Mamici din Arad...???(32)

Mamici din Arad...???(32) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj


Postata initial de Claudelu


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick


Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web



Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

L-au operat pe tatal lui Ovi vineri noaptea.....a durat 4 ore operatia... a avut colecistul gangrenos, cu calculi si abdomenul plin de aderente( de la celelalte 2 operatii de dinainte)...important e ca acum e bine....inca e la reanimare, dar cred ca maine il muta pe salon..sper.

In rest suntem bine, bazucu se catara pe tot ce apuca....si de pereti se tine mai nou si e in picioare..de fapt se tine doar de forma ca e din ce in ce mai stabil....si e un mamos de zile mari....daca merg in alta camera incepe sa strige dupa mine MAMA pana vin inapoi..sau vine dupa mine....si se catara pe mine non-stop....

Alinutza am vazut pozele.....eu nu te stiu....dar poate ne intalnim pe la plimbare.

Clau cum te simti?Ti-a trecut durerea de cap?Raulica ce mai face?

Magda felicitari pentru ex luat! Si vacanta placuta!

Alinush si la Cicir a fost vreme urata?

Linda sa aveti vreme buna si sa va simtiti bine in Mallorca!

Restul fetelor ce mai faceti????

Pupici!



Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Salutare salutare

Am revenit si noi in Arad si abia ne-am trezit de dimineata.

Sa incep cu ceva sa nu uit...
Pentru Albi si toate cele interesate, firma Steton este la doua case de cofetaria Crisan, fac lenjerie intima si dresuri de baie cu materiale din Ungaria (cel putin asa faceau pana anul trecut), de foarte buna calitate, la preturi foarte mici in comparatie cu alte firme. Am lucrat acolo in vara lui 2001, asa ca va spun din experienta ca au de toate: sutiene cu si fara burete, chiloti tanga, normali, din diferite materiale, bumbac, dantela, combinatie dintre bumbac si dantela, body-uri de bumbac si sintetice, maieuri, dresuri de baie cu tanga, cu chilot normal, cu burete, fara burete, cu triunghi, etc. Culorile sunt dintre cele mai diverse asa ca daca aveti timp merita sa mergeti, sunati la poarta, asteptati sa vina cineva sa va deschida (ca au caini) si spuneti ca ati venit sa vedeti marfa. In magazine gasiti la Ziridava, parca si in Vlaicu la Unic Lux, la Noul Stil erau candva si cred ca atat. Eticheta este rosie cu marginile albe si scrie Steton cu alb pe ea. Numele firmei vine de la numele copiilor Stefan si Toni.
Albi, tie iti explic cum sa ajungi: trebuie sa mergi in Zona Intim, langa Spitalul Judetean si chiar pe langa spital este o straduta in jos. Imediat dupa ce intri pe straduta o iei pe prima strada la stanga si firma este la a doua casa pe dreapta dupa Cofetaria Crisan. Are o firma prinsa pe perete.

Va scriu mai tarziu ca am de lucru.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Uffff. nu am avut net de vineri! A uitat cipri sa il plateasca si l-au taiat dobitocii!
Albi, si mie imi plac costumele de la Steton. raportul calitate- pret e foarte bun. Anul trecut mi-am luat inca unul. Flavia ti-a dat indicii foarte bune. Daca ai drum in Arad mai bine te duci direct la firma. Pretul e mai mic si ai de unde alege.
Linda, concediu placut sa aveti!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Ioana,multa sanatate socrului tau si refacere rapida!

Flavia,mersi ca ne-ai explicat pe unde e Steton,poate trec si eu pe-acolo daca sunt de calitate si ieftine.

Gabi,si noi am patit de 2 ori ca ne-a suspendat internetul pt.neplata.Calin s-a "agitat" putin la ei ca nici nu ne-au anuntat, numai ne-am trezit fara si nu stiam ce s-a intamplat.

Ce timp super a fost azi! Speram sa fie tot asa fain vremea.
Eu abia astept sa plecam in concediu,mai avem putin pana la 1 august.
Voi cand mergeti in concediu si pe unde?

Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici
Dragos la 3 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, nici pe noi nu ne-au anuntat ca ne taie netu. puteau sa trimita un mail ca nu-i costau nimic. Si a mai fost si vineri dupa masa, cand nu mai ai posibilitatea sa platesti. S-a ratoit Cipri azi la ei cand a fost sa plateasca.
Noi vrem sa mergem in Grecia, dar nu ne-am hotarat cand si unde exact.
Nu am apucat sa va mai spun ca mi-am luat o rochie neagra de la Ellis pentru nunta si sandale de la Gallorini.
la nunta am fost cu Tudor pana la 21 cand l-am dus la nani. Am stat ca pe ace la nunta ca am fost invitati si la Ghioroc, unde niste prieteni au inaugurat o pensiune. A fost super. Nu ne venea sa ne mai intoarcem. Dar am fost si cu socrii la nunta si nu se cadea sa nu ne intoarcem . Prietenul asta al nostru canta intr-o formatie, el e vocalul. canta rock vechi(Clapton, Eagles, creadance...) Au cantat live afara pe terasa si noi stateam sub umbrele sa-i ascultam. a fost foarte fain. Nu ne mai venea sa ne intoarcem la nunta, unde nu prea a fost muzica pe gustul nostru...mai mult populara.


www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ceau fetelor!

Voi va plangeti ca nu va mergea netul ca v-au taiat!Mie imi merge ca porcul si l-am platit....si le-am trimis emailuri.......sunt niste magari(sunt tare suparata pe ei)!Merge cateva zeic de secunde apoi pica....si tot asa!Mai mare distractia!

Pupici....fug ca urla bb!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Albi` spune:

flavia ramona, multumesc mult pt info Ce bine ca pot lua de la fabrica Daca is mai ieftine, poate imi iau mai multe kestii

Fetelor, daca nu intind coarda va rog sa imi explicati putin cum ajung in zona cu fabrica Steton. Deci in mod obisnuit eu in Arad merg doar de la gara spre Timisoara si inapoi. Prietenul meu stie mai bine Aradul, centrul, el a mai fost si pe la faimosul vostru strand minunat . Deci, din drumul meu (gara -> iesirea spre Timisoara) trebuie sa ma abat mult? E in cealalta parte a orasului? Sau e in drum?

Eventual o sa caut zilele astea si o harta virtuala, sa ma orientez

Inca o data, mii de multumiri




hey.. I could be wrong ! ..but at least I'm breathing..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LindaG spune:

Ceau fetele,am vrut doar sa va multumesc.Speram si noi sa avem timp frumos si sa ne simtim bine.

Va voi scrie cind voi veni inapoi.

Va pup si aveti grija de voi.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:



LA MULTI ANI MARK si DANUT.

Sa va traiasca sotziorii fetelor si sa va iubiti mult. Linda tie iti doresc in plus un bebe cat mai curand.

Albi, cu multa placere. Deci, sa nu ma injuri, dar nu ma pricep prea bine la indicatii rutiere, totusi o sa incerc sa-ti fac o schema si sa-ti trimit mail daca ai.

Ma duc sa dorm ca sunt obosita.
Va mai scriu maine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ioiiiiiiii.....eu stiam ca pe 6 e ziua lor!

Mark si Danut!

Pupici!


Ioana& Alesio, bâzucu lu' mami si bebelacu lu' tati(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput