Mamici din Arad...???(23)

Mamici din Arad...???(23) | Autor: mamicidinarad

Link direct la acest mesaj

]
-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick




Postata initial de Gabbriela


www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8997" target="_blank">arad_Linda (Linda)("pesti" 30 de ani) -> Gheorghi sotzul -> Andrei (xx.10.xxxx)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak (Claudia) ("Fecioara" - 31 de ani) -> Roland sotzul ("Balanta" - 33 de ani)
www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu (diana)("Fecioara" - 31 de ani)-> Cosmin sotzul ("Rac")


Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau,in sfarsit ca ai putut deschide subiectul!
Fetelor,eu m-am logat cu "mamicidinarad" si 1 ora si ceva m-am chinuit sa ma deloghez si sa ma loghez iar cu nick-ul meu.
I-am scris apoi la Clau parola si abia l-a putut si ea deschide,o las pe ea sa va spuna.

Va doresc spor la scris si citit la acest capitol!


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALina, mersi ca mi-ai dat cuvantu
E ultima data cand eu mai deschid un subiect...pe cuvantul meu ca acum sunt un car de nervi...ma chinui de mai bine de jumatate de ora sa postez acest subiect...cred ca mai bine tac, ca nu vreau sa par iar rautacioasa, dar asta e o mare copilarie...ma rog, n-are rost sa spun tot ce-mi trece acum prin cap...Mai bine o las moarta!!!


Claudia si Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

POFTITI AICI!!!

Claudia si Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Diana,am citit reteta ta cu pestele pe sare.Cred ca e la fel de bun si daca-l bagam la cuptor(in aragaz).Vai ce pofta mi-ai facut cu el .Am ceva peste in congelator,poate fac zilele urmatoare.


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Tudor, nu e bine deloc! Imi face febra, aseara a avut 38 si dupa ce i-am dat laptic a vomitat to. M-am speriat foarte tare. Am sunat-o pe satmarean aseara pe la 21 pe toate telefoanel , nu mi-a raspuns la nici unul!!La 22 am sunat-o din nou, pentru ca Tudor facuse febra! Am chemat-o sa vina sa il vasdasi imi zice "La ora asta?" . Imi zice ca vine azi dupa program, si sa o sun dupa 10, ca atunci isi termina vizitele.Am sunat-o pe la 11, m-a repezit la telefon, mi-a zis ca nu poate sa vina, sa ma programez la cabinet.
Imi vine sa urlu! Pana acum a fost foarte draguta ,hihihi-hahaha, vai ce copil frumos, au fost doar controale de rutina, dar acum cand intr-adevar am nevoie de ea, isi arata adevarata fata. probabil nu convine sa faca reconsult la domiciliu, ca la cabinet nu se plateste si probabil la domiciliu nu are tupeu sa ceara 500.000. Oricum i-as fi dat. Nu se pune problema. Nu mai suport sa il vad pe Tudor cum se chinuie si nu vrea sa manance mai nimic.
Si eu sunt racita cobza, m-am molipsit si eu de la Tudor. dar macar nu am febra.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Gabitza, imi pare rau de Tudor. sa se faca bine!

Clau, Alina, tocmai am deschis subiect nou la bebelusii de mai iunie logata ca mamica de mai si mi-a luat in total maxim 10 minute! Ce a fost asa greu cu mamica de Arad?

Diana & Vladut (16.05.2004)
Vladut 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, de ce nu-l suni pe Genata?? El vine cu siguranta, daca zice intr-o ora atunci intr-o ora e la tine!!! Daca vrei numarul de mobil ti-l dau!! Sanatate multa lui Tudor!!

Diana, nu ma intreba de ce a fost asa de greu, dar efectiv nu ma lasa sa postez, profilul era gol si trebuia sa complectez ba una ba alta, plus ca pe Alina dupa ce s-a delogat de pe mamici nu a mai lasat-o sa se logheze la cu alinamorostes


Claudia si Raul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

Gabi i-mi pare f rau ca Tudor e bolnavior Doamne da´doctorita aia e fara pic de suflet ,sa nu zic mai rau.Eu una nu as mai apela la ea niciodata.Din moment ce copilul era la ea in tratament (asa am inteles)si a facut febra ar fi normal sa mearga la orice ora ,chiar e o nesimtita .Si eu tot la Geanta am apelat de cate ori am avut nevoie ,niciodata nu s-a intamplat sa nu poata veni.Sa de-a d-zeu sa se faca cat mai repede bine,multa sanatate si tie si lui Tudor!
Eu sunt mai bine ,inca nu merg la lucru pana sapt.viitoare ,Deni a inceput scoala ,abia a asteptat .S-a plictisit de tot in Romania.Erau ca nu are nici o prietena .Nu cunosc pe nimeni cu copii asa de mari.E tot timpul cu noi sau cu prietenele mele ,e clar ca nu-i place intotdeauna si se plictiseste.

Clau ce mai face Raul ?E bine acum ?Ca l-am lasat bolnavior.
Eu de cand am venit din RO nici nu am iesit afara din casa ,decat la Dr.,deja nu mai rezist.Maine o iau sigur din loc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi,imi pare rau ca Tudor e bolnav.Sa stii ca Dragos cand avea febra si ii daeam lapte intotdeauna vomita dupa.Eu nu vroiam sa-i dau ca stiam ce urmeaza,dar urla ca vrea lapte si il vomita exact asa cum la baut.
Asa cum a zis si Clau cheama-l pe geanta ca vine la orice ora si il consulta si iti scrie o reteta simpla,iar apoi iti pun eu o pila buna la medicul de familie sa ti-o transcrie,sa ti-o faca gratuit.

Diana,am citit la "Anunturi si probleme tehnice..." ca sunt probleme tehnice cu forumul si unele le poate rezolva doar adminii,iar ei sunt in vacanta.Am citit despre fete(care au postat) care nu se mai pot loga de acasa numai de la servici sau invers,se pot loga de la alt calculator si de acasa nu se pot.Eu m-am logat aseara cu "mamicidinarad" si te rog sa ma crezi ca 1 ora jumate nu mi-a dat voie sa ma deloghez.Imi spunea ca m-am delogat cu succes si eu eram logata tot asa.Sper ca nu te-am ametit!!!!!

Anto,ma bucur ca sunteti mai bine si voi.Pai Deni nu se plictisea la ultima noastra intalnire daca cobora jos la biliard! (am glumit)


Alina & Dragos (2,5 ani)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anto spune:

"Pai Deni nu se plictisea la ultima noastra intalnire daca cobora jos la biliard! (am glumit) "


Haha... ,ai dreptate Alina .Ar fi trebuit sa mai mergem pe-acolo.Da´-i placea si lui Dragos sa mearga cu ea ,ii plac fetele de mic

Am o rugaminte la voi fetelor ,poate ma putezi ajuta.Deni merge la vara in excursie in Italia si Slovenia.Stiti cumva ,careva ,daca cetatenii Romani au nevoie de viza pt.Slovenia?Ca nu as vrea sa aiba surprize neplacute pe la vama .Nici nu stiu unde sa ma interesez.

Mergi la inceput