Starea depresiva postpartum
Recuperarea mamei dupa nastere
Nasterea povestita de mamicile DC
Bebelusul 0-12 luni
Bine ai venit acasa!
Alaptarea bebelusului
Igiena & ingrijirea nou-nascutului
Sanatatea bebelusului
Dezvoltarea in primele 12 luni
Diversificarea si hranirea bebelusului
Bebelusii gemeni
Nou-nascutul: semne de ingrijorare
Copilul 1 - 3 ani
Bolile copilului intre 1-3 ani
Educatia unui copil inca bebelus
1-3 ani, varsta crizelor de independenta
Trecerea de la scutec la olita
Grafice de crestere
Dezvoltarea intelectuala intre 1-3 ani
Alimentatia intre 1-3 ani
Copilul 3 - 6 ani
Inteligenta emotionala a copilului
Educatia copilului intre 3-6 ani
Repere de dezvoltare fizica intre 3-6 ani
Sanatatea copilului intre 3-6 ani
Sportul intre 3-6 ani
Alegerea unui animalut de casa
Alimentatia copilului intre 3-6 ani
Copilul 6 - 10 ani
Repere de dezvoltare intre 6-10 ani
Sanatatea copilului intre 6-10 ani
Copilul de 7 ani
Copilul de 8 ani
Adolescentul
Pubertatea - pe intelesul parintilor
Scoala si notele
Sanatatea adolescentului
Dezvoltarea adolescentului
Siguranta copiilor pe internet
Utilitare: Calculatorul Ovulatiei | Calculul nasterii | Nume de copii | Dosarul bolilor | Doctorii raspund | Top 50 articole | Cele mai noi articole | Actiuni umanitare | Portalul taticilor | Viata de familie | Hai sa ne jucam | Concursuri | Carte de Bucate | Portalul Comunitatii Desprecopii | Galeriile Comunitatii | Toate Forumurile DC | Subiecte active | Mica Publicitate | Copilul tau pe coperta Revistei Desprecopii.com