FIV 9

FIV 9 | Autor: gabid

Link direct la acest mesaj

Suntem optimiste si increzatoare ca data viitoare va fi bine!

Gabi.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Mult succes fetelor care vor face fiv in aprilie-mai!



Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pia spune:

Buna dimineata dragelor,

Da Monica reusitele voastre imi dau si mie mai multe sperante, o sa atac in toamna un nou FIV, sper sa fie si cel norocos.
Mirela (Ellena) stai linistita ca procedura isi urmeaza cursul indiferent de punctie. Eu azi am facut pucntia si dupa 2 zile am inceput Menogonul. Multa bafta si sa fie cu noroc de data asta.

"Acolo, sus, in zari albastre, zboara idealurile mele cele mai inalte. Poate ca n-o sa reusesc sa le ating, dar pot sa ma uit la ele si sa le admir frumusetea, sa cred in ele si sa incerc sa le indeplinesc" - Supa de pui pentru Suflet de femeie
Va pupic si va doresc un wk.minunat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus Gagici,

Eu o sa fac FIV in iunie. 26-27, la Medsana.
Anemona, retin ca ti-ai cumparat medicamentele din Ungaria.
Te rog , imi dai si mie datele de contact, farmacia, D-na., si eventual niste preturi?
Multumesc.
Oricum ...ma ajuti...esti una dintre reusitele de care "ma agat".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Ileana, ma bucur ca ai aparut pe aici, te stiu doar din cateva mesaje, dar ma bucur ca esti gata de drum si fii convinsa ca vei fi si tu o reusita mai curand decat crezi.
Iti dau nr de telefon al farmacistei din Ungaria:
0036-20-377 05 44.
Se numeste dna Szabo, iar farmacia este in Bekescsaba. Mai afli si de la OanaMagda care a luat de curand medicatia tot de acolo, de fapt a fost la Arad si s-a intalnit cu farmacista.
Ai de ce sa fii optimista, de curand a reusit si Monica, iar Ralu a avut un ET cu sanse maxime de reusita, mai ales ca acum au fost mici modificari favorabile in procedura de la Medsana.
Urmeaza Elena, Tia si Oana, avem mari sperante de la toata lumea.
Presimt ca anul asta, anul maimutei si an bisect totodata, este anul maternitatii si vom fi multe mamici pana la sfarsitul anului aici.
Va urez un weekend minunat si plin de bucurii mici si mari. Aveti grija de voi si de sufletul vostru!

Anemona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

A, Ileana, m-ai intrebat si de preturi. In jur de 7 euro fiola de menogoon, 135 euro fiola de diphereline de 3,75, dar asta a fost in septembrie. OanaMagda stie mai bine cum e acum. Scrie-i un pm si o sa-ti spuna ea exact.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tia spune:

Ileana, ti-am trimis un PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

Bafta fetelor care urmeaza sa faca FIV!!! Pupicei



AniS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamagda spune:

multumesc fetelor pt incurajari; promit sa va tin la curent cu noutatile care apar; deocamdata astept sa vina 10 martie ca sa sun dr pt a afla data exacta din aprilie; oricum,stiu ca in martie iau anticonceptionale si la inceputul lui aprilie incep cu diphereline;

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monbb1 spune:

Buna fetelor. Nimci nou de raporttat. astept!

Raluca: te descurci bine? vine weekendul...nu mai ai mult.

Care stie unde a disparut subiectul FIV 8. Pp ca l-a inchis gabi ca sa inceapa FIV9 dar nu trebuia sa ramana in lista?

Weekend bun.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Monica, subiectul fiv 8 e inca pe prima pagina acum cand iti scriu...
Cum sa mai am putin cand de abia de lunea care vine intr-o saptamana fac beta... mai e enorm. Ma cam inteapa, strange, sicaneaza burta, dar nimic insuportabil, atat cat sa o simt tot timpul. Nu sunt simptome de ciclu. Colac peste pupaza, ninsoarea de azi m-a cam "tras" la pat.

Mergi la inceput