Constanta la apel!! (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Tania, refacere usoara mamei tale si multa sanatate. Sa dea Domnul sa veniti cat mai repede acasa, si sa nu mai treceti niciodata prin momente ca acestea...

pentru mama ta de la mine si de la Sofi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

salutari la toata lumea.
tania,ma bucur de vestile tale.
mama mi-a are o vecina care are "poseta" si stii ce face toata ziua?
creste nepotii!
si e vioaie si nici nu zici ca este asha cum este.
nu trebuie sa va faceti griji mai mult decat trebuie.
totul e sa se impace cu ideea si sa se ingrijeasca.
sanzi, faine de tot pozele.
asha din curiozitate-a fost cineva ieri la mc'drive?

jone&alex

tot inainte!
http://community.webshots.com/user/jonelip (mai 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jone spune:

pai normal ca nu era mai nimeni in parc,
toata lumea era in mamaia
parc plouase cu bebelusi si copii mici.
si mai ales cu gravidutze.
si toti frumosi si frumusele.

noroc ca m-am dat cu ulei de plaja pe brate ca altfel...
oricum sunt prajita bine pe ele.
azi alexandra a fost fetita mare pt ca a imbracat-o mami in rochitza si cu baticutz pe cap.

jone&alex


tot inainte!
http://community.webshots.com/user/jonelip (mai 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

Am reusit sa pun poze de la aniversarea fetelor.
O saptamina super.

Ionela, Maria & Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ione spune:

http://community.webshots.com/user/ionela_si_fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna ziua la toata lumea!

A venit vara! Parcurile s-au cam golit, intr-adevar...dar plaja e plina-plina. Ieri abia am gasit un loc sa ne asezam. Sofi a reactionat foarte bine, nu a plans, ci era foarte curioasa, se uita dupa catei, copii si oameni, era toata numai ochi si urechi...Chiar si la ora 17, cand am ajuns noi pe plaja, soarele ardea destul de tare. Cred ca repetam experienta si azi, dupa-amiaza. Voi cum v-ati distrat in week-end?

Azi noapte Sofi a dormit din nou in patutul ei, dupa aproape 4 luni de dormit cu noi in pat...era prea obosita, dupa plaja, ca sa mai isi dea seama ca nu e in patul mare!

Pupici! Mada si sofia Maria, 12.08.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Si noi am fost ieri in parc la casuta de la pitici dupa care am fost pe plaja si chiar am intrat cu picioarele in apa.Asa ca am facut un masaj gratis la calcaie.
Tatiana de 1 iunie nu stiu ce vom face pana la urma.Unde vroiam eu sa mergem nu se fac rezervari. Poate reusim sa ne vedem totusi.
va pupam!

Cristina si Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Mare liniste pe aici...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Fetelor, buna ziua la toata lumea. Ma bag si eu pe la voi cu o mare rugaminte, daca supar, dati-ma afara
Suntem 2 familii cu cate un bb si am vrea sa inchiriem un apartament in Constanta pentru 10 zile la sf. lui august, la un pret "uman". Nu cunoasteti pe nimeni ??? ??? Copiii sunt dresati si cuminti

Ce va invidiez ca nu faceti 800 de km sa ajungeti pe plajaaa

Leoaicele Daria & Giulia (2004 08 16)
"La vita e` una bataglia, la morte un`avventura"
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=37099" target="_blank">Povestea-nasterii
http://community.webshots.com/album/344241600OyMeCn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Ione, am vazut pozici cu... bebicele tale! Doamne, ce-au crescut! Si cum v-a dat voua Dumnezeu una pentru mami si una pentru tati! Eu le ador ca nu seamana! Si( iertare va rog) dar pe Maria?, care seamana cu mami am ochit-o! Nu stiu, are ceva...! Va pup!

Mamagiuliei, s-ar putea sa te pot ajuta, nu promit inca, mai intai sa ma interesez!


Si noi am fost la plaja! In ciuda faptului ca vineri spre sambata am avut o febra urata, greu de stapanit, care s-a dovedit a fi din cauza de gat rosu! Am stat la nisip doar 1 ora, si poate mai repetam figura! Am stat departe de apa, macar acum la inceput de sezon! Eu astept AquaMagic, ca anul trecut am vazut copilasii cum se distrau si mi-a ramas gandul acolo!

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput