Vreau sa ma las de fumat!

Vreau sa ma las de fumat! | Autor: hosen

Link direct la acest mesaj

fetelor vreau sa ma las de fumat, faza e ca chiteva din ele leam incercat si nu sunt bune de nimica,mam sa arunc banii aiurea pe tigari,voi ce parere a vezi stati sa va scriu cam ce am folosit,gume contra tigarilor,asa zis tigari care se folosesc in ,ceaiuri,putin sport dupa care mam lasat si cam atit,alceva nu mai stiu



Nota din Regulament

02. Dati un nume informativ subiectului pe care il publicati
Dati un nume informativ subiectului pe care il publicati. Subiectele cu titlu nesugestiv trec neobservate si au sansa de a ajunge in scurt timp la Containerul Verde (care se goleste o data pe saptamana). Desprecopii.com isi rezerva dreptul de a sterge mesaje considerate fara 'valoare' informationala - fara nici o explicatie. In plus, temporar, mesajele care si-au pierdut actualitatea sunt sterse automat - autorul subiectului primind un mail automat.

Ti-am modificat titlul subiectului.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Pai staisati spuiio cum sate lasi :iati un pachiet de cigarete deosicare tip si desfal; apoi puneti intrun pahar de lapte deorisicare fel de animaL(a) portia de ciragrete carele crezi tu ca le consumi pe zi.Le lasi ilautru paharului 5 minutele api le scoti la uscare, pe o foaie de jurnal.Dupa ce se usuca inceracale sa le fumezi ca o sati vina rau dar tu sa continui ca testiu persoana perseveratoare si a doua zi cand te trazesti din somn nuti mai terbe cigarete.
Bafta.
Mens anain corp oresano:)

Cea care spera

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Daisyyyyyyy, iesti criminala, smorio
O s-a m-a ai pe constiinta , fumez si rad ca vaca, fumez!!!
Ajutama si pe mine, io nu vreu sa ma las de fumat, dar barbatumiu ar c-am vrea. Ce solutii ai? Ajutamaaaaaaaaaaaaaa

Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lena spune:

Mey voi maomoratzi cu zile as da de la mine...io cresavasazic nu fomej dar ma bagsi io la seva ajuoara dola fomeia astia caresi com sa zic canadeaza cares este ca vez ca le stiazea co medecena...io vreau seva pastele for my tet...ca man nebunit

ce zicetimai am sanse?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:



Nu ma facut nici un fumator sa pricep.... adica imi maninc sanatatea mea cu banii mei....??????

Cum dreaqu vine asta?????? Asa logic vorbind..

Dana & Anisia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mate spune:

Dragahosien,

Da cavrei sate la si de cigarete apucate defumat tra buce,si gur da resultate...

Oana,mamica lu' Iepurici Alerg P'Aici(27 Nov 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bobulet spune:

Hosen , ce spune Daisy e f periculos. Nu-ti recomand!!!!
Autosugestia mama! Eu faceam zilnic calcule cu cat em keltuit pe tzigari si ce-as fi putut sa rezolv cu banii aia in skimb! Eu di colo, n-am bani de aia, de aia...., blablabla, si cand mi-a iesit mie 600-700 mii numa pe tzigari + guma 1 pachet la 3 zile....CAHHHHH!
Am facut socotelile astea cam o luna jumate!
Si sotzulica al meu, ca sa ma si scoata din sarite, mi-a impus sa pip inafara camerelor, a bucatariei si a baii, deci ramanea doar holul. Daca incalcam regula ma taxa cu 100 mii din leafa pentru moa din luna respectiva...

bobulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Sau te poti uita pe site-uri la nr. cancerelor de plamani si o sa te ingrozesti. 90% dintre tumorile pulmonare se fac datorita fumatului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

mey hosen,
sti cum faci!
faci un pariu cu inca cineva pe bani multi ca nu mai fumati....si nu mai fumati!!!Da nu garantez ca merge ca la mine nu a mers...nu pot sa le las....dar defapt se tin ele de mine....si nu mai scap de ele....nenorocitele...... sa le dau ca sa ma lase!!!
Pupici hosen si welcome back!!!!

Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Inger alb spune:

Honsen lasa tigarile! Ajutama tu pe mine. Ai primit PM de la mine?

Pt. ca : "eu" nu vreau sa fiu "tu" si sunt sigura, ca nici tu nu vrei sa fi "eu" (sper sa ma intelegi)

ps. pt "membri" oi fi eu "tiganca" jumatate dar , zau nu am nici o asemanare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Daisy spune:

Mai Bobulet mai, numi strica retetarul, pliiiiiiiiiiiiiiiiz!
Laso pe Hosen sa decida ca daca ise potriveste s-au nu!
Lena, eu sunt in To (partea engleza) dar te ajut si cu tetul tau francez:)): teik una bucata de cartoaf, taio in mai multe slices pe carele stropesti cu solutie de vinegratte daia care o folosesti la salaturi si muraturi si ajutata de una bucata carpa pozitioneazatio pe frunte. Tio ia cu mana, savem pardon, cu handul!
Hosen, mama, spune ceva ca mie frica sa nu te fi intocsicat de la lapte, poate ca nu a-i nimerit animalul(a)!

Cea care spera

Mergi la inceput