Mamici de Sept.-Oct. 2004 (10)

Mamici de Sept.-Oct. 2004 (10) | Autor: Cristina

Link direct la acest mesaj

......

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Eco cea mai importanta este cea de la 20 de sapt - deci Vrabiuto daca esti in sapt 19 mai ai rabdare o sapt.

Cali mie doctorul pt raceala mi-a recomandat Coldrex si Strepsils + multe ceaiuri cu lamaie si miere.


Si acum sa va dau vestea cea mare - SUNT OK. BB ESTE BINE SI SUNT SUPER SUPER FERICITA. Am fost astazi la Giulesti unde am stat muuuult dar am plecat linistita. Intr-adevar bb nu a crescut chiar cat trebuia dar este BINE. Nu am mai vrut deocamdata sa aflu ce este pt ca a fost bucuria prea mare si nu m-a mai interesat.

Pupici

Mel 15 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catinca spune:

Mel,ce bucurie ne-ai facut sa te intorci pe frum cu zimbetulpe buze si plina de fericire.
Stai linistita ca bebe o sa recupereze in urmatoarele luni cind te vei simti mai bine si vei putea sa maninci cit mai variat.
Ne-ai speriat pe toate aici, dar cind finalul e cu fericire, bucuria noastra e si mai mare ca te-ai intors cu bine si plus s-a intors unul dintre mentorii nostri de baza! stas!!

Va pup pe toate burticile,
Catinca si baietelul din burtica, 19 sapt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Mel este o super veste, nici nu-ti poti imagina cat ma pot bucura pt. tine. Am fost super socate mai ales ca nu esti singura cu probleme. Cu starile de voma cum mai stai? Azi cred ca nu le mai simti

Geo DPN 06 oct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Fetelor sunt asa de bucuroasa ca-mi vine sa scriu mii de mesaje - unde sunteti?

Am uitat sa va spun ca atat am plans zilele astea incat am slabit toate kg pe care le aveam in plus ba chiar mai mult - dar lasa ca ma refac eu. Cel mai rau imi pare ca l-am stresat pe bb cu starea mea - ce credeti?

M-am tot uitat la link-ul de la subiectul provocare avort si m-am ingrozit nu stiu daca l-ati vazut - mai bine sa nu.

Pupici

Mel 15 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Am incercat sa ma uit si eu Mel dar crede-ma ca dupa 2-3 poze am renuntat. Nu m-am simtit in stare, mai mult decat atat am inceput sa ma tin de burtica fara sa-mi dau seama si sa ma mangai.

Geo DPN 06 oct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

AAAAAAAA bineinteles ca nu mai bag in seama vomitatul - este cel mai ok lucru din lumea asta. Prefer acum sa vomit pana la sf dar sa fie bb bine. Am inca lacrimi in ochi - de fericire.

Georgiana - tu ai 2 baietei?

Pupici

Mel 15 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgiana.david spune:

Acum o sa fac un baietel daca s-a vazut bine la eco, cea mare e fetita,Ioana, si are 5 ani si jumatate.

Geo DPN 06 oct.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mel_g spune:

Sa-ti traiasca si sa-ti aduca numai bucurii!!!!!!!!!!!!!!!1

Pupici

Mel 15 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Chiar daca nu intru aici decat sa citesc uneori, nu pot sa nu scriu cat de mult ma bucur pentru tine Mel. Multa sanatate la toate grvidutele, si pupicei pe burticei


Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cali spune:

Mel, ce veste super ne dai! toata ziua m-am gandit la tine, ce bine ca bebele este bine, o sa recuperezi si cu kg, o sa fie bine!
multumesc tuturor ptr sfaturi, sper sa-mi treaca raceala asta!
va pup!

Mergi la inceput