FIV 27

FIV 27 | Autor: Pia

Link direct la acest mesaj


Bucuria, lumina si pacea Sfintelor Sarbatori ale Craciunului si ale Anului Nou sa se coboare in inimile voastre si sa va insoteasca mereu. Va doresc la toate ca noul an sa va implineasca toate visele, sa fiti iubite si fericite. CRACIUN FERICIT SI LA MULTI ANI!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

CRACIUN FERICIT si un An Nou plin de bucurii, va doresc!
S-auzim de bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teli spune:

Dragelor, fie ca vraja sarbatorilor sa va cuprinda si sa va aduca sanatate si fericire.
Celor care vor deveni mamici le urez sarcina usoare si copii sanatosi si frumosi , iar celor care inca nu au reusit le doresc,ceea ce-mi doresc si mie , putere , sanatate si increderea ca intr-o zi vom avea un bebe al nostru.
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Fetele mele dragi, chiar toate ati disparut?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nounou spune:

Bey, io m-am plictisit de stat in pat, azi am inceput sa ma mai plimb putin prin casa, deja am luat forma patului si merg impleticit. Doctorita a spus ca ar fi bine sa ne mai si miscam, ca zona este vascularizata si trebuie pus sangele in miscare.
Ar trebui sa existe ceva simptome deja? A inceput sa mai scada balonarea, beau cate 2-3 litri de apa pe zi, in rest nu simt nimic, or mai fi micutii acolo?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Mai sunt, Nounou draga mea, normal ca mai sunt!
Stai cumintica si ai sa vezi ca va fi bine; eu cred ca te poti misca dar foarte foarte putin si fara nervi, fara emotii, fara nici un pic de efort, evita chiar si constipatia, nu stranuta brusc, etc., adica nu forta muschii abdominali pt. ca incostient ii contracti si pe cei uterini.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shylili spune:

nounou sa dea dumnezeu sa fie totul bine cu tine si cu bebelusii tai... mos craciun o sa vina cu un test pozitiv sigur, tu fii calma si bucura-te de sarbatori


lili
Sometimes I lie awake at night, and I ask "Where have I gone wrong?" Then a voice says to me "This is going to take more than one night."



Charles M. Schulz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

CRACIUN FERICIT TUTUROR SUFLETELELOR SI UN AN NOU PLIN DE IMPLINIRI VA DORESTE LAURA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicole74 spune:


Craciun Fericit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellena spune:



LA MULTI ANI, CRACIUN FERICIT SI UN AN NOU CU MULTE BUCURII SI MULTA SANATATE ! SA DEA DUMNEZEU CA TOATE VISELE NOASTRE SA SE IMPLINEASCA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelia alin spune:


Doresc tuturor un Craciun luminos,plin de bucurii si fie ca Domnul sa va aduca darul cel mai frumos si atat de mult asteptat
Cu multa simpatie,Adelia

Mergi la inceput