Constanta la apel!! (36)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loreen spune:

Buna seara...

Ione minunate fetele tale, sa va traiasca ...

As vrea sa scriu mai multe,insa ziua de azi m-a epuizat definitiv.Ambele fete au hotarat azi sa-si manifeste ambitiile si au reusit....

Tania recuperare usoara si rapida mamei tale.Bucura-te ca traieste si poate comunica...E cel mai important...Eu as da timpul inapoi sa o pot auzi pe mama si nu mai pot,din pacate...

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/majestic_1995/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Buna seara!
Tatiana, inca nu mi-am gasit un costum de plaja care sa-mi placa, asa ca il folosesc pe cel vechi, fara sutien insa, ca nu imi mai vine, am crescut un nr, cred...oricum eu in anii precedenti faceam mai mult fara, asa ca...Oricum, caut in continuare si te anunt cand gasesc, asa cum ti-am promis. Pupici Biei de la Sofi!

Azi la plaja ne-am intalnit cu Galarina(Cristina) si Stefan, care este un dulce; a mangaiata-o pe Sofi pe obraz, ca un baiat ce este...
amandurora le placea in apa, daca ar fi putut merge, am fi vazut noi alergatura dupa ei, ca nu stateau locului niciunul!...(o sa vedem noi mai incolo)
Maine nu stiu daca mergem la plaja, dar de miercuri probabil ne reluam programul: dupa-amiaza, pe la ora 17, noi mergem pe plaja in fata la Melody (langa fosta discoteca Atalanta- parca asa ii zicea).Va asteptam si pe voi, care vreti, care puteti, sa ne bucuram impreuna de soarele dupa care plangeam asta-iarna...

Mamagiuliei, voi pune si eu cateva intrebari pe la cunostinte, poate rezolvam ceva...mai vorbim. Va asteptam la mare, poate o cunoastem si noi pe Giulia, ca-i leoaica intocmai ca Sofi a mea - doar 4 zile diferenta...

Fetelor, pe mine ma doare spatele de ceva timp, dar in partea de sus,dinspre coloana spre umeri. Voi ati patit asa ceva cand s-a mai marit copilul si a devenit mai greu? Ma gandesc ca poate e de la greutatea copilului, ori de la faptul ca de cand o am pe Sofi stau cam cocosata, la alaptare...si nu numai...

Pupic voua si bebicilor....somn usor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

TREBUIE SA FIE SI UN TURNATOR PE AICI... EU!

MADALINA- MAMI DE SOFI SA TRAIESTI SANATOASA SI FERICITA!

LA MULTI ANI!




Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Galarina spune:

La multi ani Madalina! Tot ce-ti doresti!

Ai o fetita super frumusica! (mi-a zis mie Stefan aseara)

Va pupam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

La multi ani Madalina! Sa fii sanatoasa si fericita alaturi de familie.

Mamica Dana si un bebe Cristi (13.01.2005).

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Eu am fost zilele astea intr-o negura adanca de depresie...si in sfarsit azi am vazut ceva lumina, m-am hotarat in multe privinte si am luat multe decizii care vor avea un mare impact asupra vietilor noastre (sper)
Ma simt usurata, parca am scapat de o mare povara...
Ce sentiment minunat este cand stii ca iti tii destinul in maini si esti liber sa faci ce vrei cu el!!!!!!!!
Suna aiurea...dar inca sunt buimaca...

". A man should treat all creatures in the world as he himself would like to be treated.
Janism"


Sinzi si David
Poze de la prima noastra serbare si excursia din Timisoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreen spune:



Vad ca la mine zilele proaste curg ca apa la robinet( care momentan si asta lipseste)...Fiica-mea cea mare imi face din ce in ce mai multe probleme de cand m-am hotarat sa sa mai fac un copil,iar acum de cand am nascut nu stiu ce sa mai fac.
Ieri s-a simtit f.rau in urma unei toxiinfectii alimentare si nu a incetat sa se simta si mai rau,cu alte cuvinte isi provoca singura stari de rau cand eram cu Delia,decat atunci cand am vrut sa chem salvarea dupa 12 ore de varsat non stop.Ca sa fie bine ieri si Delia a avut o zi cu multe varsaturi...Si toate astea in ziua cand am semnat actele pentru casa cea noua si ar fi trebuit sa fie o zi frumoasa...
Iar azi am luat-o de la capat...Nu pot intelege de unde atata gelozie vis-a-vis de un copil mic...

Loreen, Bianca 15.10.96 si Delia 26.04.2005
http://pg.photos.yahoo.com/ph/majestic_1995/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela76 spune:

buna seara, sunt noua pe aici. am descoperit de curand acest site si m-am indragostit de el. am aflat o groaza de lucruri importante pentru mine. sunt o aspiranta la clubul mamicilor, tot incerc de 5 ani sa am un bb si se pare ca se lasa asteptat .Voiam sa va intreb daca cunosteti un al doctor specializat in fertilizare din Constanta, in afara de Dr Lutescu?

danielal

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Daniela, esti binevenita in randul nostru! Nu esti singura aspiranta si nu dispera, caci vine bb si la tine! Sa-ti ajute Dumnezeu!
Apreciem curajul tau, si mai ales primul mesaj postat pe DC, direct la .... Constanta!
Eu am nascut cu Rusa, iar pe aici sunt fete care merg si la alti doctori, mai mult sau mai putin cunoscuti. Despre Lutesti am auzit mai mult rele decat bune, iar sfatul meu ar fi sa mergi direct la Bucuresti! Trebuie sa fie oameni competenti acolo!
Pupicei!

Racushoarele Cristina& Alexia
crixia@gmail.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liris spune:

Crix ce rele? ca eu as vrea sa merg la un control la ei... la ea adica, ca am mai fost in trecut si avea "mina usoara".

***********************
ooooo....aceste cuvinte ne doare!

?

Mergi la inceput