Constanta la apel!! (36)

Constanta la apel!! (36) | Autor: sinzi_ana

Link direct la acest mesaj

Continuam aici:
Lista cu mamicile, aspirantele si burticile din Constanta si imprejurimi:

-Adinutza(Adina) - Bogdan -17.04.2000 si Andrada - 01.12.2003
-Ana 68 (Ana-Maria) - Alex (?) si Luana (?)
-Anomis (Simona) –Andreea –23.01.2000
-Arboria(Julia) - junioara?
-BB23(Alina) - dpn 21 iul.2005
-BDana-Mihai Cristian - 13.01.2005
-Bea75 (Beatrice) - Claudiu (1,2 luni)
-Cali –Mennan -27.09.2004
-Caty – Dinu - 15.10.2003
-Cornelia - Maria -02.07.2003 si Stefan (4.05.2005)
-Crig(Cristina) - 23.02.1972 -Maria-Teodora- 3.09.200
-Cristina_smn(Cristina)-Mihaita-11.05.2004
-Crixia (Cristina) – Alexia -22.07.2003
-Dady68 (Tania-Gabriela) -Andreea 14.09.1996 si Bianca 14.02.2004
-DanaP – aspiranta
-Dianamaria –Tiberiu-Andrei – 07.07.1997
-Emaaimee(EMA) - DPN 08 iulie 2005.
-Ematutui(Emilia) -bb.de mart.apr2004?
-Fiquelle(Madalina)-Sofia Maria-12.08.2004
-Galarina (Cristina) – Stefan
-Gegea(Geani) - cu puiutz de omDPN-14.04.2005
-Gen68 –1.apr.1968 -Marius – 23.05.2000
-Ione (Ionela)– Maria & Elena - 26.05.2003
-irina71 (Irina) - aspiranta
-irinabungau(irina) DPN-5.08.2005
- Jone si Alexandra - 26.02.2005
-July (Julide)– Teodora – 15.10.2002
-Larular (Raluca)– Andra - 24.11.2003
-Laura111 (Laura Tatiana)– Vlad –15.02.2000- Layla (Carmen)– Daniel-Alexandru - 29.12.2003
-Liris( Simona) – aspiranta
- Lizuca (Gabriela)– Alisia - 05.09.2002
- Loreen (Laura) - Bianca 8 ani 1/2 si bb Delia (26.04.2005)
-Magdala(Magda)- Rafaela -01.03.2001
-Mamanaty(Naty)- DPN- 25apr.2005
- Marlen_b –Andreas-05.10.2004
-Mav(Victoria) - Andrei-Sebastian - 04.02.2004
-Mygirls(Oana)(9ian1978)- Alexandra (18.05.2005)
-Narcisa –Patrick 29.02.2002 si Vivien 27.01.2004
-Nicoleta-Carmen –Rares –01.12.2003
-Norris(Cristina)-Norris-29.05.2004 + Eric-4,5 ani?
-Oana (Ioana Corina)– )-Paul- 03.07.2002
-Roxanaz –Patrick-Filip – 29.07.2004
-Sinzi_ana –David –04.02.2003
-Stralucitor1 -
-Tanja –Stefan -?
-Tatianas -Delia-Bianca – 05.07.2004
-Tweety – Cosmina –26.03.2003



". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Gabi ai primit pozele???

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

netza dragutzelor!
am intrat in viteza sa va salut, ca fugim la plimbarici.
un week end super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna dimineata, fetelor! Azi vremea nu prea pare sa tina cu noi!

Sanzi, pe BB meu o cheama Sofia Maria, si s-a nascut acum noua luni si jumatate, adica pe 12 august 2004 ...anu' asta nu astept nici un bebe...intelegem, era cam de dimineata

Pupici tie si lui David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura111 spune:

Oana, mey, cum nu ma uiti tu niciodata ?
Fetelor (Oana, Roxana, Tatiana, Ionela, Cristina - Galarina, Cristina - Criq, Loreen, Cornelia, Adina, Gabi - Lizuca, Cristina - Crix, Sanzi, Figuelle) va imbratisez din suflet si va multumesc pentru urari !

Ionela,mamaica fericita, Maria si Elena sa aiba multa sanatate si noroc in viata si sa-ti umple viata de bucurii ! La Multi Ani !

Corina (Bravegirl), sa fii iubita si fericita si sa-ti mearga brici masinile ! La Multi Ani!

Eu ieri am avut o zi super-agitata. Dimineata am fost la serviciu si am facut cinste colegilor pt. ziua mea si pt. ca plec in concediu... apoi am fugit la serbare la Vlad... apoi le-am luat pe maica-mea, soacra-mea si matusi-mea , plus copilul Vlad si am mers la Marco-Polo unde am mancat, am baut si am stat la taclale pana Vlad a adormit cu capul pe masa...
Seara am iesit cu Adi la Safari, terasa aceea din orasul vechi cu vedere superba spre mare.

La ora 3 p.m. plecam spre Istanbul, asa ca sunt in plin proces de impachetat bagaje. O sa pun si eu poze de la serbare cand ma intorc din concediu ca acum nu mai am timp nici sa respir...

Va pup pe toate !



Laura - mama lui Vlad

http://community.webshots.com/user/vladut111

http://photos.yahoo.com/florea_tatiana111

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Iubi meu a plecat la munte fara mine....cica in interes de serviciu...sunt suparata pe el pt ca l-a inceput a zis ca ma ia si pe mine. Dar apoi l-a sunat tipa de la firma care se ocupa cu organizarea evenimentului si i-a spus ca ceilalti nu vin cu nevestele, ca vor fi doar barbati...si asa ca a hotarat cu asociatul lui sa ne lase pe noi femeile acasa...si au luat alti 2 angajati cu ei....
Nici nu va imaginati ce show am avut. Mai ales ca acum au masini noi...si ce masini:Subaru Outback, 240cp.Tocmai bune de umflat in pene...si agatat ceva femei. El bineniteles ca mi-a pus vesnica placa cu increderea si blabla...Adevarul e ca pana acum a fost suspect de cuminte. Dar niciodata nu se stie...

Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Fiquelle, nu eu am scris lista...doar am actualizat-o, dar o modific imediat...
Laura drum buuuuuuun si distractie maximala!!!!
TAtiana, a fost ff frumos la serbare, chiar impresionant, dar eu am fost un pic umbrita ca nu a fost si tati la prima serbare...
Corina, stai linistita...e mare lucru increderea asta...io cred ca daca il gasesc pe Radu in pat cu una tot astept explicatii, caut dovezi si apoi ii ucid lent in chinuri groaznice pe amandoi!!! (daca e adevarat!!!)

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Bonjurica fete frumoase!
Am reusit sa intru putin pe dial-up la sora mea, ca sa va spun in mare ce s-a mai intamplat cu noi.
Mama s-a operat vinerea trecuta, pe 19 parca, am sio pierdut notiunea timpului.a fost o operatie f grea, de aproape 4 ore.Grea si Complicata prin riscurile postchirurgicale care puteau sa apara.Au aparut, dar s-au rezolvat.De ieri , in sfarsit a inceput sa se hraneasca singura si a scapat de 4 din cele 6 pungi ...cu diverse drene. Psihic a trecut cu bine peste...situatia de a ..avea la purtator acele pungi. Chiar glumeste ca acum este o mare doamne cu poseta in permanenta dupa ea...Despre noi ce sa va spun...suntem epuizati cu totii. Am stat cate 8 ore pe putin pe zi in cate 2 randuri-dimineata si seara. Aproape zilnic, dimineata, am luat-o pe bibi cu noi.I-am dat mititica tot programul peste cap, dar s-a adaptat nesperat la noua situatie.Albisoara mea s-a bronzat si-i asa scumpa ..i-a crescut parul si e plina de zulufi..e carliontat tare parul...cu cine seamana oare???!!!
Mi-este asa dor de voi...abia astept sa ne intoarcem in Constanta si sa citesc tot ce ati scris...
Nu am uitat insa ca au fost doua evenimente mari:
LA MULTI ANI, IONE PT. FETITELE TALE SCUMPE! SA CREASCA MARI, FRUMOASE SI SANATOASE!LA MULTI ANI, LAURA111! SA FII FERICITA SI IUBITA MULT DE TOTI CEI CARE-TI SUNT DRAGI!
pupici...noi speram pana sambata viitoare sa ajungem acasa.Home, sweet home!

Tania cu Andreea(14 sept'96)+ Bianca (14 febr'04)

Poze MAI!
Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Tania puiule ce bine ca avem vesti bune!!!multi pupici si nasul sus, suntem linga tine!!! abia te asteptam inapoi!
Laura, conced placut! pozee, pozee, stii, da?
vai Corina dar tu nu esti obisnuita cu asa ceva? cum sa nu ai incredere? si ce conteaza masinile? ptr mine e normal sa mergem in evenimente de job separat...ca asa se face, trebuie sa fii cu colegii ptr sudarea echipei. asa ca...linisteste-te si distreaza-te si tu, nu??
eu nu stiu ce sa va zic de 1 iunie, ca plec luni la bucuresti, stau si marti, asa ca....nu va pot ajuta deloc cu organizarea, imi pare tare rau! da sa va distrati bine, ok???
pupici tuturor si o seara super!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Laura , a fost ziua ta??!!

La multi ani, multa sanatate si o viata fericita alaturi de cei dragi!!!

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Tania, tinem pumnii mamei tale sa fie biiiiiine...sa treaca cu bine peste toate si sa ii faca codite impletite Bibicei!!!!
Copiii se adapteaza ff bine schimbarii de program, si DAvid e flexibil ca o maimutica cand plecam la drum...

Roxa, drum bun si muuuuuuuuuuuuuuuuuulttttttttttt succes!!!! oricum ne mai "auzim" maine sper...pupici la grasun...ce mai zice???

Si pe mine ma bate capul ca de ziua mea sa merg la munte cateva zile, dar ma mai gandesc...

Laura, tu esti geaman, nu? ca mine the best!!!!

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput