FIV 9

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ilie spune:

Succes tuturor si si cat mai multe...
Apropooooooooooooooo si noi incepem tratamentul in aprilie si... la sfarsitul anului vom avea cel putin un b daca nu cumva
Ilie & Suzana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Mult succes tuturor!

Ralu,eu zic ca simptomele tale cu intepaturi sunt bune...ovarele lucreaza.Trebuie sa fie bine de data aceasta!

Eu am inchis subiectul FIV 8...acum cred ca e pe pagina 2.




Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Cat costa un FIV la Giulesti?

1100 euro sau 1300 euro?



Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenya spune:

Buna fetele,
Pote va mai amintiti de aspiranta subsemnata... Cu toate ca scriu rar, sa stiti ca va urmaresc si sunt cu sufletul alaturi de voi. Felicitari celor care ati reusit, sarcina frumoasa si bbei minunati!!
Iar celor care sunt sau vor fi in focuri, sa va ajute Dumnezeu!
Raluca, ma gindesc la tine si ma rog sa fie bine!
Tia, imi pare rau ca nu s-a reusit desfundarea trompitelor, dar sa vezi ca va fi bine!




Ilenya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Salut gagici,

Merci mult de raspunsuri.
Cine cumpara acum medicamentele? Oana-Magda, ne spui daca se mai poate din Ungaria menogon?
Mi-a zia Ancar ca nu l-as mai gasi ...ca de anul asta nu se mai fabrica...stiti ceva?
Anemona..dea Domnul 'sa dea bafta peste noi toate'...daca ai sti cat 'te-am monitorizat'...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

Ileana,inseamna ca noi vom face in toamna sigur cu puregon daca nu se mai fabrica.Pana la urma numai conteaza pretul, conteaza ca sunt mult mai dureroase ,stimuleaza mai puternic ovarul si sa nu ajungem la hiperstimulare ca Ralu.
Sa dea Dumnezeu sa fie bine!
Ileana,tie ce ti-a mai spus Ancar?Cum de ai ajuns asa de repede la FIV?Eu credeam ca te va stimula intai si apoi vei ajunge la FIV.




Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabid spune:

LA MUTI ANI!

Sa dea Dumnezeu sa aveti o primavara plina de bucurii,adica de multi!Astept vesti bune de la taote fetele!




Gabi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilie spune:

LA MULTI ANI DOAMNELOR !
Fie ca aceasta primavara sa va aduca implinirea visului
Ilie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karula spune:

Multumim Ilie, si ii dorim si sotiei tale o primavara insorita!
La multi ani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanamagda spune:

eu am cumparat menogon acum 2 saptamini din ungaria;nu am auzit ca nu s-ar mai fabrica; 5 fiole costa 38 eur; dipherelinul e 135 eur (fiola de 3,75); nr de tel pt dna szabo este 0036-704532589 sau 0723-167501 pt romania, dar raspunde doar duminica in romania;

Mergi la inceput