Mamici/tatici din Timisoara (9)

Mamici/tatici din Timisoara (9) | Autor: gabirus

Link direct la acest mesaj

Timisoara, welcome la capitolul 9!





  • mutti


  • mcrmiki


  • Silvana (1.10.1975, Balanta), Florin (10.7.1973, Rac) si Paul (9.1.2001, Capricorn)


  • Ionela-roxana si Rares (3 ani)


  • sim1


  • oanamc (Oana) si Letitia Medeea (2 luni)


  • Toria (22.01.1969, Varsator), Gelu (17.5.1969, Taur), Aurora-Alice (23.3.1992, Berbec) si Jan Florian (30.5.2001, Gemeni)


  • Giuliatm (Alina Iulia) (1.7.1976, Rac) si Alessandra (10.3.2005, Peste)


  • Alice54


  • Mirona (8.11.1974, Scorpion)


  • Doris-Alina (13.9.1973, Fecioara), Radu (9.7.1970, Rac) si Ines (29.6.2002, Rac)


  • Zoe (7.9.1977, Fecioara), Mircea (19.11.1975, Scorpion) si Alex Stefan (28.11.2004, Sagetator)


  • Gabi Rus (15.10.1979, Balanta), Calin (22.9.1974, Fecioara), Eva (25.7.2000, Leu) si bebe2 DPN 7.8.


  • blackpanterro (Adriana) si Aidan DPN 4.7


  • Alcristina si Stefi


  • Mihi, Lorand (4 ani) si Arpad (1 an si 6 luni)


  • Albi'


  • Aldona si Diana (1 an si 4 luni)


  • Cosmina (6.4.1972, Berbec), Marius (1.5.1970, Taur), Vlad (10.1.1998, Capricorn) si Radu (21.6.2004, Gemeni)


  • Viorela Hoff


  • Aileene si Alexandre (6 ani)


  • Amutza (Amalia) (25.9.1980, Balanta), Dan (18.4.1977, Berbec) si bebe DPN 16.6.!!!


  • Giova (Ioana) (14.2.1980, Varsator), Claudiu (7.2.1979, Varsator) si bebe DPN 12.1.2006


  • Ana68 (Ana-Maria) (15.11.1968, Scorpion), Marius (8.6.1964, Gemeni), Alex (18.2.1996, Varsator), Luana (28.10.2003, Scorpion) si Dunia (19.7.1987, Rac)


  • Mary25 (Mariana) (16.8.1979, Leu), Alex (5.12.1976, Sagetator) si Ariana Denisa DPN 15.9.


  • alexa00 (11.2, Varsator), sotul (10.12, Sagetator) si Paul (3.7, Rac)


  • Gianina-Alina si Andreea (4 ani)


  • mitzuka (Simina) (23.10.1978, Scorpion), Vasa (30.1.1976, Varsator) si Deian (21.4.2004, Taur)


  • Anda (10.4.1975, Berbec), Cosmin (23.1.1976, Varsator) si Edi (26.9.2002 , Balanta)


  • danitin si Loriana






POZE

INTALNIRE 1
INTALNIRE 2
INTALNIRE 3



Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Hai Miro, nu te bosumfla!

Esti pur si simplu haioasa ca doar nu am fost la fotoshooting pentru Versace!
Toate avem moace si moace.
Dar se vede de departe ce bine ne-am simtit.

Doris, faine poze! E minunata Ines! Si tie iti sta bine cu clovnul hihi

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neata, Timisoara!
Si iata ca ne apropiem cu pasi repezi spre capitolul 10...
Vorbaretelor!
Ce faceti azi?
Deci, urmatoarea intalnire, la inghetata?
Cand ati vrea?
La inceputul lunii iulie, e bine?
Albi, tu cand vii?

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mitzuka spune:

Buna dimineata fetelor!
Eu sunt rupta...ma darama cand il aud pe Deian cu urla la injectie...Adia acuma a plecat asistenta si Deian suspina de te doare sufletul...Oricum i-au facut bine deja nu mai face febra si parca e nai activ....Aleluia!
Scuze ca ieri nu prea am intrat dar piticotul era tot in bratele mele...
Gabi supeeerrrr pozele...le-ai adunat de la toate fetele? Nu ti-a murit mail-ul de la asa cantitate de informatie?
Sper ca se uita in el si fetele din alte orase sa vada cum se distreza timisorencele si mai ales ce unite sunt....Sunteti toate fete misto si ma bucur ca v-am intalnit si in persoana...de acum sunt abonata la intalnelile noastre....Parca Doris a propus la Gelaterie....yummmy....
Doris...ai o printesa ....ce mai se vede ca stie sa stea in poza....aia cu mingile e super...Sper ca s-a distrat si voi alaturi de ea...Urarile urmeaza in 29!

Simina si Deian
Varsta lui Deian
Ingerasul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Se pare ca sunt pe alt fus orar deca voi ...
Cand voi calariti netul, eu dorm (de fapt nu dormeam, dar am iesit la o plimbare nocturna sa ma racoresc ca in casa era nasol de stat) cand intru eu sa va bat la cap, nu e nimeni

Atentie! Albi' nu mai este incognito! Am atasat foto la celelalte de la intalnire 3!

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Bunaaaa dimineeeeata!
In sfarsit nu mai vorbesc singura

Simina, ma bucur ca e mai bine Deian! Sper sa scapati rapid de problema ca e tare nasol cand ii vezi ca sufera

Doris, eu vreau la inghetata oricand! Bine, daca nu nasc pana atunci ... speram sa nu. Si poti sa o inscrii direct si pe Lili pe lista. Incerc sa o lamuresc sa intre si pe forum. Are deja user, mai lipseste doar sa ii arat unde e topicul sa poata sta si ea cu noi la barfe

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Simina, ma bucur ca Deian e mai bine... chiar daca il dor injectiile, e spre binele lui...
Gabi, s-a facut, dar am o problema, memoria, bineinteles, Lili e prietena ta educatoarea?

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Da, burticutza blonda de la intalnirea 2. Educatoare nu prea mai este ca acuma e in concediu si nu cred ca se mai intoarce la acel job; ea a terminat psihologia si dupa ce creste bebe va incerca sa-si caute altceva. Era tare prost platita cu toate ca e cresa privata ... Dar tare, tare prost ...

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Gabi, am inteles, stii cumva cand poate veni si Albi?
Ma gandeam sa punem intalneala, ori sambata 2 iulie, ori vineri, 8 iulie, eu sambata in 9, nu pot ca sotiorul meu face frumoasa varsta de 35 de ani...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabirus spune:

Pai de Albi stiam ca abia mai pe la jumatatea - sfarsitul lunii ajunge ... stai ca se trezeste ea si ne spune.

Gabi, mamikul Evei si al baietelului din burtic, 34 sapt.
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Fetelor, ce mai gatiti pentru pranz, dati si mie niste idei...ca azi sunt de sevici la bucatarie...

Doris si printesa mea, Ines

Poze cu micuta Ines:
http://community.webshots.com/user/ines_andrada

Mergi la inceput